z vašich dopisů

Datum: 11.06.2015 | Vložil: Kája


Tak vás opět zdravíme z ......,sepíšu vám výsledky pozorování :-)

pejsek Eda - sedmiměsíční štěňátko francouzského buldočka - okamžitě tvrdě usnul,zhruba po půl hodině jakoby jím projel proud energie a byl jako z divokých vajec :-)
kamarádka Káťa - ze začátku slyšela hudbu v dálce,potom ji začala bolet záda a pravá ledvina,cítila horko a tlak v hlavě,bolest v lícních kostech a čelistech,později bolesti zubů,cítila proudění energie v celém těle a různé píchání - ucho,nos,koleno,rameno,píchání a bolest u srdce ( tam ji prý pobolívá velice často ),pak cítila,jak jí pulzuje krev v těle,nejvíce však cítila pravou ledvinu,ke konci si k ní šel lehnout Edík a pomáhal jí s ledvinou,cítila teplo a úlevu,celkově se cítí unavená
já - slyšela jsem ze začátku hudbu z dálky,pak jsem rozeznala zvonět zvony v kostele a hraní na varhany,cítila jsem tlak v pravém uchu ( tím dostávám informace shora ),pak se postupně přeléval tlak po hlavě,cítila jsem čelisti,nos,pak jsem cítila dolní končetiny,jakoby by mi je někdo zalil do betonu,pak mě začaly brnět a hořet dlaně a od té doby ve mně pulzovala energie "nahoru a dolu",cítila jsem různě píchání a svírání,ale vždy jen krátkodobě a intenzivně a pak hned odeznělo,procítila jsem postupně veškeré části těla,naposledy zůstala hlava,cítila jsem tlak;teď,když vám píšu,cítím se plná energie,nechce se mi vůbec spát,mám pocit,že bych mohla uběhnout maraton a mám pocit,že svítím jako elektrárna :D,úplně opačný efekt než u kamarádky,uvidíme,jak se budeme cítit zítra,nový článek jsme si přečetly,tak uvidíme,kam se dostaneme,ale už teď vím,že nám to oběma velmi pomůže,odlehčí,uzdraví a posune kupředu.Těsně před koncem jsem uviděla naproti sobě nad krbem Ježíše s otevřenou náručí a já ho požádala,ať i uleví od tlaku v hlavě,asi tak na tři vteřiny to zabralo a pak se to spustilo znovu a odpověď byla,že to tak má být :-)
...........
Moc vám chceme poděkovat a všem bytostem,které nám toto umožnily.Hezký večer a těšíme se na odpověď :-) K a K + Eda

Přidat nový příspěvek