Prosinec

Datum: 31.12.2017 | Vložil: Katka

Minulý měsíc jsem pana Káju upozornila na pohled jednoho člověka na zasvěcování do energií a žádala ho o názor, který zde již napsal. Co mě na tomto videu zaujalo bylo, odkud jsou tyto energie a zdali nás můžou dle dotyčného i negativně ovlivnit a že prý žádná univerzální energie není. Začala jsem o tom tedy přemýšlet a došla jsem s manželem k závěru, že i když nevíme jestli je či není univerzální energie, tak je neutrální a je jen na nás k jakému účelu ji využijeme. Jsme vděční za tyto energie a užíváme si je pro naše nejvyšší dobro a případně pro nejvyšší dobro dotyčného, kterému ji posíláme. Představila jsem si to jako elektrickou energii. Také nevím odkud přesně je, ale záleží jak ji sama využiji.
Poslední dobou jsem přemýšlela, jestli dělám dobře, že zasahuji a třeba zbavuji bolesti, když ještě dotyčný nepochopil za jakým účelem trpí a tak si říkám, že se prvotně budu věnovat rozebrání bloků a jejich čištění, jako to dělám u sebe a až po té případně použiji energii. To pochopení mi dá dává smysl a to rozebírání mě baví. Vidím v tom dokonalost. Stačí si to jen uvědomit a změnit, co je třeba. Nedávno jsem to objevila ve funkční medicíně, tak budu dále sledovat, jak se bude tento obor u nás dále vyvíjet a třeba bych se mohla i zapojit.
Manžel přemýšlel nad snem který měl v 16 letech a který se po 30 letech přesně tak stal a došel k tomu, že sny jsou vlastně realita a můžeme ji žít třeba i v našem světě.
Mě zase fascinuje astrální cestování, ale ještě jsem k němu nedošla neboť vím, že bych pak často cestovala jinam a bylo by to na úkor mého života zde. Ráda vzpomínám na pocit, který jsem v minulosti zažila. Byl to nádherný pocit lásky, klidu, pohody. Byla jsem vyzvána ať se ptám na co potřebuji, ale v tu chvíli jsem věděla vše, tudíž otázky byly zbytečné a jen jsem si asi potřebovala vzpomenout, jaké to je být v té jednotě a procítit si to. Bylo to to nejkrásnější co jsem kdy zažila a přeji všem si na tento pocit rozpomenout, protože ho všichni dobře známe.
Krásný poslední den tohoto roku všem!

Přidat nový příspěvek