Re: Terapie Shanballou ......z vašich dopisů

Datum: 02.09.2015 | Vložil: Kája

I toto krásné sdělení zde výše jsem zveřejňil, protože pro mne osobně je mimořádné. Na tento celý příběh asi nikdy nezapomenu a pravděpodobně byl pro mne zatím stále tím nejdojemnějším. Někde jsem o něm psal a jsem rád, že se holčičky mají skvěle. Vypadjí úžasně. A proč jej zde nyní zveřejňuji. Když jsem si věci četl tak jako vy tak jsem některé nechápal a nerozuměl jim, proč měly holčičky občas při po odloučení zdravotní potíže a podobně. V době kdy jsem si na závěr prohlédl zaslané fotografie, tak mi to došlo. Po zádech mi projel neskutečný proud mrazivé energie. Fotky zde nezveřejním protože na nich jsou děti a nemám k tomu svolení. Nicméně popsat je mohu, každý jedná fotka byla doslova poseta (orby). Fleky na fotkách v podobě různě velkých kruhů. Nebylo a není to nic jiného než desítky duší, které se na místě zdržují a otravují děti. Dokud tam byla matka tak se tomu tak možná nedělo to neumím vysvětlit v dané chvíli, ale právě v době kdy matka vždy odjela to děti na sobě pocítili a projevovalo se to nevolností tak jak byla maminkou popsána. Před časem jsem vám řekl, že si můžete zkusit doma fotit a tohle byl a je naprosto čítankový příklad jak to vypadá. Samozřejmě že babička ani neví co mají doma a je to „neotravuje“ jsou totiž na to zvyklí. Jsme domluveni, že až tam děti opět pojednou tak zkusí pár fotek udělat znovu. Nicméně to zkoušela doma a tam se nic nechytá. Není divu všichni jsou napojeni na modrobílý plamen Květu života a stejně tak i dům samotný a navíc s energiemi sami pracují a to je skvělé.
Věřím že podobných bytostí kde jsou děti k tomu vedeny, kde se s tím s nimi od mala pracuje bude přibývat. Nevím zda zde v tomto případě k tomu přistoupili až po svých prožitcích a jakémsi poznání co vše bylo kolem nic a je to jedno. Dnes věří buduji si svou víru a tím i cestu k jinému lepšímu životu.
S Láskou a v Lásce Kája

Přidat nový příspěvek