z vašich dopisů

Datum: 11.06.2015 | Vložil: Kája


..................................................
A moje prožitky z napojení:
Přijímala jsem napojení vleže, dala jsem si na stolek 4 svíčky a karty Nanebevzatých mistrů Michaela, Ježíše, Thovta a Panny Marie. Současně jsem položila vedle oba díly knihy Prastaré tajemství květu života od Drunvalo Melchizedeka.
Ve 21,48 jsem pocítila, že se zvedám asi 70 cm nad postel, nohy se změnily v jakési roury o průměru 30cm zmizely v Zemi. Pak se tytéž roury vynořily z hlavy a ramen a zmizely kdesi ve Vesmíru. Roztočily se mě všechny velké čakry kolem páteře, až jsem to fyzicky cítila. Po nějaké době, nevím čas, jsem se ocitla v prostoru bez konce a tam se objevil Květ života pode mnou jako
velké síto a moje tělo se začalo tím sítem protřásat. Viděla jsem, že na tom sítu něco zůstalo ležet, ale nevím, co to bylo ani jak to vypadalo. Pak jsem byla opět v nějakém prostoru, připadalo mě to tam známé, bylo to někde v Matce Zemi tam jsem usnula v bezpečí, teple, radosti a štěstí. Probudilo mě až píchnutí v oblasti žaludku a to bylo 23.40 hod. Napila jsem se vody, poděkovala Vám i Vesmíru a usnula.
Ráno jsem cítila velkou radost ze všeho, vědomí, že vše dokážu a chtělo se mě smát. Tak jsem pozdravila Slunce a vrhla se do práce. A teď je poledne přichází mě samé dobré zprávy a jsem radostná.
Trochu jsem se představila a doufám, že Vás moje vyprávění neobtěžovalo.
Tak moc za vše děkuji, ať vás oba provází vždy Boží požehnání. Mám Vás v srdci.
S láskou Eliška

Přidat nový příspěvek