Napsala mi Maruška

Datum: 23.04.2020 | Vložil: Kája

Věřím tomu, že se na mne nebude Maruška zlobit pokud zde zveřejním co mi po vyzkoušení nového pročištění napsala. Byla jednou z prvních na kterých jsem toto nové pročišťování zkoušel a protože je velmi vnímavá zajímal mne její prožitek. Text neznala jen jsem ji po telefonu vyzval aby se účastnila pročištění. No a zde je její text který mi záhy na email zaslala. Vše proběhlo 18.4.2020

Milý Kájo,
byla to nádhera !!! A píšu hned, abych nic z toho nezaspala nebo nepopletla s nějakým snem.

V 21 hod. mě ovanula jemná, chladivá energie, časem trochu zesílila, že působila jako chladný horský vzduch. Byl tak příjemný, že mě to nutilo dýchat hodně z hluboka a procítit ten jemný chladivý sloupec vzduchu až hluboko v plicích. Po čase mě k tomu začalo obalovat něco jemně bílého, a na chvíli kolem mě pobyl bílý obláček. Pak se mi před očima objevily něco jako ornamenty - ve tvaru V se zakroucenými vršky, nebo jako tykadýlka - tak nějak to vypadalo. A pak se náhle objevilo krásné krajinné panorama, zvlněná, částečně lesnatá krajina a v ní malé městečko. Vše zažité sluncem, vyzařovalo klid, ticho.
Když obraz zmizel, měla jsem pocit, že se mi před očima prosvětluje do zlatookrova, zvedaly se mi ruce před hrudník a jako bych držela velkou zlatavou kouli před sebou - moc hezký pocit. Pak se v té kouli vytvořil vysoký, štíhlý sloupec čistého bílého světla, trochu se rozestoupil a v něm se objevila průsvitná zářivá postava, která se přibližovala, než se vše rozplynulo. Ten závěrečný pocit se nedá popsat, ale určitě víš, jaké to je. Možná jsi to "uslyšel", v duchu jsem až vykřikla "Kájo, to snad ani není možné". Přišla LÁSKA sama, pojmenovat si netroufám.
No a přesto, že jsem se koupala v horském chladu, z dlaní a ze šlapek mi šlo doslova horko, hodně mě po celou dobu hřála také srdeční čakra a chvílemi jsem také pociťovala čelní čakru. A pak ten chládek odešel a po půl hodině jsem se zase ocitla v pokoji.

Kájo srdečně a ze srdce DĚKUJI za tuto zkoušku, byla opravdu nádherná.

A tak vám všem přeji hezké a slunečné jarní dny, naplněné jen tím nejlepším,

zdraví Maruška

Přidat nový příspěvek