Terapie Shanballou ......z vašich dopisů

Datum: 20.09.2015 | Vložil: Kája

Milý Kájo,

děkuji, že jste a vím, že to není náhoda, že jsme s Vámi (naše rodina) mohli zažívat něco tak úžasného. A děkuji z celého srdce také Radce, která byla pojítkem mezi mnou a Vámi.
O svých prvotních, úžasných pocitech jsem Vám psala hned zpočátku. Na Vaši radu jsem také zkusila přijímat energii i vsedě. Zážitek nedostižný - do levé části čela mi proudily vlny energie a do hlavy se mi zanořovaly v podobě energetický "vírů",
poté začal jemný tlak na spáncích a "šimrání" na čele. Brzy jsem ale pochopila, že nejde jen o takové nějaké šimrání ale měla jsem jasné vnímání toho, jako by mi někdo zapisoval nějaké znaky na čelo.
Ostatní dny pak byly ve znamení přílivu energie do končetin a "šimrání" na čele, ve vlasech a to i mimo čas terapie. Také jsem byla během terapie často v jakémsi polospánku a jednou jsem pocítila, jako by mi někdo strčil něco do úst.

Také Vám chci napsat, že kdykoli na Vás myslím a nebo čtu Vaše stránky, či Vám píši, mám silné přílivy energie do celého těla. A když Vy mě něco píšete, v dalších řádcích najdu to, na co při čtení myslím už vepředu.

S pokorou Vám děkuji za děti i manžela - jsou tak báječní - ale to může být také tím, že jsem uvnitř jiná já, neumím to takhle subjektivně zhodnotit.
Každý večer děkuji za napojení a terapii.

Kájo, Vám ještě jednou a stotisíckrát díky za vše. Jsem šťastná, že jste a přeji si lásku pro všechny.

S pozdavem Jitka

Přidat nový příspěvek