Srpen

Datum: 31.08.2017 | Vložil: Katka a Fabio

Srpen byl velmi silný a zajímavý. V Americe bylo 21.8. zatmění slunce a na lidi kolem mě to působilo negativně a tak jsem pomáhala čistit a energeticky působit. S manželem jsme se na tento den těšili, protože jsme měli dvacáté výročí svatby a pěkně si ho užili. Stihli jsme i celosvětovou meditaci. Manžel se hned odpoutal a měl vize, já se nedokázala soustředit neboť jsem byla plná dojmů za tak krásný den. Zdá se mi, že se vše urychluje. Dnes jsme si s manželem ujasňovali a probírali věci které chceme a během 10 minut vesmír reagoval formou telefonátu, který měl manžel a který se týkal našeho rozhovoru. Oba se smějeme a jsme vděční za tak rychlou zpětnou vazbu. Zpětné vazby chodí jedna za druhou i u kamarádky s kterou se navzájem čistíme. Dnes jsme se až nasmáli, jak funguje systém, jak se nás snaží pohltit a vtáhnout zpět hned, jak si myslíme, že se nás to netýká. Někdo by nad sebou plakal, co se mu vše děje a my se smějeme, jelikož víme, že je to jen o nás a že si máme něco zpacovat a když to uděláme odezva je vidět okamžitě. Vše je úžasné, dokonalé a pokud tomu rozumíme cítíme vděčnost za to vše. Nic není dobře ani špatně, vše je tak jak to má být.
Pěkný večer všem.

Přidat nový příspěvek