Re: Terapie Shanballou ......z vašich dopisů

Datum: 04.10.2015 | Vložil: Kája

Už jsem si myslel, že se dále již nebudu zde v tuhle chvíli zabývat prožitky z energií se Shanballou a ze svého pohledu jsem to již považoval za uzavřené. No právě mi však na email přišlo ještě jedno tak pro mne osobně kouzelné psaní, že mi to nedá, abych je zde nevložil a nepodělil se zde s vámi. Věřím, že to Jitka pochopí, že jsem je zde vložit „musel“, protože skutečně tohle mne z mnoha důvodů velmi opravdu velmi potěšilo. Znám samozřejmě tak trochu celý ten příběh a tak právě proto vnímám jejím sdělením jakési pohlazení mé vlastní duše, že se věci pozměnily a začaly nabírat jiný směr.
Před dvěma měsíci jsem je všechny napojoval na modrobílý plamen Květu života a navíc jsem jim napojil a pročistil i byt jako takový na stejné energie. Neměl jsem mnoho informací jak se jim vede a následně se Jitka přihlásila do akce „energie Shanbally“. Po mém upozornění pak souhlasila s tím, že velmi ráda přihlásí i obě děti pokud je to ještě možné. A pokud jde o děti a zvláště tak malá a milá stvoření vždy velmi rád vyhovím a tak jsem je na seznam také ještě v té době přidal. Až nyní s odstupem času se sama takto mile ozvala a já ji a nejen jí v dané chvíli ještě jednou moc a moc děkuji. Informace potřebuji, protože na jejich základě dokážu mnoho věcí následně vyhodnotit a případně pro další období pozměnit. Informace potřebujete i vy samotní, protože je pro každého z nás obrovskou podporou každá podobná informace, že se věci kolem změnily. A nejvíce si to právě vždy osobně uvědomuji na dětech, které o ničem mnohdy neví a přesto se mění a my to vnímáme. Tohle je pro mne nepopsatelná radost, že věci takto nádherně fungují. Tohle jsou jen však naše počáteční krůčky a pokud opravdu chceme něco, cokoliv v našich životech pozměnit, pak musíme sami s tím vším neustále pracovat. Ne, není to jednoduché, jen není jiné cesty. A hlava, nebo rozum nás stále budu nutit a vést jinam než sami chceme, protože tak jsme nastaveni, tak jsme těmi z druhé strany ovládání a blíže se v čase k tomuto jistě vyjádřím právě v dnes založené rubrice „ Láska – Vztahy – Energie.
Každému doporučuji přečíst si již dnes v dané rubrice co říká Thovt. Hluboce se nad tím žitím ze srdce zamyslet a následně to na sobě každým dnem pozorovat jak žijeme ne ze srdce, nýbrž z hlavy. Jde to změnit cesta je to však velmi, velmi dlouhá a mnohdy bolestivá.
Ještě jednou všem děkuji za každé písmenko, které mi poslali osobně a nebo zveřejnili přímo zde v prostoru, který je vyhrazen a byl založen právě pro vás.
S Láskou v srdci a z Lásky k Vám stejně jako k sobě Kája.

Jitko vám ještě jednou děkuji ani nevíte jak jste mne tímto potěšila a přeji vám, aby jste nikdy nesešla z této cesty. Přeji Vám, aby jste opouštěla pomalu jak jen to je možné žití z hlavy a nastoupila cestu ze srdce.

Přidat nový příspěvek