Prostor pro diskuzi.

Pokud jsi kdykoliv v minulosti prošel kteroukoliv placenou službou nabízenou na těchto stránkách a vložíš zde v daném měsíci alespoň krátký příspěvek, pak projdeš následného prvního v měsíci hlubokým pročištěním a proléčením s prožitkem bílého kristalického světla.
Využijte tento prostor, který je zde pro vás. Přispět zde může svým pohledem na věc či názorem kdokoliv.
 
bližší informace zde .....Společnou cestou
 
formulář pro vložení příspěvku naleznete vždy až dole na stránce

Diskusní téma: Prostor pro diskuzi

Pročištění

Datum: 31.01.2018 | Vložil: Klára

Hezký den přeji,

ráda bych přihlásila mně i syna Jáchymka do pročištění.
Moc děkujeme.
Klára

Re: Pročištění

Datum: 02.02.2018 | Vložil: Kája

Milá Kláro samozřejmě s radostí jsem vyhověl a přeji jen to nejlepší
s Láskou a v Lásce Kája

Vše je v pohybu

Datum: 02.01.2018 | Vložil: Kája

Přeji zde všem příchozím jen to nejlepší do Nového období do kterého právě vstupujeme.
Vše je v našem nekonečném vesmíru v pohybu a tak i zde se setkáme již brzy se změnami, které budou pro ty z vás, kteří mají zájem jít dále cestou Krista připraveni a budou mít zájem.
Včas vás se změnami seznámím.
Do té doby přeji všem jen to nejlepší.
s Láskou a v Lásce Kája

Pročištění

Datum: 30.11.2017 | Vložil: Klára

Krásný den všem,

prosím o zařazení do pročištění mě a mého syna Jáchymka.
Moc děkujeme,
Klára

Re: Pročištění

Datum: 01.12.2017 | Vložil: Kája

Milá Kláro
jen co jsem zde zahlédl vaše jméno se synem tak jsem si na vás vzpoměl a věřím že se vám daří dobře a na sobě dále pracujete. Není to z jistého pohledu dlouhý čas od napojení na MPKŽ přesto dost dlouhý na to abyste vnímala věci kolem sebe jinak pokud jste se stala dobrým pozorovatelem. Nejlépe to jde vidět na dětech. Pokud se vám někdy bude chtít rád uvítám jakékoliv informace jak se vám daří protože pro mne je osobně důležitá zpětná vazba. I já se stále učím a hledám a vy všichni jste moji učitelé. Děkuji a přeji všem jen to nejlepší
s Láskou a v Lásce Kája

Re: Re: Pročištění

Datum: 07.12.2017 | Vložil: Klára

Dobrý večer Kájo,
daří se nám velmi dobře, cítím se vnitřně klidnější a vyrovnanější. Snažím se na sobě stále pracovat a když se ohlédnu např. tři roky zpátky a nyní, tak v mém životě je tolik změn k lepšímu.
Dříve se mi občas zjevovaly před spaním nepříjemné obličeje, pak to vymizelo a teď se občas objeví znovu, ale už se nešklebí.
S Jáchymem jsme měli nepříjemný zážitek v říjnu, kdy jsem s ním uklouzla na plavání a oba jsme spadli. Strach byl veliký, ale jako zázrakem vše dobře dopadlo a nic krom mých modřin se nic nestalo.
Jinak ze všech stran slyšíme, jaký je Jáchym pohodář a šťastné dítě, stále se směje. Je to můj velký učitel, který ve mně umí probudit emoce, které mám problém vyjadřovat. Jsme opravdu šťastní, že tak krásná duše si vybrala zrovna nás.
Za čištění moc děkujeme, snažím se na sobě pracovat, ale jsem vděčná, že mohu využít i Vaší služby.
Zdraví Klára

:-) Děkuji

Datum: 30.09.2017 | Vložil: Marcela

Zdravím Kájo a Radko i Vás všechny,kteří čtete a píšete na tyto stránky :-) je tak úžasné číst Vaše / naše / příspěvky :-) ,protože vidím,že nás je hodně,kteří na sobě chceme pracovat a to je moc dobře :-).
Milý Kájo i já opět prosím o pročištění :-) a ještě víc,že se opět vynasnažím tento krásný stav udržet co nejdéle :-)
DĚKUJI S LÁSKOU A V LÁSCE Marcela

Re: :-) Děkuji

Datum: 01.10.2017 | Vložil: Kája

S radostí na mé straně se samozřejmě tohoto pročištění účastnit můžete ovšem dnes máte možnost se pročišťovat sama protože pokud se budete účastnit pročišťování české republiky a je jedno v jakém čase a jak často vždy se pročišťujete také sama.
Přeji nejen vám jen to nejlepší a to zcela upřímně bez očekávání čehokoliv.
s Láskou a v Lásce Kája

pročištění

Datum: 30.09.2017 | Vložil: Eva

Krásné slunečné dopoledne všem :-) Nejdříve ti děkuji Kájo za písmenka, která jsi vložil do mého příspěvku :-)

Jsem ráda, že se mohu pročišťování účastnit. Už delší dobu pociťuji, že se "něco" děje, co si člověk nedokáže vysvětlit a život mě směřuje více k sobě samé a to někdy bolestivě. Ale potom si uvědomuji, že i to je cesta a má to tak být.

Jsem vděčná, že jsem byla vedena se podívat na poslední psané články na těchto stránkách, protože i to mi dalo kousek střípku do skládanky.

S Láskou, v Lásce a Světle děkuji :-)

Re: pročištění

Datum: 01.10.2017 | Vložil: Kája

Milá Evo
jsem potěšen že se zde pravidelně účastníš. za pár dnů se nám venku ochladí a já ukončím pro letošní rok práce venku které se v mrazech nedají dělat a budu mít více času se opět věnovat zde stránkám a věcem o které mám potřebu se podělit.
už jsem se kdysi v nějakém slovním spojení zmínil že jsme až po uši v tom duchovním bahně a dnes bych tato slova ještě podtrhnul protože si uvědoji jaké nepravdy a lži jsou nám ze stran těch takzvaných duchovních předkládány. blíže se k tomu jistě v zimním období dostanu ale jedno ti mohu říci již nyní a myslím to doslova a vážně. Není složitější a těžší cesty než cesty skutečně duchovní. Nyní ale opravdu nemám na mysli tu nebo ty cesty které nám jsou předkládány mnohými jako sladká slova a podobně. Jsou to jen výmysly, nepravdy a lži, které nás mají nejen svést. Jsou nám předkládány vědomě a záměrně ale podrobněji k tomu všemu až přijde čas.
měj se opravdu kouzelně
s Láskou a v Lásce Kája

Pročištění

Datum: 29.09.2017 | Vložil: Ludmila

Krásný dobrý večer přeji všem a hlavně vám milý Kaji. Prosím o zařazení do říjnového pročištení.
Děkuji vám moc a těším se na neděli večer.

Re: Pročištění

Datum: 01.10.2017 | Vložil: Kája

Nedělní večer a tím společné hramodné pročištění je pomalu za námi a doufám, že splnilo i tentokráte očekávání. Mějte se hezky
s Láskou a v Lásce Kája

pročištění

Datum: 31.08.2017 | Vložil: Eva

Krásné odpoledne, prosím o zařazení do pročištění. Velice se těším na to, co mi opět krásného přinese. Děkuji. S Láskou a v Lásce E.

Re: pročištění

Datum: 31.08.2017 | Vložil: Kája

Zrovna jsem dočetl tvůj email a děkuji za ona písmenka jen když to bude trochu možné odpovím a přesto že dnes se může každý i ty udržet "čistá" a sama víš jaký je to pocit rád tě přijímám do našeho společného pročištění a těším se
s Láskou a v Lásce Kája

Veliký dík za pročištění

Datum: 29.08.2017 | Vložil: Marcela

Krásný den všem :-)
Prosím o pročištění a DĚKUJI :-)) pracuji na sobě a věřím,že se mi podaří udržet se být čistá,je to tak krásný pocit jako bych se vznášela jak je vše uvolněné snažím se si tento stav udržet co nejdéle a daří se mi to :-)) Kájo DĚKUJI MOC :-))
S Láskou a v Lásce Marcela

Re: Veliký dík za pročištění

Datum: 31.08.2017 | Vložil: Kája

To já děkuji a slovy se nedá popsat vnitřní pocit když člověk čte podobná písmenka, že je zde bytost, která prožila, vnímá a cítí, která ví že tohle je ona správná cesta.
člověk může být na své cestě hodně daleko a může prožít období kdy se opravdu nadnáší a vše je tak jednoduché a jasné. Toto však je a bude vždy vystřídáno pocity jinými a jedno jak daleko člověk je. jiné pocity než ty nadnášející však přicházejí jen pro náš další růst, takže když se náhodou dostaví a ony se dostaví dříve či později v různých podobách a formách, pak se vzpomeňte na tahle vaše slova na toto období a to vám pomůže překonat to co v dané chvíli bude protože vše je pomíjivé
mějte se kouzelně vy všichni bez rozdílu toho jak dalece jste
s Láskou a v Lásce Kája

Pročištění

Datum: 28.08.2017 | Vložil: Ludmila

Prosím o zařazení do zářiového pročištění. Moc se těšim a dekuji. S láskou v srdíčku.

Re: Pročištění

Datum: 31.08.2017 | Vložil: Kája

I já se těším na každého jednoho z vás
s Láskou a v Lásce Kája

pročištění

Datum: 24.08.2017 | Vložil: Rena

Dobrý den milý Kájo,
opět žádám..mohu-li o další pročištění..
děkuji
s láskou a nezměrnými díky
Rena

Re: pročištění

Datum: 31.08.2017 | Vložil: Kája

Milá Ren
jsem potěšen že žádáte a že se máte zájem účastnit, ale vždy to nakonec bude a je jen o nás samotných protože stejně vše musíme zdolat sami. tato služba byla před časem založena jako společná pomoc, ale dnes kdy je zveřejněno "pročišťování české republiky " se můžete a také čistite sama pokud toto pročištění budete provádět. sám bych byl potěšen pokud by bylo zapojeno co nejvíce bytostí je to potřeba každý hlas, každé jedno pročištění je důležité a počítá se. Chápu ale že toto společné je trošku moýná jiné a člověk si může myslet že druhý to za nás udělá lépe ale není tomu tak. věřte že dokážete cokoliv i udržet se sama již "čistá".
dokud zde však budu a bude mi ta možnost dána toto společně provádět budu to dělat
a věřte že to dělám s Láskou a v Lásce
Kája

Záznamy: 1 - 20 ze 214
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>