Re: Terapie Shanballou

Datum: 14.09.2015 | Vložil: Kája

I já děkuji a to nejen vám, ale všem kteří se kdy podělili zde a nebo mi napsali na email a stejně tak děkuji každému kdo tak v nadchájecích dnech ještě učiní.
Chtěl bych zde připomenou, upozornit a zároveň požádat o jednu laskavost na kterou pozapomínáte a já tomu naprosto rozumím. Tak jako řada z vás, když se přihlásila opomenula své děti a mnozí až na mé připomenutí zda je také nechtějí přihlásit jste tak následně učinili. i nyní ve svých příspěvcích a všech sdělení, která mi přichází na tyto své děti opět pozapomínáte a přitom vím, že změny i u nich byly zaznamenány. Poprosím vás tedy napište byť jen tři věty i o těchto svých dětech jak to vy vnímáte a vidíte. mohlo se změnit mnoho, od samotného chování k vám nebo okolí přes lepší soustředěnost nebo dokonce zájem o školu a podobně. všichni budeme vděční za jakékoliv informace protože jen tak se nakonec můžeme sami navzájem podpořit a nikdo to za nás neudělá. Já jsem se snažil mnohé z vás podpořit ne jen kvůli sobě, nebo vám samotným, ale právě kvůli celku. podpořte nyní vy svými slovy své okolí a nebo zde ty které neznáte a přesto právě vaše informace může být tím co je přivede tam kam už dávno sami chtěli jen chyběl nějaký impuls. ne nejde zde o přesvědčování kohokoliv jde o podání informací jak to kdo z vás viděl vidí a nebo prožíval. a pokud někdo nepociťoval nic ať to klidně sdělí a nebo když si myslí že je to nesmysl i tohle je pohled a může jej prezentovat.
S Láskou a v Lásce Kája

Přidat nový příspěvek