Re: Prosinec

Datum: 02.01.2018 | Vložil: Kája

Milá Katko
Hezky napsáno a já děkuji za tahle vaše slova. Nemám v umyslu v dané chvíli se ke všemu vyjadřovat, byť by to bylo velmi zajímavé, přesto vím že k mnohému o čem jste dnes zde psala se v daném roce dostanu, protože pochopení je pro nás samotné posun.
Jen se jednou či dvěma větami navrátím k těm energiím. Celý nekonečný vesmír a tím je myšleno prostor který si neumíme vůbec v našich myslích představit je jen energie. A všechna energie se kterou se kde tedy setkáme pochází z jednoho jediného Zdroje. Je jedno jak tento Zdroj pojmenujeme. Někteří jej budou nazývat Bůh, jiní Prvotní daší pak právě Zdroj a podobně. Co je podstatné a důležité je abychom si uvědomili, že vše naprosto vše v nás stejně jako kolem nás pochází jen z onoho jednoho Zdroje. A protože je vše energie mohlo by se nám zde plést že vše pak musí být jakási pozitivní energie, když vše tedy pochází z jednoho Zdroje. Tak tomu ale není. Bůh – Zdroj nám dal několik zákonů, které v samé podstatě bychom mohli spíše pro lepší pochopení nazvat doporučení. Dal nám doporučení kterou cestou máme jít a co on podporuje. Dal nám však možnost svobodné volby a bylo od nepaměti jen na nás samotných jak se rozhodneme a kudy budeme kráčet. Jsou jen dvě cesty jedna cesta je cestou Krista a ta je podporována a je žádoucí a ta druhá podporována není přesto po ní můžeme kráčet a zde v tom všem když s tím budeme pracovat pochopíme také jak je to s těmi energiemi. Měli bychom zapomenout na vše co jsme se kdy naučili a co nám kdy kdo řekl, protože naprostá většina jsou jen a jen lži a jsou zde záměrně. Ne vše co vypadá jako „světlo“ světlem je. Rozpoznat tyto věci není jednoduché, ale jde to když půjdeme tou správnou podporovanou cestou. Jednoho dne kdy budeme vnitřně čistí budeme plně rozumět tomu jak k nám Kristus hovoří budeme slyšet každé jeho slovo.
Pomáhat někomu od bolesti je jistě prospěšné a hezké, ale……….
Přeji vám a všem vašim blízkým jen to nejlepší a věřím, věřím v něco mnohem víc. Přání jsou nepřenosná. Přát druhému mohu, ale to neznamená že se tak stane protože to co a jak se stane nakonec záleží jen a jen na každé dané bytosti. Bůh si jistě také přál aby všichni žili v lásce a rozpomenuli se na to co slíbili. A jak to nakonec dopadá vidíme zde na této planetě zemi.
S Láskou a v Lásce Kája

Přidat nový příspěvek