Re: Ego.

Datum: 05.05.2017 | Vložil: Kája

Milá Jarko ne že bych neměl čas se zde zastavit a odpovědět na všechny vzkazy které zde od vás všech jsou, jen jsem musel upřednostnit jiné věci a tohle vše jsem odsunul. pár dnů jsem nyní strávil se svým vnukem a synem a bylo to zajímavé poznání. syn má po složité operaci páteře a tak jsem tam byl abych mu vypomohl na pár dní s malým prckem který je na tomto světě více než rok a já jej viděl vlastně poprvé. vyprávění by to bylo na dlouho ale zmiňuji to zde snad jen proto abych mimo jiné sdělil že jsem si sebou vzal i počítač abych mohl na všechny tyto vzkazy odpovědět a neopověděl jsem na ně ne proto že bych si nemohl uděla vědomě prostor a čas ale když jsem si věci chtěl roztáhnout že takto učiním tak jsem vnímal jak jsem si začal uvědomovat proč to chci udělat. a chtěl jsem odpovědět na všechny ty vzkazy ne kvůli sobě ale kvůli těm co zde napsali. na chvíli jsem na ty vzkazy koukal a pak ten počítač zavřel a vědmím že chci odpovědět jen z rozumu z hlavy ale srdce mi říká abych to odpoložil a věnoval se sobě a tomu co v danou chvíli opravu chci a tím nebylo psaní odpovědí. nemám vůči nikomu žádný závazek a nejsem povinen na nic odpovídat a to že tak dělám a jsem zde je projev mé vlastní vůle, není to povinnost. chci tím vším výše uvedeným milá Jarko jen říci že upřednostnit máte sebe sama a "zavděčit" se máte sobě jen na vašem pocitu záleží a ráda máte mít sebe protože to je to na čem záleží. ten kdo vám dnes řekne mám tě rád chybíš mi zde zítra nemusí být a nebo z nějakých důvodů opustí váš život v pozici přítele kamaráda manžela a jednoduše se vytratí ale vy stále budete zde se sebou sama a tak musíme milovat sebe sama abychom mohli milovat ty druhé.
s Láskou a v Lásce Kája

Přidat nový příspěvek