Prostor pro tebe - rubrika " SEDM ZÁVOJŮ "

 
Pokud se chcete s ostatními podělit či cokolil sdělit co se týká dané rubriky můžete právě zde. Pokud se budete vyjadřovat k nějakému konkrétnímu článku uveďte prosím jeho název, abychom věděli.
Formulář pro vložení příspěvku najdete vždy až dole na stránce.
 

Diskusní téma: rubrika Sedm závojů

o Rusku

Datum: 28.07.2018 | Vložil: Anna

Náhodou jsem objevila tyto stránky a článek a chtěla bych se přidat svou troškou do mlýna.
Kdyby to nebylo k pláči, tak bych se musela smát těm řečem o Rusku- agresorovi.Moji předkové z matčiny strany a moje matka se narodili a žili v Rusku. Od dětství jsem slýchala o hrůzách války, která byla v Rusku víc než krutá a jen zázrakem jsem dnes tady, protože moji drazí byli mnohokrát v přímém ohrožení života.Ať mi dnes někdo pěje oslavné ody na Banderovce, jsem dědic autentických pamětí co to bylo za hrůzu.Neumím si představit, že by kdokoliv, kdo pochází z ruského lidu, chtěl válku. Přes čas, který uplynul, rány ještě tuze bolí a mnoho rodin vzpomíná a předává dětem, tak jako mě.V Rusku zatím rozhoduje lid a tento lid si válku nepřeje.
Oligarchie se tam dostala k částečné moci, pravda, i její "zlatá mládež", ale to není ruský lid a podle toho nelze nic soudit a předpokládat z toho , že se tady u nás tito lidé špatně chovají, když sem přijedou hýřit.Je mi také líto, že se zapomnělo na oběti pro naši svobodu, můj strýc padl na Dukle a ani nevíme, kde je jeho hrob, tak aspoň byly ty oslavy osvobození a pokládaly se věnce, ale dnes ? Jakoby vše bylo zapomenuto a přitom nevíme, kdo z nás by tu dnes byl, kdyby tito lidé nešli za nás umírat.

Zlo

Datum: 30.03.2018 | Vložil: Marie

Právě se na naši zemi hrne velké zlo ve formě tzv. nové české hymny - naprosto šílené disharmonie, se satanskými vzkazy. Olympijskému výboru se nelíbila andělské verze nazpívaná Boni Pueri, měla by teď znít úplně všude, abychom si uvědomili, co nám hrozí a kdo za tím je.

Re: Zlo

Datum: 31.03.2018 | Vložil: Kája

Negativní energie v podobě takzvaného ZLA je dnes opravdu všude kolem nás a snahou o změnu textu hymny to ani nezačíná ani nekončí je to jen jeden další krok k totálnímu chaosu a vše se zde děje jen přes naší nevědomost. Ještě před pár lety nebyla situce tak dramatická jako nyní, takže šiřitelé nesmyslů o tom že zde je stále více pozitivní energie je také jen jedna z falší, která se šíří na mnohých takzvaných duchovních či esoterických stránkách. mnozí z těch rádoby duchovních nás jen svádějí z cesty a my nejsme schopni dnes ani vidět jak tomu je. bohužel si tím marasmem budeme muset projít. musí přijít a přijde něco co lidstvo ještě nepoznalo. klidně to můžeme nazvat válkou ale bude to jiná válka, bude to válka kterou jsme zatím nepoznali. přijde a musí přijít něco co se dotkne každého jedince bez rozdílu pohlaví, postavení ve společnosti či místa kde se nachází. bude to armagedon jehož výsledkem bude vyléčení lidstva, nebo chtete li ten zbytek populace který zbude dostane opět šanci začít být vědomý.
s Láskou a v Lásce Kája

Re: Re: Zlo

Datum: 02.04.2018 | Vložil: Marie

Ano, ano Kájo, je to tak, i když je to těžké přijmout, a člověk jako já přemýšlí od tom, co nejlepšího udělat, aby .... Jenže léčba prostě musí přijít.

Zlo

Datum: 29.03.2018 | Vložil: Anton

Krásne a pravdivé slová. Veru, kto seje vietor, zožne búrku.
A že je láska najvačšia energia vo vesmíre, vie už snád každý.

Re: Zlo

Datum: 31.03.2018 | Vložil: Kája

Antone pokud by to byla pravda, že každý dnes již ví že Láska je největší a nejsilnější energie pak bychom zde na zemi žili jako v ráji. a protože tomu tak není tak naprostá většina absoltně neví co to slovo Láska znamená.
s Láskou a v Lásce Kája

Re: Re: Zlo

Datum: 31.03.2018 | Vložil: Anton

Pod pojmom každý, som samozrejme myslel tých, ktorí sa zaujímajú o duchovno. Každé učenie, či už je to reiki, shamballa, atd, a vačšina náboženstiev - kresťania, protestanti, budhisti, tí všetci vedia čo je to láska / len niektorí to nedodržiavajú - vyjdú s kostola a nadávajú, poprípade robia niečo ovela horšie. /. Kresťania - kto do teba kamenom, ty donho chlebom, ked ti dajú facku nastav aj druhé líce, alebo miluj nielen blížneho svojho, ale aj nepriatela. Budhisti dokonca zametajú cestu pred sebou, aby nestupili na nejaký hmyz. Bohužial sa tým svojím učením neriadia, to by už bol naozaj svet bez vojen. Ja som katolík a mám 3 stupen tak reiki ako aj shambaly a nikdy by som slabšiemu neublížil. Nielen slabšiemu, nikomu. Skor ludom pomáham.

re

Datum: 22.02.2018 | Vložil: Anton

Vyjadrujem naprostý súhlas. Našťastie, náš premiér Fico už neraz vyhlásil, že na Slovensku nedovolí žiadnu ucelenú islamskú komunitu.

re

Datum: 18.01.2018 | Vložil: Anton

Dakujem, ja to cítim presne tak. Ved o Babišovi som už písal, ten kradol aj na Slovensku. A s tými vládami je to tiež na 100 percent pravda. Najskor si nahrabať pre seba a až potom, ak vobec urobiť niečo pre krajinu.

RE

Datum: 18.12.2017 | Vložil: Anton

Kájo, súhlasím s každým jedným slovom v tomto článku.Volby a systém sú skoro všade rovnaké. Jedine vo šVAJčIARSKU je to ako tak pre ludí. Je tam zakotvené referendum a velmy často využívané. A čo sa týka volieb - tak tam kludne možu vyškrtnúť kandidáta a dosadiť tam svojho a to aj z inej strany. Napr u vás by mohli na kandidátku ANO dopísať kandidáta z ods, alebo z akejkolvek strany, dokonca nestraníka a hlas je platný. U nás a u vás / a vlastne všade inde/ by bol takýto hlas neplatný. A babiš kradol aj na Slovensku, kúpil pekárne a tie už teraz nefungujú a pečivo sa dováža z 40 km vzdialeného mesta, podla mna bol aj eštebák. A nikdy nepochopím, prečo miliardári ako Babiš ešte robia aj dotačné podvody, vid čapí hnízdo. Ved to už neminie do smrti, tak načo mu je viac. Viem je to v povahe. Ja som nie bohatý, ale som šťastný / ako bytosť, smerujúca k svetlu, dovolím si neskromne poznamenať /.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek