Kniha návštěv.
Prostor vyhrazen vám.
Vaše komentáře – prožitky – názory – postoje.

Z vašich dopisů.

Vaše články – vaše příběhy.

Mimořádné informace - sdělení
Ankety
 
Nazvat tuto novou rubriku můžeme jakkoliv. Je to prostor, který je vytvořen pro vás, pro vaše komentáře, prožitky názory. Cokoliv co máte potřebu sdělit a týká se věcí, kterými se tyto stránky zabývají.
Na stránkách moji andělé jsme nechtěli připustit diskuze, protože jsme svědky v tomto internetovém světě toho, jak rychle se toto může změnit a najednou to, co bylo vytvořeno pro šíření světla se stává stokou a bahnem různých mnohdy nepatřičných komentářů.

Já jsem se zde rozhodl, že prostor pro komentáře vytvořím, ale tak trošku jinak. Pokud bych ponechal možnost komentovat jakýkoliv článek, pod daným článkem, pak bych úplně ztratil přehled co se zde děje a neuhlídal bych to. Z tohoto důvodů protože chci mít přehled o tom co se na těchto stránkách děje a co kdo píše jsem se rozhodl založit samostatnou rubriku pro vás, kde všechny komentáře budou na jednom místě. Získám tím osobně jakýsi přehled a pokud by se věci ubírali nesprávným směrem mohu tuto rubriku zrušit, nebo ji dát pod heslo. Stejně tak si myslím, že toto je přehlednější také pro vás samotné, protože vše máte na jednom místě. Z tohoto důvodu bude a je tedy možnost psát příspěvky a komentáře jen zde na tomto jednom místě a co bude dále, se uvidí.

Tato rubrika také vzniká za účelem, abyste se podělili o své prožitky sami s ostatními, protože každý můžeme něčím přispět. Každý máme v sobě alespoň malou jiskřičku světla, kterou můžeme předat někomu jinému a nikdy nevíme, kdy zrovna tato jedna malá jiskra nezpůsobí u toho druhého právě to, že se rozhodne a něco třeba v tom svém životě pozmění.
Ne není a nemá to být rubrika o přesvědčování někoho o něčem, protože to ani nejde, přesto sdělit svůj prožitek třeba po napojení je nepochybně správným rozhodnutím, protože opravdu tímto můžeme druhému pomoci, aniž si to sami plně uvědomujeme. Ti z vás co se třeba již dali napojit si možná uvědomíte jaké to je rozhodnout se, že vás něco brzdí, něco říká ne a podobně. A sami si dneska možná uvědomujete, že tyto obavy a jakési odkládání či nerozhodnost, byla mnohdy způsobena právě tím, že nejsme čistí, že na nás něco a to především ve formě entit různého druhu ulpívá. Omezuje nás to a v podstatě řídí náš život.

Pro lepší orientaci rozdělím zde tuto rubriku do několika sekcí a pokud bude potřeba, klidně rozdělení rozšířím.

Máme zde určitě zajímavou rubriku ….. Energetická místa Jednoty….. pokud jste někdo navštívil některé z míst jistě nás všechny bude zajímat jak jste se tam cítili co jste vnímali a podobně. Je zde řada velmi citlivých duší, které se dokážou na dané místa na dálku naladit a procítit tu energií, která tam proudí. Nepochybně i toto uvítáme pokud se s námi podělíte.

Další zajímavou rubrikou a základem těchto stránek je nepochybně rubrika …..Modrobílý plamen Květu života…… i zde budu osobně rád pokud se kdykoliv podělíte o cokoliv co se této energie týká. Jak jste se k věcem dostali, nebo jak jste prožívali samotné napojení. Co vám to přineslo a zda se něco cokoliv ve vašem životě pozměnilo. Využijte prosím toto prostoru je pro vás pro všechny a opravdu každým svým příspěvkem vlastně šíříte světlo. Klidně můžete napsat, že jste nepociťovali nic, protože i toto se může stát. Napište cokoliv a podělte se prosím s ostatními.

Třetí samostatnou částí je nepochybně rubrika ….Rituál šesti křížů…..tím to vlastně vše začalo. Vím, že je to složité téma a mnohdy se těm co tím prošli a setkali se s tím osobně nechce o tom povídat. Není se ovšem za co stydět a tak pokud najdete odvahu se zde sami s námi podělit o prožitky jaké to bylo jak jste se cítili nepochybně nám všem to v něčem může pomoci. Samozřejmě že se mohou vyjadřovat i ti kdo ničím podobným neprošli a přesto mají nebo chtějí k tomuto cokoliv říci.
 
Čtvrtou skupinu příspěvků a komentářů, kterou zde zařadím nazvu v dané chvíli Ostatní komentáře a sdělení. Zde můžete komentovat jakýkoliv článek, protože jak již bylo uvedeno nechci v dané chvíli pro mne z jasných důvodů připustit komentáře pod každým článkem zvláště.

Pokud chcete napsat jakýkoliv delší článek týkající se čehokoliv co nás může obohatit, podělit se s ostatními založím zde zároveň stránku ….vaše články – vaše příběhy…… pokud mi text zašlete v emailu se svolením jej zveřejnit rád to pro nás všechny zde udělám.
 
Založil jsme zde také stránku " mimořádné informace - sdělení" i tento prostor je určen pro vás a budu zde informovat opravdu o mimořádných věcech, které nejdou nikde jinde umístit a mám potřebu vám je nějakým způsobem sdělit. Již na stránkách moji andělé jsem se zabýval myšlenkou, že bychom vás mohli pravidelně čistit a kontrolovat od entit. Míla měla a má pravdu v tom, že tohle není to nejlepší řešení, protože toto se má každý naučit sám a já s tím nepochybně souhlasím. Nicméně každá mince má dvě strany a já si jsem vědom toho, že mnozí z vás se "bojí" entit a jejich čistění a tak než se to naučíte přicházím z touto variantou. Jednou za čas pokud mi bude dovoleno očistím hromadně všechny a překontroluji jak na to jsme. dodám energií a pročistíme společně i napojení na modrobílý plamen Květu života. Samozřejmě bude toto použito jen k tomu, kdo sám k tomu dá souhlas. nemusíte mi psát stačí v duchu vyslovit, že s tím souhlasíte či nikoliv. andělé sami se již podle toho zařídí. Nemohu totiž a ani nechci toto komukoliv nutit a jakkoliv někomu zasahovat do jeho života. stačí tedy, aby jste v duchu vyslovili souhlas a bude to k vám učiněno. samozřejmě platí totéž, že pokud se následně podělíte o prožitek budeme jen rádi.
 
Až mi v čase přijdou vhodné otázky nepochybně tuhle celou rubriku doplním o Ankety různého druhu.