Společnou cestou II

 

Jsem vždy potěšen, když se zde objeví jakýkoliv příspěvek, protože je to důkazem toho či mělo by tomu tak být, že na věcech "sobě" pracujete a nejsou vám věci jedno. 

Tato rubrika, která zde byla pro tuhle novou službu, ke které jsem byl přiveden, založena, nese název "Společnou cestou". Tento název není náhodným a i toto mi bylo doporučeno, aby se právě tento název zde objevil. Napsal jsem zde jako úvodní článek do této rubriky malé povídání a i k tomu jako ke všemu co zde je na těchto stránkách jsem byl veden. V povídání se mimo jiné říká, že pročistím kohokoliv, kdo se kdy účastnil jakékoliv z nabízených služeb, pokud zde daná bytost zanechá alespoň krátký vzkaz. Celé pročištění je na tom postaveno a nikdy nebude pročištěn v této službě zde nikdo, kdo tak neučiní. Jak to celé funguje, je zde zbytečné popisovat. Co zde však přicházím sdělit je, že ne všichni toto vše správně pochopili a byl bych rád, pokud byste pozměnili malinko svůj přístup.

Neměníte v samém důsledku přístup ke mně, ani k těm okolo nás, ale k sobě samým. Každý vzkaz se počítá a každý bude pročištěn, jen bych prosil, abyste se snažili popsat a sdělit něco více než poděkování. 

Můžete napsat cokoliv, je to prostor pro vás. Můžete napsat, jak se věci u vás odvíjejí, jak procházíte nějakým obdobím. Nebuďme sobečtí a sdílejme tuhle cestu společně v rámci možností.  Je to jedna z možností, jak se věci u nás samotných nakonec budou podle našeho vlastního přístupu měnit. Představte si, že můžete někomu pomoci a to jen vašim slovem a sdělením.

Nerozhodujte o tom, zda je to hloupost, nebo zda je to pozitivní či jak se říká negativní pro jiné. To co se vám jeví jako negativní, může jinému pomoci na jeho cestě. Můžeme zde jeden druhému pomoci a pomalu tak měnit nejen sebe, ale působit na ty kolem nás. 

Z jistého pohledu je pak sobecké, když jen napíšeme, že se chceme účastnit a že děkujeme. Každý z vás pro koho je tato služba určena prošel nějakou službou zde na stránkách nabízenou, a proto vniklo toto jakési rozšíření či následná pomoc právě vám. Těm, kteří jakoukoliv službou prošli a to sami a dobrovolně. 

Pokud jste však jakoukoliv službou zde prošli, a pak se vracíte, abyste právě vy využili možnosti, která se zde nabízí, pak nepochybně víte a věříte tomu, že toto vše má svůj význam a nějakým způsobem vám toto vše pomohlo a něco málo či více se ve vašich životech pozměnilo.

To je ten pravý důvod, proč se zde navracíte a sami tak máte opět zájem se pročistit. Mohli byste tedy napsat pár řádků o tom, jak se věci u vás měli či mají a podobně. To je vaše příležitost předat zde dále dalším v čase příchozím alespoň malou informaci o tom, že to stojí za to vydat se na podobnou cestu.

Pojďme tedy společnou cestou sdílet to vše, co nás potkává a jak se věci mění, jak energie působí, co vnímáme, co prožíváme ať už sami, anebo jak vnímáme okolí a podobně. 

Nikoho z vás nemám dnes již potřebu o čemkoliv přesvědčovat a to, že zde tahle písmenka vkládám, je jen proto, abych na vás působil, a vy jste se tak mohli nad sebou samými zamyslet, zda přece jen věci nejdou dělat ještě lépe. Zda se nejde přece jen posunout ještě opět o malý kousek dále. 

Nebuďme osobní, nebuďme sobečtí, majetničtí a podobně. Staňme se neosobními, protože nám zde nic nepatří, vše je od Boha a vždy tomu tak bylo a bude. 

Mluvíme o lásce a skutečně stále nevíme, co to slovo znamená, co obnáší, co je v něm skryto a jak je toto slovo Bohem myšleno. To jak jej vnímáme zde my na zemi, kde jsme svázání vším možným od samotného narození, není pravdivé smýšlení a vnímání. Toto smýšlení o slově láska jsme si vytvořili a přijali jeho jakousi normu a překroucenou pravdu, právě těch co se snaží nás ovládat. 

V našich životech se nám toho tvoří hodně a setkáváme se se vším možným od nemocí počínaje přes jiné komplikace a různá neštěstí v našem běžném životě. To, proč se nám věci dějí, jsme si však vytvořili jen a jen my sami a jedině když se staneme neosobními, když nalezneme Boha v sobě, když přijmeme, že nemusíme mít z ničeho strach a budeme se řídit srdcem, pak se staneme neosobními, protože pochopíme, že nic zde na zemi není naše a že vše, co je kolem nás, je Bůh. 

Jednoho dne pak také pochopíme, že to v čem a jak žijeme, a tím nemyslím jen jako jednotlivci, ale jako rodina, společnost, stát a svět nevytvořil nikdo jiný než my sami. 

Bůh ani žádný anděl nezmění nic, naprosto nic, pokud to nezměníme my sami v sobě. To, že jsou války, nepokoje, že se setkáváme s násilím jakéhokoliv druhu a podobně, nevytvořil nikdo jiný než my sami v našich myšlenkách a slovech. 

Jednou pochopíme, že slovo je nejmocnější zbraň a že slovem, můžeme tvořit cokoliv, na co si jen vzpomeneme. Každý z nás, kdo má duši, je částí Boha a Bůh stvořil jen dokonalé, a protože jsme jeho částí, jsme jedno, a protože jsme jedno, můžeme tvořit jako on. Jen je před tím potřeba pár věcí udělat, abychom našli či nám byly tyto možnosti otevřeny. Jsou v každém z nás a cesta, kterou jsme nastoupili, je cestou ke změnám a k Bohu. 

Vždy bude na tobě, člověče, kterou cestou se vydáš, můžeš naslouchat těm našeptávačům a duchovním "rádcům" kteří tvrdí, že si stačí vlastně sednout a vzývat anděly, že v podstatě nemusíš nic.

Můžeš naslouchat tomu, že takzvaná negativní energie, kterou k tobě někdo vyslal, lze změnit na energií opačnou, která tě následně posílí. 

Můžeš naslouchat nesmyslům, které jsou obalovány stále do sladších a sladších slov. 

Můžeš se zabývat čakrami, poslouchat bláboly o tom, jak je která silná a dohadovat se, která je nejčistší a nejdůležitější. Můžeš tomu věnovat celý svůj život, a přesto se nic nezmění, protože tohle jsou nepravdy, polopravdy a lži. 

Lži, které byly vytvořeny jen a jen proto, aby tě svedly z cesty.

Pokud se nespojíš s tím jediným bodem ve tvém těle a tím je duchovní srdce, pokud nepřijmeš Boha a nestanete se jedním, je vše zbytečné. 

Navštěvovat můžeš různé nesmyslné duchovní školy, učit se o hvězdách a jiných smyslných nesmyslech a vše toto ti bude k ničemu. Neposuneš se v tomto svém životě ani o jednu píď dopředu. 

Můžeš věřit nesmyslům a pomáhat je šířit, že čistit se je zbytečné, že každého, kdo spí, máš nechat spát, že nepřišel jeho čas, a že se sám jednou probudí.

Můžeš věřit i tomu, že pomáhat zemi nemá smysl, že svět nezměníš.

Můžeš věřit různým matkám a jejich daršanům, vydávat se na daleké cesty a domnívat se, že toto ti přinese, to co hledáš.

Kéž bys o člověče namísto těchto všech věcí, věnoval pouze jednu hodinu skutečnému hledání. Pak bys nepochybně dříve, či později nalezl. Nalezl bys Boha ve svém duchovním srdci a ten by tě naplnil vším po čem tvé srdce a Duše prahne. Učiň Boha tím nejdůležitějším ve svém životě a začnou se dít zázraky. Pak a jen pak již nepotřebuješ věřit pohádkám, které ti mnozí překládají. 

Můžeš věřit čemukoliv jen chceš.

Můžeš věřit dokonce tomu, že to, jak se ti vede, jak se mají tvé děti, je důkazem toho, jakým směrem ty sám jdeš, a že nad tebou stojí andělé. Otázkou pak mnohdy může být jací a jak dlouho se ti takto "hezky" povede. Dej pozor, aby to vše nebyl jen klam.

Věřit tedy můžeš, člověče, sám čemu jen chceš, tohle je tvá volba. Není až tak svobodná, jak by se mohlo zdát, protože od prvního našeho nádechu, kdy vstoupíme na tento pozemský svět, jsme svázáni, jsme ovládáni a v podstatě zdegenerováni. 

Nacházíme se od Boha mnozí na hony daleko a to jen a jen proto, že nedokážeme prociťovat a rozlišovat. 

Každým dnem namísto toho, abychom se Bohu přibližovali, se naší každodenní činností a našim smýšlením a jednáním od něj vzdalujeme. Pokud nejsi slepým a nevěříš, pak se podívej kolem sebe. 

Věci můžeme měnit a to každý v každém okamžiku podle svých možností a schopností. Já, mé neosobní já, zde přišlo se službou "Společnou cestou".  Je vás mnoho, kteří se můžete zapojit a je na vás jak k věcem budete dále přistupovat. Můžete se zde podělit, jak již bylo mnohokráte napsáno. Nemám potřebu na rozdíl od jiných vymazat žádný příspěvek, který nebude vulgární. Nemám potřebu zde na vašich příspěvcích rozlišovat co je a co není negativní, jako to dělají jiní. Vždy to je totiž jen o úhlu pohledu a tedy o naší vlastní připravenosti.

Podělte se tedy s ostatními o vše, co, čím, jak a proč procházíte. Nepřemýšlejte nad tím, co a jak píšete. Jednoduše sedněte, požádejte o vedení a pište. Každé sdělení je pro nás důležité, každé má svou hodnotu. Pomáhejme jeden druhému, protože jen tak rosteme a budeme růst rychleji. Odkrývejme pravdy, nepravdy a lži. Nezavírejme oči a otevřme svá srdce.

Pojďme společnou cestou.

S Láskou a v Lásce Kája

 

30.11.2016

Diskusní téma: Společnou cestou II

re

Datum: 04.01.2017 | Vložil: Anton Jančiar

Kájo, je po sviatkoch, ale u mna trvajú stále. To výnimočne dobré obdobie trvá, či už doma, alebo v práci. A to hlavne vdaka vám. Cukor stále okolo 5,3 až do 6,5- čiže viac než vynikajúco.

S. c. 2

Datum: 04.12.2016 | Vložil: Anton Jančiar

Ja teraz prechádzam šťastným obdobím To sa týka tak zdravia, ako aj vzťahov. Trochu mi to nabúrala dopravná nehoda - vrazili do mna zo zadu, ale už je to v poriadku. A čo sa týka viery, nezaškodí každý večer si povedať - dakujem ti pane bože za tento den- Ja osobne zvyknem sem tam požiť formulku s vdačnosťou prijímam do svojho života všetko dobré. Moje potreby sú naplnané teraz a aj stále.

Re: S. c. 2

Datum: 06.12.2016 | Vložil: Kája

Já vám to Antone ze srdce přeji abyste i nadále procházel radostným obdobím. Je velmi pravděpodobné že ať už si to uvědomujte či nikoliv našel jste klíč. Našel a pochopil jste to jak se k věcem a životu stavět a vždy to bude jen a jen o postoji k sobě, protože vše je jen v nás. Nic naprosto nic není o náhodě a tak ani ta dopravní nehoda nebyla náhoda, jen přijít na to co a jak bylo dokážete zase jen a jen vy nikdo jiný. A co se týká víry a všeho co pod toto téma jakoby patří, pak bychom opravdu měli věnovat sobě ( mediatacím rozmlouvání s Bohem) nazvěme to jak chceme alespoň hodinu denně. Není potřeba hledat nic někde z venčí¨, žádná kniha, žádný seminář nám nenajde to co hledáme nemůžeme to jednoduše najít mimo nás samotných protože to vše máme a vždy jsme měli v sobě. přeji jen to nejlepší a všem, přeji aby našli ten bod v sobě sama.
s Láskou a v Lásce Kája

Re: Re: S. c. 2

Datum: 07.12.2016 | Vložil: Anton Jančiar

Kájo, krásne a pravdivé, múdre slová. Dakujem.

Přidat nový příspěvek