Příběhy k zamyšlení.

 

Občas narazím na zajímavé čtení, které vypráví nějaký skutečný životní příběh. Setkávám se s příběhy o zázracích, které předvedl v našem životě Bůh, nebo naopak o věcech temna se kterým se kdy kdo setkal.

Vždy jde o zajímavé čtení, nad kterým by se člověk měl zamyslet. Ne každý příběh je napsán tak, aby se dal použít jako celek. Najdeme v nich očividně přibarvené kousky „pravdy“ toho, kdo sám příběh napsal či jej někomu vyprávěl.

Je na každém z nás co si kdo z daného vezme a čemu bude či nebude věřit. V každém případě jde o věci v samé podstatě zajímavé a jsou zde přinejmenším k zamyšlení a můžeme nad nimi dále následně hloubat.

Ne se vším co se píše osobně souhlasím, protože jsem si plně vědom, že věci mohly být a mnohdy jsou upravené tak, aby splnily daný účel a posloužili těm, kdo je uveřejnil.

To čemu budete věřit a co si z daného kdo vezme je již jen na každém čitateli.

V žádném případě ovšem osobně nepovažuji přečtení si podobných věcí jako ztrátu času. Mnohdy není jednoduché se „přinutit“ číst. Jednoduší a pohodlnější je pustit si televizi a nechat se bavit. Je to nakonec tvůj život člověče a tak bude záležet nakonec jen na tobě čemu dáš přednost.

S Láskou a v Lásce Kája

1.3.2016