Terapie Shanballa .......informace pro účastníky Závěr

Datum: 14.09.2015 | Vložil: Kája

Vstupuji zde opravdu jen na malou chvíli, protože za pár hodin musím na pár dnů odjed a nestíhám co bych opravdu chtěl. Přicházím tedy takto, abych všem, kteří se jakkoliv podělili o své prožitky, nebo těm, kteří tak v následných dnech ještě učiní velmi , opravdu velmi poděkoval. Jakákoliv informace je pro mne osobně velmi cenná protože dále chci a budu v tomto směru pracovat a tak vítám cokoliv, byť vám se mnohé může zdát jako nepodstatné. Byl jsem zde po dobu celých čtrnácti dnů pro sebe, pro vás a pro nás všechny. Budu velmi rád, když cokoliv zde ještě uveřejníte protože tím můžete pomoci mnohým jiným. Osobně o působení právě těchto dvou energií, které byly po celých čtrnáct dní používány a to jak energie modrobílého plamene, tak energie Shanbally dnes vůbec nepochybuji. Každý kdo se tohoto účastnil na sobě nepochybně zaznamenal změny a možná mnoho takových, které si sám nyní ještě ani neuvědomuje. U včerejšího pročistění jste byli všichni naprosto čistí a osobně jsem tomu samozřejmě rád. Zde bych ovšem chtěl upozornit, že tak tomu i nadále může být jen za předpokladu, že sami budete s energiemi pracovat. Zajímají mne samozřejmě vaše postřehy z posledních čtrnácti dnů, budou mne však zajímat i dny následné nebo po nějakém období a zvláště pak u těch, kteří nejsou napojeni na energie modrobílého plamene a nebo tuto energií vědomě na sobě nepraktikují. Je totiž více jak jasné, že čistí můžete zůstat jen za určitých podmínek a pokud nyní vše vypustíte pak se toto zákonitě musí projevit a znovu v něčem projeví a i toto mne osobně velmi zajímá.
Nepochybně se k tomu celému proléčení energií Shanballou vrátím až se vrátím a dám si dohromady všechny vaše postřehy. V dané chvíli vám všem ještě jednou děkuji a těším se na každou vaši informaci.
S Láskou a v Lásce Kája

Přidat nový příspěvek