Terapie Shanballa .......informace pro účastníky

Datum: 11.09.2015 | Vložil: Kája

Tak trošku nestíhám, přesto všechny věci které se kolem mne v daném období dějí jsou velmi příjemné. Nějaký čas se zde ještě asi žádný článeček neobjeví, protože se přece jen v dané době věnuji více sobě uvnitř a pak terapie Shanballou je docela náročná na různé změny, které jsem musel udělat, abych vždy ve správný čas se nám zde mohl věnovat. Ve středu jste byli všichni při pročišťování čistí a včera večer se objevila jedna menší entita a tři z vás měli na sobě nějaká energetická pouta, která směřovala od někoho k vám. Jsem opravdu potěšen že jsem si celý tento dlouhý průběh energie Shanballou mohl zde s vámi takto vyzkoušet protože mi to samotnému přináší mnoho poznatků. Nyní se již docela těším na nedělní ukončení, kdy požádám, aby všichni na závěr pocítili energií bílého tekutého kristalického světla. Jsem docela zvědavý nejen na jakési vaše následné povídání jak jste toto celé nakonec "vyhodnotili" a co jste sami na sobě pocítili, jsem také "zvědavý" jak se toto projeví po krátkém čase, kdy opravdu jste v daném období byli udržováni čistí. Těším se na dnešní večer s vámi jako na každý jiný a každému jednomu přeji prožívat lásku, kterou však musíme nejprve najít v sobě samých.
S Láskou a v Lásce Kája

Přidat nový příspěvek