Zdraví

 

Ještě tomu nebude ani rok co tyhle stránky vznikly a jejich původní cíl byl malinko jiný. Měly volně navazovat na stránky „moji andělé“ a sloužit pak především těm, kteří se chtějí ve svém životě posunout o kousek dále.

Věci se však vyvinuly trochu jinak, jak už to v životě bývá a každé stránky, stejně tak jako jejich zakladatelé jdou svou vlastní cestou.

Kdyby měl den dvakráte tolik času, stále bych jej měl jakýsi nedostatek, protože bych věděl co s ním. Nepochybně bych jej však trávil v jakémsi pracovním naplnění, ovšem v takovém pojetí práce, která mne naplňuje a kterou miluji.

Bohužel i já jsem omezen časem, který zde mohu být a tak si musím umět vybrat, co a jak budu prezentovat. Čemu dám prostor a svůj čas.

O andělech jako takových je toho všude napsáno tolik, že se vlastně věci jen kopírují a občas se tu a tam poupraví nějaké to slovíčko a tak z toho vznikne jiné povídání a jiný článek.

Internet je přehlcen věcmi a povídáním o andělech a tak nemám stále v úmyslu zde podobné rubriky zakládat, protože v dané chvíli nechci věnovat svůj čas andělským číslům a podobným informacím, které nás nakonec v samé podstatě stejně nikam nedovedou a točíme se tak stále dokola, protože jednoduše jen přešlapujeme na místě.

Ne tím v žádném případě nepopírám anděly a nebrojím proti těm, kteří se s tím detailně zabývají. Také s nimi denně pracuji a jsou to andělé a celá řada jiných nádherných bytostí, kteří mne doprovázejí na každém mém kroku. Miluji je a nikdy mne neuslyší nikdo vyjádřit se k tak nádherným bytostem jakkoliv negativně.

Jen sděluji, že čas, který mám, využívám pro prezentaci zde v danou chvíli stále trochu jinak. Tím neříkám, že nepřijde den, kdy i zde se objeví samostatná rubrika o andělech. Jen dnes ještě ne, čas k tomu ještě nedozrál.

Dnes zde přicházím, abych vás informoval, že zakládám novou samostatnou rubriku, která se bude zabývat a věnovat věcem o zdraví.

Na počátku jsme byli stvořeni jako samostatné a dokonalé duše. Dnes jsou tyto duše uvězněny v tělech, které jsou více či méně nemocné a to doslova.

Umíráme na všechny možné druhy nemoci, které jsme neznali a které jsme si jako lidstvo vytvořili naprosto sami.

V době našeho vzniku jsme byli tak dokonalí, že naše těla se mohly samoléčit. Nebyl v tom žádný problém a mohli jsme žít, jak dlouho jsme chtěli.

Dnes je naše zdraví chatrné a my si myslíme, že nás tabletky jakéhokoliv druhu postaví na nohy a tak tomu není.

Je to jako s entitami. Pokud se sami nepostavíme k věcem jinak a něco pro to nakonec neuděláme, pak je na sobě budeme mít stále.

 Dokud se nenaučíme jak se tomu bránit jak se čistit a jak nedovolit našimi návyky, aby se na nás lepili, budeme více či méně pod jejich vlivy a nebudeme to my sami, kdo rozhudne o svém vlastním životě.

Věci a to jakékoliv můžeme změnit, jen chtít ovšem nestačí. Musíme sami také proto něco udělat.

Pravdou je, že nemusíme trpět, nemusíme umírat na rakovinu jakéhokoliv druhu a nemusíme umírat na spousty jiných zbytečností.

Tomu všemu dnes můžeme zabránit. Aby se tak stalo, musíme o tom něco vědět a to opět znamená, že do věcí musíme investovat čas. Nakonec jej však vždy investujeme do sebe sama a vždy dříve nebo později je to ten nejlépe investovaný čas.

Zakládám tuto samostatnou rubriku, protože život kolem nás je jako pucle a my se musíme naučit vnímat věci okolo nás a umět si je vyskládat ony informace dohromady.

Nestačí jen meditovat a nestačí se jen napojit na jakýkoliv zdroj, ať už to bude Shanballa, modrobílý plamen Květu života, či cokoliv jiného. Samozřejmě, že samo o sobě je to kus cesty, je to krok nebo skok dopředu, přesto nám toto nemusí stačit, protože k tomu abychom nakonec věci pozměnili ve svém životě potřebujeme i jiné věci, jiné informace.

Pod slovo „zdraví“ je možné zařadit cokoliv od onoho duchovního života, přes další a další věci a vše bude o zdraví a my bychom měli mít nějaký přehled a svůj vlastní pohled na věci kolem nás, abychom se v tom dokázali alespoň malinko orientovat.

Nejde jen o duchovní činnosti v podobě meditací, napojení a podobně. Stejně tak bychom měli mít přehled o zdraví. O tom, jak to skutečně je o tom jak nám lžou, jak se dělá skutečně velký byznys a podobně. Měli bychom mít také přehled o „politice“ tím nemám na mysli onu politiku, kterou nám zde předvádí naši politikové a nebo ti zahraniční.

Pod zdraví můžeme zahrnout jakési sociální prostředí, poskytovatele zdravotní péče, stravu do které zase bude nebo může spadat obezita a podobně.

Stejně tak do zdraví můžeme zařadit duchovní zdraví nebo duševní zdraví či sportovní zdraví a tak bych mohl pokračovat.

Jak je vidno je toho spousty co lze pod kolonku zdraví zahrnout a pak se nedivme že se v tom všem ztrácíme a přitom to zase nakonec nebude až tak složité jak si sami myslíme. Jen potřebujeme informace a těch je dnes všude dost a přitom je to stejná džungle jako právě s tím naším „duchovnem“ kde bude potřeba se zbavit jednoho dne onoho všeho duchovního bahna, které se kolem nás nachází a které se propaguje a my na to mnohdy skáčeme jako po uzeným, protože to sice hezky a moudře zní, ale výsledek je více než pochybný.

Je to však nakonec na každém z nás jak se kdo a pro co rozhodne.

Bohužel si stále myslíme, jak jen nejsme svobodní a přitom si ani neuvědomujeme, jak jsme oné svobodě na hony vzdálení a jak jsme každým dnem někým ovládáni a manipulováni.

Zakládám tuto rubriku především pro sebe, zakládám ji však také proto, že věřím, jsem přesvědčen, že mnohý z vás zde najde alespoň něco, co uplatní ve svém životě a tak jej třeba následně i pozmění.

Člověk může vymyslet tu nejlepší věc, nakonec ji stejně nevymyslil, jen dokázal zachytit a dát dohromady informace, které mu přicházejí.

Může však vymyslet cokoliv, něco co by změnilo svět, přesto to nebude k ničemu a svět okolo se nezmění, pokud o tom nedá vědět. A i proto je zde ona rubrika, kde chci šířit to, o čem by se vědět mělo. I toto je možnost jak šířit světlo a ukazovat kde je pravda a kdo je na které straně.

I vy se můžete zapojit a šířit. Šířit cokoliv z této rubriky či z celých stránek, pokud jste přesvědčeni, že je to dobré, protože pokud je to dobré pro vás, je to pravděpodobně dobré i pro jiné. Jen o tom ještě nevědí. Šiřte to dobré kolem sebe, abychom se mohli jednoho dne uzdravit jako celek a dojít přes Lásku ke Světlu a k Jednotě.

Ať vám tato rubrika slouží stejně tak dobře jako celé tyto stránky.

Vše co dělám, dělám s Láskou a v Lásce .

Kája

12.2.2016