Energie Shanballa - informace pro účastníky

Datum: 08.09.2015 | Vložil: Kája

Je vidět jak se věci kolem nás stále mění. Poskytl jsem zde informaci, že zde týden nebudu a musel jsem se pracně připravit, že energie budu posílat z jiného místa. Jak je vidno nestalo se tak a mohl jsem tak i včerejší večer trávit přece jen domácím prostředí, které je mi jaksi bližší. Ne že bych nezvládl energie Shanbally posílat odjinud přesto je toto pro mne lepší varianta. Včera u pročišťování byli všichni čistí a tak jsem z toho měl sám za sebe radost že toto vše se tak hezky potvrzuje. Sám se těším až to v neděli skončí a věřím že mnozí z vás napíšou nějaký článeček a podělí se s námi o mnohé prožitky. Dostávám stále dostatek jakési soukromé pošty kdy se se mnou dělíte o mnohé a já si toho vážím a velmi se na tom sám učím, přesto budu rád, když se alespoň nakonec s námi veřejně podělíte. Rád uveřejním samostatný článek každého příběhu který mi bude zaslán. Dopředu bych zde chtěl již upozornit na to, že připravuji po zkušenostech díky vám zde získaných nový "projekt" podobného druhu jen bude právě na základě poznatků přece jen malinko jiný. Vše je ve fázi příprav a tak na mnohé jiné aktivity zde nemám již toliko prostoru.
Přeji všem kouzelný i dnešní večer s energiemi Shanbally a těším se.
S Láskou a v Lásce Kája

Přidat nový příspěvek