Terapie Shanballa .......informace pro účastníky

Datum: 02.09.2015 | Vložil: Kája

Včerejší pročištění z pondělí na úterý proběhlo opět v naprostém klidu a všichni byli co se týká entit a přivtělených Duší naprosto čistí. Nikdo na sobě nic z této formy neměl a to mne samotného velmi těší a jsem rád, že zde mám od vás zpětnou vazbu a mou se tak dále díky vám učit, poznávat a uvědomovat si, že to vše co nevidíme je přece jen pravdou a jediné co potřebujeme je víra a ta přináší pak onu Lásku. To slovo nám tak nepoznané.
Osobně jsem včera a zvláště pak jako vždy pročišťování vnímal docela silně, protože to jsou opravdu chvíle kdy mám nohy jakoby přikované k zemi a všechna tato energie mnou prochází. Venku bylo včera docela teplo, přesto si nemyslím, že to bylo jen počasím jak jsem se potil a stékaly mi po celém těle celou dobu kapičky potu.
Dnes budou energie Shanbally na konci a možná i v samotném průběhu „malinko“ jiné. Je velmi pravděpodobné, že mnozí z vás dnes pocítí energie jinak a nebo dokonce uvidíte i jiné barvy. Pokud tomu tak bude a já o tom nepochybuji, pak pocítíte dnes zcela mimořádně jednu zvláštní energií a bude to energie Jednoty. Má nádhernou neonově modrou barvu a já mám mimořádnou příležitost dnes o ní požádat, abyste ji pocítili a udělám maxim pro to, aby se tak stalo.
Přeji vám každému jen ty nejlepší prožitky, protože toto nás pak vede k uvědomění.
Dnes mi přišla jedna z mnohých otázek a zkuste se nad tím zamyslet jak a pod vedením čeho žijete a čeho by jste chtěli žít. Myslíte si, že opravdu žijete pod vedením Duše, nebo žijete pod vedením rozumu.
S Láskou a v Lásce Kája

Přidat nový příspěvek