Re: 2021 - čas sklizně - Podpis

Datum: 04.01.2021 | Vložil: Kája

Kája slova v článku nijak neuhladil jen mám po svém boku zcela mimořádnou ženu. Byť říkává, že jsem ji nejlepším učitelem, tak si myslím, že za ní mnohdy jen pokulhávám a honím jen její stín. Naučila mne a učí mne dávat lépe do slov co mi přichází, protože má pravdu v tom, že jsem od té skutečné reality odtržen a lidé nejsou dnes připraveni unést pravdu a slyšet pravdu. Jednodušší pro většinu dnes je, nechat se obelhávat sladkými slovy a sliby. Bohužel to je cesta do pekel.Pokud by v partnerství někdo tak podváděl a stále toho druhého tak obelhával jak to činí dnes ti nahoře, nepochybně bychom jej opustili, ale těmto zlojedům stále nasloucháme. Možná se ona potřebná většina probudí, až ztratí vše a zůstane ji jen život sám. Jedinci ani skupinka v tom co se kolem děje nic nezmění, přesto i ti jedinci jsou pro zrod něčeho nového co nevyhnutelně musí přijít velmi důležití, protože z jedinců se tvoří skupina a ze skupiny pak lavina. A osobně patřím k jedincům a pevně věřím, nepochybuji, vím.
S Láskou a v Lásce Kája

Přidat nový příspěvek