Prastaré tajemství květu života

probíhající transformace Země v současnosti.

 

Jsme mnohem více, než víme. Před dlouhou dobou jsme se propadli z vysokého stavu vědomí dolů a teprve nyní se v nás začínají objevovat vzpomínky na to, co jsme zapomněli. Květ života existoval a znalo ho vše živé. Kdekoli jinde se ví, že je to vzorec stvoření, cesta dovnitř a ven; duch nás z této posvátné geometrie stvořil. Je to vepsáno v našich tělech, tyto informace jsou prastaré. Thovt, vysoký mistr z Atlantidy, Egypta a Řecka, on zejména poskytl tyto rozsáhlé informace autorovi.

 Žijeme ve zlomovém okamžiku pozemské historie. Svět dramaticky prožívá metamorfózu. Tím, že pochopíme náš současný stav, dokážeme se otevřít potenciálu nového rozšířeného vědomí, novému lidství na této planetě. Kniha Drunvala Melchizedeka přináší mnoho informací podložených i vědeckými, archeologickými a jinými důkazy, jak jsme se my, spirituální bytosti, ocitli ve fyzickém světě.

 

Na internetu jsem našel nádherně zpracované povídání k tomuto mimořádnému dílu a tak vám je zde předkládám a děkuji autorovi daného textu, že si dal tu práci a zpracoval obě knihy do tohoto nádherného povídání.