z vašich dopisů

Datum: 11.06.2015 | Vložil: Kája


Vážený pane Kájo, vážená paní Mílo,

Dne 28.5 to bude měsíc, kdy jsem byla napojena na Modrobílý plamen Květu života. Samotné napojení jsem nijak nepociťovala, pouze ten den, kdy mělo dojít k napojení jsem měla obavu, jak vše dopadne. Ani další den se nestalo nic mimořádného. S odstupem měsíce však vím, že určité změny se dějí. Jsem celkově šťastnější . Přestože jsem byla spokojená i před tím, je to teď trochu jiné a lepší. Snažím se naučit se se očišťovat sama. Když jsem správně naladěná, mám pocit, že mi to jde. Dnes ale také vím, že když u mne převládne stav neklidu, když jsem se např. lehce nepohodla se svým mužem/stalo se to pouze jedenkrát/, vezme mi to velmi energii a dá mi potom více ,,práce“ se zase dostat zpět . Jsem díky Vám šťastnější nejenom v sobě , ale pro moji rodinu a další okolí. Cítím to.
Děkuji Vám oběma za práci, kterou konáte. Je to zcela jistě hodně náročné a vyčerpávající. Modlím se za vás. Přeji vám oběma jenom samé dobré věci a hodně pozitivní energie a síly. Velmi se těším na nové webové stránky.
Krásné dny Marta

Přidat nový příspěvek