Re: Srpen

Datum: 01.09.2017 | Vložil: Kája

Srpen byl opravdu zajímavým a pro nás zde docela těžkým měsícem. Nepochybně je hezké a jistě v mnohém za určitých podmínek prospěšné účasnit se celosvětové meditace, jen musím vědět co vlastně dělám a jak to působí či má působit. Meditace a to je velmi důležité si uvědomit nění čištění a to v žádném případě. Dnes zde máme možnost čištění čr a tím samozřejmě i nás samotných a kdo opravdu ví o čem je řeč a jak se věci mají by měl tuto formu v maximální míře využít. Doposud jsem vám neodpověděl na email za který samozřejmě děkuji jen nestíhám to vše dění kolem. Věci v dané podobě v dané chvíli zkrátit nijak nejdou jsou tak jak mi přišly a jak byly odsouhlašeny. Ve chvíli kdy dojde k napojení na modrobílý plamen květu života si myslím že následně to bude jednodužší.
Použila jste výraz že věci jsou jak jsou a nic není špatně ani dobře. Toto je skutečně na dlouhou diskuzi protože je to úhlem pohledu a výkladu. touto formulací jsme se nakonec naučili obhajovat vše co se kolem nás a nejen kolem nás děje. samozřejmě že nakonec v tom je ona naše pravda že věci jsou jak jsou a nic není špatně ani dobře, přesto tak jak se věci kolem nás mění tak jednoho dne dojdeme v tom čase k tomu že ona pravda se taktéž posouvá podle našeho vědomí a věci by přece jen kolem nás mohly být jinak, kdyby....
žijeme v nádherné zemi máme se z jistého pohledu skvěle, věci kolem nás jsou opravdu úžasné a dokonalé, mnohému rozumím alespoň si to myslím a přesto nevnímám v mnohém onu vděčnost o které píšete a jak jsme se opět naučili říkat a formulovat. nemohu být vděčný za věci kolem když je vidím. nemohu být vděčný za systém ve kterém žijeme a nejsem vděčný za svět který jsme dovolili vytvořit. Přijímám to vše, sleduji dění kolem a uvědomuji si mnohé, ale vděčný nejsem a nemohu být. Když to převedu jen na českou republiku, pak nemohu být vděčný třeba za to že jsme obklopeni entitami různého druhu a postavení. nachází se jich zde miliony. Samozřejmě že jsme to kdysi vytvořili my sami protože jsme to dovolili a z toho pohledu jsou pak věci jak mají být, ale vděčný zo to být nemohu. jen to mohu přijmout a nastoupit jinou cestu a něco pro změny udělat. Vděčný jsem za to že nám byla dána možnost s tím něco udělat. víte to vše o čem jste dnes napsala a co jste zmínila jsou bezesporu úžasné věci a myslím si že vím jak to myslíte přesto je toto vše k hlubokému filozofování protože jen tak se můžeme nakonec posouvat blíže k Pravdě.
Přeji jen to nejlepší a těším se
s Láskou a v Lásce Kája

Přidat nový příspěvek