říjen

Datum: 31.10.2017 | Vložil: Katka

Můj krásný měsíc, který jsme s manželem prožili v klidu a pohodě. Co se týká voleb, tak manžel sice zahraniční politiku sleduje, ale mě nechává klidnou a tak ani volby mě moc neovlivnily a věnuji se jiným pro mě důležitějším a příjemnějším věcem. V mých myšlenkách mám jasno a žádná strana mě nepřitáhla. Říkám si, že kolektivní vědomí je mocné a může změnit cokoliv. Nastavila jsem si, že kdyby pro mě byla nějaká strana zajímavá, tak přijde v pravý čas upozornění. To přišlo po volbách z internetových alternativních stránek. Existuje jedna strana, která se řídí zákony univerza, tak uvidíme co nám to přinese a jak se bude vyvíjet do budoucna.
Užívali jsme si krásného podzimu. Přišla také chvilka, kde bylo co čistit, přehodnotit. Přijala jsem s manželem, že i když mohu alternativně pomoci od bolesti zad a následné operaci dceřinýmu příteli, tak budeme přihlížet tomu, jak běhají po doktorech a chystají se na operaci. Nevěří a nechápou nic alternativního ani, že nemoci mají nějaký účel a tak si na to potřebují přijít sami. S cizími lidmi to je jedno, ale v rodině to je třeba prožít, aby to člověk přijmul. Dále jsem si čistila, zda udělat pracovně krok zpět a vrátit se částečně do minulé práce k udělení lekce a nakonec jsem vše v míru a lásce propustila a nechala to na vesmíru kam a kdy mě zavede.
Těšíme se pane Kájo na další pročištění. Cítím při něm krásné vibrace v celém těle a manžela to jako vždy hned uspí. Děkujeme a přejeme pěkný večer všem.

Přidat nový příspěvek