Re: říjen

Datum: 03.11.2017 | Vložil: Kája

Přeji vám milá Katko hezké tady a teď. Vaše písmenka zde nás vždy pohladí a sám si říkám, že i kdyby jste nakonec byla jen jedinou bytostí, které se věcem mezi zemí nakonec věnuje tak to vše co zde dělám a nemusím přece jen stálo za to. Sám jsem si nikdy nemyslel, že ona takzvaná „duchovní cesta“ je či bude tak obtížná. Dnes vím, že je to nejtěžší, nejsložitější a nejzáludnější cesta na kterou se člověk může vydat, přesto pokud člověk vydrží pak výsledky stojí za to a přes všechna úskalí a těžkosti z ní nakonec nikdy nesejde. Těch co tohle však podstoupí není stále mnoho a těch co vydrží je je jen pár jedinců. V žádném případě nejde a dlouho ještě nepůjde o masy lidí, kteří vydrží. Politiku jsem v podstatě nikdy nesledoval, jen poslední rok ji sleduji více a to nejen proto že jiné zprávy vlastně nikde ani nejsou, ale osobně to dělám, protože sleduji změny které přináší čištění a podobně. Jinak volit kohokoliv v tomto systému nemá smysl protože je to jen hra, kterou nám mocní dali aby nás uspokojili a dodali pocitu důležitosti. Nikdo z těch kdo v současné době vládne či chce vládnout to nakonec nedělá pro nikoho jiného než pro sebe sama. Vládnout dobře s ohledem na lid a zemi může jen ten kdo v podstatě nic nemá. No to by bylo ale na dlouhé povídání nicméně jistě zajímavé.Kolektivní vědomí bezpochyby mocným je, ovšem než se dokážeme my do tohoto stavu transformovat uběhne ještě mnoho vody a otázkou vždy zůstane zda se nám to podaří ještě včas. Ne z pohledu vesmíru, protože tomu to je a může být z jistého pohledu jedno, ten prohrát nemůže a nikdy také neprohraje, ale z pohledu nás lidí zde žijících.
Do života někomu jinému nemůžete zasahovat bez jeho vědomí, souhlasu a přání, takže jakákoliv snaha pomoci někomu kdo skutečně nechce je jen plýtvání energií. Máme být jen pozorovateli a možná připraveni na to že někdo o tu pomoc požádá. Dokud se tak nestane je to skutečně zbytečné je to vyzkoušeno a osobně bych to dneska pro nikoho neudělal, abych se snažil pomoci byť tomu nejbližšímu pokud sám nemá opravdový zájem. A na dlouhou diskuzi by bylo také to co že to je opravdový zájem. Stále zde platí že jsme zvyklí třeba za něco zaplatit ale jen aby někdo za nás nebo pro nás něco udělal. Mimo jiné někoho bude bolet páteř a já mu pomohu, ale to vše je jen krátkodobé a za nějaký čas jej bude bolet znovu a nebo jej bude bolet něco jiného či se kolem něj budou dít ještě horší věci. Ten důvod je jednoduchý já mu pomohu od bolesti a neumím odstranit příčinu a to je to co je tím problémem a oni nechtějí toto podstoupit, protože jednoduší je tabletka a doktor či operace a podobně.
Říká se že dvakráte nevstoupíš do stejné řeky. Neznám celý příběh a nejsem ve vašem těle přesto pokud mne z onoho starého zaměstnání sami nepožádají o pomoc nemám potřebu tam vstupovat. Musí to byýt jejich volba a jejich zájem abych tam vstoupil, jinak to opět nemá smysl. Nemám přece potřebu cokoliv dokazovat sobě natož druhým to jen plýtvání energií. Proč mám chodit či dávat čas tam či tomu kdo si toho neváží. A o slově vážit bychom zase mohli diskutovat hodiny.
Mějte se hezky Katko a samozřejmě všichni kolem vás.
S Láskou a v Lásce Kája

Přidat nový příspěvek