Re: Energie Shanballa - moje vyjádření

Datum: 01.09.2015 | Vložil: Kája

Pozorně si prosím přečtěte výše vložený příspěvek, protože na jeho základě bych zde rád něco vysvětlil a protože jde opravdu o věci, které se týkají všech pak právě proto volím a využívám tento prostor. Nemohu z časových důvodů každému a na vše odpovídat a navíc podobné věci se týkají naprosté většiny.
Zde je k výše uvedenému příspěvku nutno podotknout, že Pavla není napojena na samotnou energií modrobílého plamene Květu života. Je touto energií pouze v daném čase čištěna jako všichni z vás. Je důležité pro pochopení toho co chci zde na tomto příkladu také ukázat , sdělit, že muž paní Pavly se neúčastní terapie Shanbally. A o to zde vlastně jde. V tom to celé je co se děje v její domácnosti a jak to jeden nebo druhý pociťují.
Všichni jste denně očištěni a denně jsou vám odsekána veškerá energetická vlákna. Tak tomu není právě u daného manžela.
A nestalo se nic jiného než že zde v daném čítankovém příkladě se Pavla od svého manžela odpojila. A jemu pochopitelně aniž by se terapie účastnil bylo v neděli divně. Samozřejmě protože měli mezi sebou energetická vlákna a čerpali energie jeden z druhého nebo možná jen on z Pavly to nevím a není to podstatné. Takže si uvědomte jak vyživujeme kolem sebe jiné a co to s námi dělá. Nám to ubírá enerií kterou musíme někde získat a druhému nepomáháme protože on si ji čerpá z nás a tak se nemusí o nic snažit. A jak se toto bude vyvíjet dále? Zcela jednoduše. Pokud se budeme udržovat čistí a nemít na sobě vlákna je stále základem a nic nás to nestojí, pak si ten druhý s tím bude muset poradit a jsou zde jen dvě možnosti. Buď si něco uvědomí a bude si sám doplňovat někde energií, jenže to by se vědomě musel vydat na "duchovní cestu" a k tomu musí dozrát a nebo a to je pravděpodobnější najde si někoho nebo dokonce něco na co se napojí a bude tedy energií čerpat z někoho jiného.
Toto si prosím uvědomte a proto neustále opakuji že se máte stále čistit od vláken všeho druhu ať už vedou k vám od někoho nebo od vás k někomu ani jedná varianta není správná. Mohu mít vedle sebe sebelepšího partnera není jediný důvod toto jakkoliv podporovat. nikomu tím nepomáháme ani jemu ani sobě. Zveřejnil jsem tedy tento krátký příspěvek od paní Pavly právě proto abychom si na konkrétním příkladě mohli uvědomit jak to funguje a věřte že toto je naprosto, ale naprosto běžné jen by to tak nemělo a nemá být.
S Láskou a v Lásce Kája

Přidat nový příspěvek