Výklad karet

 
 

V době kdy jsem tvořil tento web, jsme byli ještě s Mílou spolu a tento web, měl být jen volným pokračováním jejich stránek. Z tohoto důvodu byl výklad karet taktéž v nabídce našich společných služeb.

„Bohužel“ naše cesty se rozdělily a já tak stál před volbou zda tuto službu jako je výklad karet a mnozí z vás stále tímto směrem jdou ponechat v nabídce, nebo ji vymazat.

Pokud bych ji však vymazal a to jen proto, že v dané chvíli spolu nekráčíme s Milenou po jedné cestě, pak bych musel přepracovat naprosto celé tyto stránky, protože v každé rubrice od počátku, v každém článku a v každém sdělení bylo a je jméno Mileny připomínáno.

Nemám v dané chvíli ani potřebu celé stránky předělávat a to jen z důvodů, že jedná bytost se v dané chvíli z mého života sama vytratila a nemám na toto ani čas. Dokonce sám za sebe nevidím ani jeden důvod proč bych měl něco podobného udělat. Milena byla součástí mého života a tak jak to vše popisováno do dnešního dne tak tomu také bylo a já nemám potřebu popírat, že byla součástí mého života a mého vzestupu. Nemám potřebu mazat vše kde se objevuje její jméno jen proto, aby něco popíral co popřít nejde. Nemusíte tomu ani sami porozumět. Na tom vůbec nezáleží, protože toto vše byly a jsou jen moje prožitky a nikdo z vás se s nimi nemusí ani ztotožnit ani je nemusí vidět či vnímat stejně.

Z výše uvedeného tedy vyplývá pro tuto stránku a nabídku výkladu karet, že sám osobně se touto činností nezabývám a nikdy ani zabývat nebudu. Je však možné, že do mého života vstoupí někdo, ať už jako partner či přítel, kdo se touto službou zabývat bude a bude ji věřit. Pak vás o tomto jistě budu informovat a rádi vám tuto službu nabídneme.

Sám osobně mám na výklad karet svůj pohled a který je z jistého pohledu popsán v jednom z mých článku a plně si za tím stojím, že karty by neměly řídit náš život.

Věnujme spíše než výkladu karet a mylného domnívání se, že jsou to ony, kdo změní či nám odpoví na to co a jak bude, čas tomu, abychom si v první řadě uvědomili, že nejsme pány svých životů. Ve skutečnosti jsme ze vnitř ovládání mnohými "ja" nejsou to jen jednitky onich "já" nýbrž stovky, které se v nás samotných ukrávají a vládají nás zevnitř. dokud tato "ja" neodstraníme, nerozpustíme pak se nic nezmění. A dokud v nás jsou pak je otázkou pro které "já" vlastně ten výklad karet je. Každé toto "já" nám jen do naší mysli vkládá co si máme myslet, do pusy nám vkládá co máme říkat, do srdce co máme cítit atd. Dokud nerozpustíme ona "já" je vše zbytečné a marné a pokud je rozpustíme pak dojdeme k uvědomění, že nepotřebujeme nic takového jako je výklad karet.

 

  • Pokud se chcete s článkem seznámit najdete jej zde.
  • co říká Bůh o kartách ......................................  

 

S Láskou a v Lásce Kája

21.7.2015