z vašich dopisů

Datum: 11.06.2015 | Vložil: Kája


Hezký den, Kájo,

dnes bych se chtěla podělit o včerejší průběh napojení, později mohu napsat o více pocitech.
Nejprve bych se zmínila ještě o noci z neděle na pondělí, kdy jsem vám pozdě večer napsala s žádostí o napojení. Tu noc jsem spala hodně špatně, stále jsem se probouzela, i tak jsem měla sen, který si bohužel moc nepamatuji, ale vím, že jsem tam byla s bílým psem a i když vypadal jinak, věděla jsem, že je to moje fenka, která už bohužel pár let nežije. Šly jsme vedle sebe a najednou se fenka zakousla do svého ocasu a držela ho hrozně silně a já začala panikařit, přišlo mi, jako by si ho chtěla ukousnout. No a pak se fenka změnila v bílé světlo a já najednou vnímala, že ležím v pozici, v které normálně neležím, na zádech, nohy mírně od sebe, ruce od těla a bílé světlo prostupuje do mého břicha. Nikdy jsem nic podobného nezažila, byl to hodně zvláštní pocit, hučelo mi v hlavě.
Včera jsem byla celý den jak se říká duchem mimo, v práci jsem moc nevnímala okolí a jak jsem psala, těšila jsem se na večer:-)
Před 22h jsem si lehla do postele, zhasla a zavřela oči. Docela dlouho trvalo, než jsem začala něco pociťovat. Začaly mi rychle tikat zavřená víčka a zobrazovaly se mi ošklivé zašklebené obličeje, které se rychle střídaly a vzdalovaly se. Vše bylo temné, žádné barvy a nic zřetelného, mizely rychle. Nebála jsem se, v klidu jsem to pozorovala.Toto se za nějakou dobu opakovalo.
Pak už jsem cítila hodně silnou energii, brněly mi nohy, hučelo v hlavě. Energie chodila ve vlnách, chvílemi byla velmi silná, v jednu chvíli jsem cítila, že mi jde hodně do břicha, z těžka jsem se nadechovala. A pak mi zase tikaly víčka, ale viděla jsem už jiné obličeje a myslím, že to byl Ježíš Kristus a Panna Marie, ty jediné jsem poznala, ale vše probíhalo zase velmi rychle, je to jen má domněnka.
Ač byla energie chvílema opravdu silná, neusnula jsem, naopak, opět jsem spala špatně. Ještě jsem si od vás přečetla krásný mail, po něm jsem se cítila ještě lépe, vnímala jsem, že tlak na hrudníku, který jsem měla už hodně dlouho, tak už není. Nemohla jsem usnout, stále jsem přemýšlela, co se událo. Tím, že jsem byla hodně vzhůru, cítila jsem během noci občas brnění a tlak do nohou.
Docela tvrdě jsem usnula až k ránu, vůbec se mi nechtělo vstávat. Pocity po probuzení příjemné, cítila jsem tlak v hlavě a když jsem si stoupla, tak jsem měla těžké nohy. Taky jsem si všimla mírné vyrážky na břichu, nevím, zda to s tim souvisí, ale netrpím na to a včera jsem jí neměla.
Cítím se dobře, mám dobrou náladu, stále se mi hlavou honí spousta myšlenek a je těžké se soustředit na okolí a práci.
Jsem vám všem velmi vděčná za energii, kterou jste na mě vynaložily a přeji vše dobré.

Klára

Přidat nový příspěvek