Terapie Shanballou ......z vašich dopisů

Datum: 04.10.2015 | Vložil: Kája

Přeji krásný a pohodový večer.
Předem bych se chtěla omluvit, že jsem se neozvala dříve. Nebudu se vymlouvat na čas, protože tu chvilku pro Vás bych vždy někde našla, ale potřebovala jsem vše vstřebat a srovnat si.
První večer jsem byla vzhůru a udělala si čas pro sebe. Bylo to moc příjemné. Toto se mi podařilo ještě dva večery během léčení. Jinak jsem každý večer stihla jen malé uvolnění a prodýchání a během terapie usnula. První tři dny jsem měla pocit, že se nic neděje, ale spíše jsem se dívala špatným směre. Začalo se toho dít víc než jsem čekala.Jen to přišlo z opačného konce.
Kačka šla do první třídy a i pro ni toto léčení bylo přesně načasované. O Emě ani nemluvím. Nevím, jak bych to srozumitelně popsala. Prostě je to vidět.
Troufám si říct, že jsem spokojená. Jak sama se sebou, tak s věcmi, které se daly v mém okolí do pohybu. Tím nemyslím, že už nemusím nic dělat, jen už neudělám krok vpřed a dva zpět.
Pak ale přijde ten malý červík a začne hlodat. Co když to tak ale není. Co když jsou všichni stále nešťastní, jen já to nechci vidět. Pár let o něco usiluji a stále to nešlo a nyní mám pocit, že jsem "nic" neudělala a přesto to jde?
Zase ta hlava, co musí mít na vše vysvětlení.
Budu muset jít za holkama.
Mějte se moc krásně a děkuji, že tu jste.
Jitka

Přidat nový příspěvek