Terapie Shanballou ......z vašich dopisů

Datum: 02.09.2015 | Vložil: Kája

Milý Kájo,
velmi děkuji, že se můžu účastnit terapie i se svými dětmi. Také bych se s Vámi chtěla podělit o pocity při terapii a během celého dne.
Na energii Shanbally myslím celý den, tak nějak mi k tomu myšlenky sami zabíhají. V sobotu jsme hned ráno i s dětmi děkovaly světelným bytostem, celý den byl klidný, pozitivní. Když se blížila desátá cítila jsem chvění a teplo v oblasti srdeční čakry, po chvíli jsem usnula. Toto cítím každý den, v neděli jsem cítila tlak v oblasti kotníků a lýtek. Během terapie děkuji světelným bytostem, asi tak po 15 minutách se dostávám do polospánku. Od počátku terapie u sebe zaznamenávám stále silnější pocity lásky a od včerejška i větší přísun energie. Energii, radost, štěstí vidím i na holčičkách.
Co se týče napojení na Modrobílý plamen květu života vnímám pozitivní změny. Holčičky jsou radostné, šťastné. V domě se cítíme dobře. Na zahradě mi tento rok poprvé vykvetla juka. Já jsem akorát minulý týden jeden den měla takový divný pocit v jejich pokoji. Děti teď byly celé prázdniny u mých rodičů, já jsem za nimi jezdila o víkendech. Asi třikrát se stalo, že po mém odjezdu domů tak jeden až dva dny zvracely, měly průjem, někdy i teplotu. To se před napojením nestalo, vždy odloučení zvládaly dobře.
S láskou se loučím Diana

PS: posílám Vám ty fotografie, které jsem fotila minulý měsíc u rodičů.

Přidat nový příspěvek