Shanballa 1024 - 30 dní s očištěním

 

Změň sebe sama

 

Jak už to tak v životě bývá, snažíme se více či méně něco, nebo spíše někoho kolem sebe pozměnit k obrazu svému. Máme jakousi potřebu neustále vidět na našich blízkých od partnerů počínaje, přes děti, rodiče či jen kolegy v práci něco co nám samotným nevyhovuje a máme potřebu je měnit. Někdy zacházíme až do krajností a sdělujeme jim v různé podobě, že vlastně nás nemají rádi, protože stále dělají něco, co nám ubližuje, co nás samých poškozuje. Dostáváme se tak každodenně zcela zbytečně do neustálých konfliktů a hádek všeho druhu a nežijeme tak jak bychom sami chtěli. Nejsme šťastní, necítíme lásku. Chtěli bychom, aby věci kolem nás byly jinak a aby ti kolem nás k nám přistupovali jinak a přesto se nám to nedaří a stále se nám vše v našem životě opakuje. Je to jako na kruhovém objezdu. Točíme se stále dokola a ne a ne z toho ven.

Jsme v podstatě nešťastní, flustrovaní, podráždění a stále hledáme viníky jen kolem sebe samých a neuvědomujeme si, že tohle vše je marný boj a marné snažení, něco nebo někoho změnit. To jediné co můžeme udělat je pozměnit sebe sama. Nikoho a to ani naše malé děti nezměníme. Nejde to. Jsou jaké jsou a nikdy ani nezjistíme co se jim nebo komukoliv jinému honí v jejich hlavách. Většinou smýšlejí stejně. Také jsou nespokojeni a všemožně se snaží změnit to okolo sebe v domnění, že pak se to změní a oni najdou klid, pohodu, štěstí.

Ne tak tomu opravdu není a tak to nefunguje a nikdy ani nefungovalo. Jen my sami jsme to nikdy nechtěli vidět, protože pokud bychom si připustili, že věci se mají jinak, pak bychom už nemohli vinit z čehokoliv naše okolí, nýbrž bychom se museli zahledět do sebe sama a uvědomit si, že to je v nás. Jen v nás samotných a že pokud chceme cokoliv, nebo kohokoliv změnit, pak musíme změnit jen a jen sebe sama.

Když si to skutečně uvědomíme, jsme na nejlepší cestě, abychom změnili svůj život. Změníme své okolí, změníme ty okolo nás a to vše jen tím a jen proto, že změníme sami sebe. Není jiná cesta a pokud si toto uvědomíme pak jsme na té nejlepší cestě s tím vším, tedy se sebou sama něco udělat.

Je to absolutní základ našeho života pokud chceme čehokoliv dosáhnout, změnit sebe sama.

Není na tom zase až tak nic složitého. Jde jen o změny a vytvoření jiných nových návyků a tím že se změníme a budeme pohlížet na věci kolem nás jinak, tím změníme vše okolo sebe.

Můžeme žít v nefunkčním vztahu a jistým způsobem stále ať už přímo nebo nepřímo obviňujeme svého partnera a chceme, aby se změnil. Je to marná snaha. Nezmění se nemá důvod je jaký je a je potřeba to přijat. To co změnit můžeme je jen a jen náš postoj. A možností máme mnoho. Najdeme je a objeví se, až změníme svůj vlastní pohled na sebe sama. Můžeme si uvědomit, že tohle nám nevyhovuje, že toto nemáme zapotřebí a necháme jej být takým jakým je a budeme měnit sebe. Až změníme sebe zjistíme že jej nemáme potřebu měnit, že vlastně jsme to my sami, kdo jsme s něčím nespokojení a je to se sebou sama. Neumíme věci řešit a nechceme je řešit a tak hledáme viníka a ten je přece nadosah je jím náš partner. Pokud změníme sebe sama, nemusíme měnit jej, protože pokud nám soužití nebude vyhovovat pak tento vztah s láskou a v lásce opustím. Pokud však vztah opustím aniž bych si uvědomil, že změnit mohu jen sebe a odcházím, jen proto že chyby vidím u něj pak se nic v mém dalším životě nezmění a do života mi vstoupí v podstatě přesně to co jsem opustil.

Ne jinak je tomu s našimi dětmi a to jakéhokoliv věku. Nezměníme je, nejde to. I zde platí, že změnit můžeme jen a jen sami sebe. A s našimi rodiči to je mnohdy stejně tak. Jsou takoví, kteří mají potřebu nám zasahovat různým způsobem do našeho života a my to z jedné strany strpíme, protože to jsou naši rodiče a z druhé strany se trápíme nad tím co a jak nám dělají. Jsou jací jsou a je potřeba je přesně takové přijat a i zde bude platit, že to jediné co můžeme změnit jsme jen my sami. Až změníme sebe, pak se změní naši partneři, změní se naše děti, naši rodičové. Změní se i lidé v našem okolí. Celá řada z těch kolem nás nám bude, říkat jsi nějaký jiný a budou mít pravdu. Mnozí nás budou opouštět, protože si s námi nebudou mít co říci, ale ty ve svém životě již nepotřebujeme. V čase, kdy jsme se znali jsme si předali co jsme měli a mohli a nyní je vystřídají jiní. Ne lepší nebo horší, jen jiní. Takoví, kteří odpovídají našemu novému přístupu k životu, našemu novému vyzařování.

 Najdou se i takoví, kteří okolo nás zůstanou, protože ti se měnili vedle nás společně s námi, ovšem aniž bychom je k čemukoliv tlačili, nebo po nich cokoliv požadovali. Je to zcela přirozený vývoj a je v podstatě shodný s tím co se děje a jak to funguje nahoře nebo tam hluboce dole pod námi.

Celý vesmír je postaven v podstatě na stejném principu.

Máme kolem sebe každý, pokud jsme duchovní bytostí nějakého anděla a tak jak sami rosteme se i andělé kolem nás mění. Čím dále jsme na naší cestě tím vyšší řád andělů a ochránců je kolem nás. Je to naprosto jednoduché a myslím si, že také zcela jasné.

Vše co děláme, ať je to nakonec cokoliv, děláme vždy a jen pro sebe sama.

Možnost změnit svůj život má tedy z tohoto výše uvedeného pohledu naprosto každý a byť si myslí, že to není cesta jednoduchá a ona jednoduchá opravdu mnohdy není, není jiné cesty, pokud chceme pozměnit svůj vlastní život. Najít klid, mír a lásku ve svém srdci a vnitřní naplnění. A až najdeme onu skutečnou lásku ve svém srdci a srdce bude tím kdo nás povede a čím se budeme řídit, tak pak a až pak vstoupí vše potřebné do našich životů.

Radka napsala hezký článek, upoutal mne jeho nadpis Jaké to je – být čistý?

Článek je zde.

Na konci není tečka, ale otazník a já se nad tím pousmál v tom nejlepším slova smyslu, protože většina z nás to skutečně ani neví jaké že to je, být čistý. Zbaven všech entit, které na sobě máme, zbaven různých přivtělených duší, které nás ovlivňují a znepříjemňují nám mnohdy život a zbaven také všech energetických vláken, směřujících ať už od nás samotných k někomu nebo od někoho k nám.

Skutečností je, že naprostá většina a nechci zde napsat všichni něco z toho na sobě máme a pokud chceme být čistí a to je jedna v podstatě z podmínek, abychom se mohli začíst měnit, musíme s tím a proto také něco udělat. Není to zase tak náročné, jak by se na první pohled mohlo zdát a jde to, jen musí zde být vůle s tím něco udělat, musí zde být víra, že to jde a věřit tomu všemu a tím sobě a musíme vytrvat. Pokud tyto tři malé body splníme úspěch je dříve či později zaručen. A zase je to dříve či později jen na nás samotných podle toho kolik času budeme ne do toho všeho, nýbrž do sebe sama investovat. Bez toho to nejde a navíc nic z toho nikdy nemůže nakonec udělat nikdo za nás.

Alkoholika nikdo nevyléčí, pokud sám nebude skutečně chtít. A stejně tak je to s čímkoliv jiným. Nemusíme umírat ani na rakovinu či jiné moderní nemoci, pokud nebudeme chtít a budeme mít vůli se sebou sama něco udělat.

I ti kdo jsou na vysoké „duchovní“ úrovni se musí neustále nejen učit, ale také čistit od všemožné havěti, která na ně útočí nebo na nich ulpívá.

Dnes se mohu očistit a ve zlomku vteřiny tomu může být jinak. To je však na jiné povídání, které překračuje možnosti a cíl tohoto článku, nebo sdělení.

Výše uvedený text vznikl jako úvodní povídání k nabídce, se kterou zde dnes za vámi přicházím, protože jsem k tomu nějak veden.

Uvědomuji si, jak je mnoho z věcí výše uvedených „složitých“ a jak není jednoduché se sám do toho všeho pustit a dojít do bodu, kdy člověk sám na sobě pocítí, že ona cesta je správný směr a že tudy chce jít vědomě a dobrovolně dále.

Přicházím tedy k vám s nabídkou, která je určena pro všechny kdo jsou připraveni, kdo chtějí se svým životem něco udělat. Přicházím také k těm co si chtějí třeba jen něco vyzkoušet a jsou připraveni tomu věnovat určitý čas. Kolik je už na vás samotných a podle toho se nepochybně projeví také samotné výsledky a poznání.

Vše je pak opět jen a jen na vás samotných a jen vy sami rozhodujete jak tomu nakonec bude.

O Shanballe mnozí z vás jistě slyšeli a nebo jsou věci docela jednoduše dnes dohledatelné na internetu. Na našich stránkách jsou informace zde.

O energiích Shanballa a zasvěcení do tohoto systému je skutečně dnes informací více než dost a naleznete i zcela odlišné informace. To znamená i různé odpůrce. Je na každém z vás, čemu nakonec uvěří a čemu ne.

A protože vím jak tomu zde je, tak přicházím s nabídkou.

Pokud chcete nastoupit na cestu změny sebe sama, abyste si energie Shanbally a pročištění na sobě samých mohli vyzkoušet.

Po dobu jednoho měsíce tě milý člověče „udržím“ čistého.

Každý sudý den po dobu 30 dnů  tě očistím od všech entit, přivtělených duší. Odsekám všechna energetická vlákna. Nakonec vždy po tomto pročištění ti bude, milý člověče zaslána energie Shanbally.

Každý kdo projeví zájem tedy projde 15 krát v průběhu následných 30 dní od potvrzení, že byl do programu zařazen očištěním od všech entit, přivtělených duší a budou mu odsekána všechna energetická vlákna. Navíc vždy po tomto čištění mu bude zaslána energie Shanbally.

Je na každém z vás jak s touto nabídkou naložíte a zda využijete podporu z hora ke změně sebe sama.

Začínám v sobotu 6.2.2016

vždy ve stejnou dobu a to ve 22:00 hod.

přihlásit se můžete kdykoliv v čase a po obdržení od kdy jste do „programu“ zařazeni se počítá následných 30 dnů.

Vždy se jedná o sudý den, takže pokud měsíc končí 31 pak pročištění je 30 a další až 2 následného měsíce.

Pokud je mi známo pak nikdo podobnou službu nenabízí, kdy by vás v průběhu 30 dní 15 krát očistil a navíc poslal energie Shanbally. Je to tedy opět naprosto mimořádná věc a je zde pro vás.

Docela dlouho jsem toto plánoval a zvažoval, protože si plně uvědomuji závazek, který na sebe tímto přebírám. Musím být každý sudý den v danou hodinu připraven a to znamená docela dost věcí tomu podřídit.

Vzhledem k tomu, že si právě výše uvedené skutečnosti a odpovědnost z toho plynoucí uvědomuji pak v dané chvíli sděluji že tato služba může být v budoucnu kdykoliv přerušena či ukončena. V každém případě by jste o tomto byli dopředu informováni a k ukončení či přerušení by došlo až po 30 dnech od chvíle posledního přihlášeného.

Cena za tuto službu naleznete v ceníku zde

 

S Láskou a v Lásce Kája

Samozřejmě, že článek a informace o této službě a příležitosti můžete sdílet se svými blízkými, protože každý hledá cestu a zda na ní nastoupí či nikoliv již ponechte na nich samotných. 

mohlo by tě zajímat ....článek který volně navazuje .....Uzdrav sám sebe