Změny?

Datum: 03.04.2017 | Vložil: Jarka

Dobrý den Kájo, moc Vás zdravím a předem se omlouvám, že píšu až dnes. Až v sobotu před desátou večer jsem si uvědomila, že mám další čištění, v neděli jsem se nedostala k počítači. Ten čas tak letí.
Už dlouho si přeji změnit bydlení a hlavně zaměstnání a v poslední době jsem cítila, že jsem k tomu i vnitřně vedená. Pokud jde o bydlení, tak jsme takřka zázrakem přišli k vlastnímu bydlení, sice jsme se ještě neodstěhovali, ale je to otázka pár týdnů. Je to super, ale já jsem přece jen víc chtěla jinou práci, a že jsem pro to udělala daleko víc, než pro to bydlení. Uvědomila jsem si, že pokud jde o ten byt, jsem vnitřně přesvědčená, že si ho zasloužím, bezpodmínečně.
A práci? Jsem zaměstnaná ve velkém obchodním řetězci, práce hodně, lidí málo, hněv, frustrace, mě se to taky týká, ale já jsem tam přece proto, abych se naučila bezpodmínečně milovat! A dokud se to nenaučím, tak tam musím zůstat?! To jsou věci. Hlavně nevím, kde jsem na to přišla. Není nahoda, že jsem dnes narazila na zajímavé video s názvem přestaňte se snažit druhé milovat, začněte se snažit druhé pochopit. To mi přijde mnohem přijatelnější.
Kájo, ještě jednou se omlouvám, děkuji za čištění, děkuji, že jste.
S vděčností Jarka

Přidat nový příspěvek