SORY JAKO

 

Nemohu a nechci než v dané chvíli začít přesně takto:

Zde je ukázka z jedné „knihy“ a pokud máš otevřené srdce, pak jistě plně porozumíš tomuto textu. Přijato od Pána skrze Jakoba Lorbera 26.června 1847

Buďte poslušní vrchnosti, která má moc nad vámi.

Text, o němž byla včera mezi vámi řeč, podle něhož má každý poslouchat vrchnost, ať je zcela dobrá či zlá, ježto by neměla moci, kdyby jí nebyla dána shora.

Tento text je sice správný o sobě, ale přídavek, který jsem dal při jisté příležitosti jako i v apoštolu Pavlovi, byl vynechán. Tento přídavek však zní:

Dokud zavládá ve vrchnostech Duch pravdy ze Mne.

Budete-li poznávat, že tomu již tak není, pak je také čas, abyste se k takovým shůry již neinspirovaným vrchnostem obrátili co nejcitelněji zády, neboť kdyby tomu tak nebylo, musil bych vám zcela vážně říci: Buďte všem ďáblům poddáni a jich poslušní! To však nebudete zajisté ode Mne očekávat, protože Já jsem přece výslovně řekl, abyste vše zkoušeli a podrželi jen to dobré a pravdivé.

Vůbec však u tohoto textu, který, jak jsem již ukázal, je špatně přeložen, je třeba poznamenat, že místo dobra či zla, má být mírná či přísná, a víte-li nyní to, pak zajisté uznáte, že jsem neřekl, že máte také ďábly poslouchat.

Všimnete-li si toho dobře, pak zajisté uznáte, že takový hrubý nesmysl nevyšel a nikdy nevyjde z Mých úst!

Najde-li si někdo z vás ještě něco někde v Písmu, co není v souladu s čistým rozumem, ať přijde s tímto textem a bude mu o něm podáno vysvětlení.   Amen.

Čerpáno z textu: Příloha k Velkému evangeliu Janovu

 

Už pár týdnů mi zde leží pár nedopsaných „článků“ a protože venku je počasí jaké je, a ani to není náhoda, přišel čas, abych se vrátil k některým věcem, které si především sám pro sebe zde chci zaznamenat. A tak se budu v nadcházejících dnech tomu všemu dění na chvíli věnovat.

Pokud jsi zde zavítal, milý člověče, tak tě zde vítám.

Nadpis článku se ti může jevit „divný“, ale mám jej zde již v této podobě delší dobu a nemám tedy v úmyslu jej nikterak měnit, protože tak mi to v dané době přišlo.

Výrok „sory jako“ je však jistě těm, kteří sledují dění na „politické scéně“, známý a kdo tohle dění sleduje, pak ví, že tento výrok nepatří nikomu jinému než našemu známému, před kterým jsem varoval a tím není nikdo jiný než sám Babiš.

Osoba mnohým z vás po dlouhá léta neznámá a dnes má nad vámi téměř bezmeznou moc, kterou každým dnem dopomáháš této entitě jen umocňovat.

Pravdou je, že tato entita se zde nezjevila jen tak, její příchod se dlouze a velmi pečlivě připravoval. Kdo chtěl či kdykoliv bude mít zájem, si může mnohé věci dnes sám dohledat, jen je potřeba věnovat trochu času ne ani tak věcem kolem, jako sobě samému. Pokud tak, člověče, doposud stále neděláš a necháš se vláčet a ovládat podobnými, je to jen a jen tvá volba.

Entita Babiš nespadla z nebe, tuhle entitu jsme my jako lidé přes všechna varování vytvořili.

Ne vše je zde však černé a má to i své světlé stránky. Od doby, kdy jsme se nechali svést z cesty a třepotali jsme za jakousi svobodu a demokracii v roce 1989 na náměstích, proteklo v řekách spousty vody. Po celou tu dobu každá jedna vláda jen zkoušela, co si může a nemůže dovolit, a posouvala hranice toho, co ještě přijmeme dál a dál. Nemám v úmyslu zde v dané chvíli hodnotit, zda se máme lépe či nikoliv, protože to by byl jen úhel pohledu, co a jak budeme vlastně hodnotit.

Ani jedna z vlád, která nám vládla, kterou jsme, jak se říká svobodně a demokraticky zvolili, nepracovala nikdy pro tebe, člověče, ale vždy měla v hledáčku jen a jen své dobro, své bohatství a své upevnění moci.

Vlády se měnily, ale podstata každé zůstávala stejná a my jsme vždy hleděli k těm, co jsme je zvolili, jako k pozemským bůžkům, že jsou to nyní právě ti,kdo zajistí, abychom se měli lépe.

Nikdy se nic nezměnilo, pokud pomineme neustále se rozrůstající korupci sahající až do nejvyšších míst, stejně tak jako rozkrádání a obohacování se na úkor „poddaných“.

Není tedy z tohoto pohledu divu, že jsme se dostali do bodu, kdy jsme byli postaveni před další volby v řadě, a měl ses, člověče, rozhodnout zda opět dáš hlas některému z recyklovaných politiků či zvolíš a vyzkoušíš jiné nové ZLO.

Jako lidé jsme se doposud nepoučili z porevolučního období onoho roku 1989, které bylo dlouhodobě stranou temna připravováno, aby dosáhla svého, ale o tom snad někdy jindy, a nechali jsme se svést do podoby a doby, ve které se v dané chvíli nacházíme.

A kde že se to nacházíme? Co že to přichází?

Abych zde nemusel toho moc popisovat, protože ti z vás, co ví, nepotřebují dokola opakovat to samé a stále něčím argumentovat a ti, co slyšet nechtějí a nechali se zlákat dokonalým marketingem a zvolili pro nás všechny to nehorší, sdělím to velmi jednoduše: „ DOBŘE UŽ BYLO“, tedy z jistého pohledu, protože dobře jsme se ještě neměli od doby, kdy jsme zvonili klíči. Jenže co je to dobře – my si to ani neumíme představit, co to slovo znamená a pod pojmem „dobře“ si představujeme hromady peněz a spousty jiného materializmu, který nás jen obtěžuje a v samé podstatě zatěžuje náš život a rozvoj našeho Ducha.

Abychom však na tom všem našli něco pozitivního, musíme si uvědomit, že pokud jsme nebyli schopni v té porevoluční době, která měla přinést svobodu a jakousi demokracii, procitnout a pochopit, která že ta cesta je jediná správná a podporovaná, muselo přijít toto ZLO.

Bylo jedno, v jaké podobě přijde a kdo se za tou maskou objeví. Pokud by to dnes nebyl Babiš a jeho přisluhovači, byl by to někdo jiný se stejnými či podobnými záměry. Jen by nebyl možná až tak ambiciózní, nechtěl by to vše tak rychle. Takže to pozitivní na tom je právě to, že vše se nám zrychlí a my bychom pod tíhou všeho, co zde bude přicházet, měli či mohli rychleji procitnout.

Staň se tedy, člověče, „jen“ pozorovatelem, sleduj, uč se, nech projít všechny informace přes srdce, nedívej se na věci z rozumu a hlavy.

Entita Babiš byla stvořena a ty, člověče, bys mohl na tomto základě procitnout. Ne, není to jen on jako jeden, protože sám by nebyl nic, je jich mnoho, ale největší moc jsi mu dal ty sám, člověče.

Dostupných informací, které ti jednoznačně musí ukázat, jak to s Babišem je, máme k dispozici kolem sebe více než dost.

Babiš byl vytvořen dokonalým týmem lidí, kteří se velmi dobře orientují v marketingu. Byl stvořen jako dokonalý marketingový produkt a o to zde vlastně jde. Dokonale člověka zblbnout a oklamat jako každá jiná reklamní kampaň.

Změny, na které čekáš, člověče, a které by sis přál, aby zde byly, mohou nastat a mohou přijít. A také přijdou, jen je otázkou, zda ty se jich budeš ještě účastnit, protože pokud to takto půjde dále, pak se mílovými kroky blíží den, kdy dojde k restartu. Je to den, kdy zasáhne sám Stvořitel a nepřeji si, aby se tak stalo, protože bude jen hrstka těch, kteří smeteni nebudou, a vše začne znovu. K bodu, ze kterého není návratu, se blížíme každým dalším dnem, pokud se neprobudíme.

„Nikdy“ však není pozdě a věci můžeš, člověče, ještě stále pozměnit, jen ona cesta není a nebude lehká, přesto to jde.

Vždy si však musíš, člověče, uvědomit a mít na paměti, že vše, co jsi kdy zasel, a je zcela jedno co že to bylo, musíš jednoho dne sklidit. Platí to o všem a za všech okolností.

Nic, naprosto nic, se nezmění bez tvého přičinění.

Je mnoho věcí, kdy však sejeme i pro ostatní a přesto myslíme jen a jen na sebe. Tohle není ani správná ani podporovaná cesta. Dokud budeme osobní, nikdy nenajdeme spojení s Kristem.

Dlouhodobě jsme seli a starali se, než se zde objevila entita v podobě Babiš a budeme muset nyní toto vše sklízet. Jsme zde však, abychom se poučili a pochopili, kterou cestou máme na této planetě kráčet a proč zde jsme.

Máš možnost se seznámit s tím, kdo to je Babiš, jen tomu musíš dát čas, ale ten dáváš sobě a proto by sis jej měl vytvořit. Musíš umět věci procítit a rozpoznat pravdu od lži.

Babiš není tím, kým si myslíš, že je. Stejně tak jako ty, nejsi tím, kým si myslíš, že jsi. Na to nezapomínej.

 

Zde je jen něco málo informací kdo že řídí a ovládá tvůj dnešní pozemský život a zbytek si dohledej sám.

Babiš dnes mimo jiné vlastní dvě restaurace, jedna se nachází ve Francii a před pár týdny otevřel nejdražší restauraci v ČR, v Praze. Pokud se podíváme do menu, tak nejsme z levného kraje. Bretaňský humr – 2 150Kč, žabí stehýnka 1 190Kč, kambala 1 890 Kč, telecí brzlík 1 660 Kč. A pokud jste na sladké pak flambovaná palačinka za 480 Kč. Obědová meny jsou dostupnější a začínají na 1 390 Kč.

Výše či níže zveřejněné informace nejsou o závisti. Jsou zde uvedeny k zamyšlení. Pokud někdo podniká, a dnešní podnikání je o hromadění majetku, nemůže nikdy vládnout tak, aby měl na mysli dobro tebe, člověče, protože na prvním místě jej vždy budou zajímat jeho zisky, moc a sláva. To bychom si konečně měli uvědomit. Babiš dnes bude tvrdit, a mnozí tomu věří, že on přece nic nemá, protože vše musel vložit do svěřeneckého fondu. Tohle je jen další blábol a ty mu to, člověče, žereš. Entita Babiš neslouží ani Bohu, ani tobě. A samozřejmě, že to není jen o Babišovi, ale mnohých dalších a není jich málo. Změnit to však vše jde. Co nelze, je tento systém transformovat.

…………………………………

Dále je zde krásné video – Babiš 11 důvodů proč jej lidé mají rádi – doporučuji

https://www.youtube.com/watch?v=c5cY1dzT5Yo

…………………………………

Další video - Zrušení imunity Andreje Babiše !!! – sleduj – naslouchej pozorně o čem všem a jak se mluví.

https://www.youtube.com/watch?v=-GrVKSsz8XI

Babiš si zaslouží být premiér, odtáhl volby, za čtyři roky se nestihne očistit. Zrušení imunity jsme z volebního programu vymazali kvůli zkušenostem, počkáme, až budeme mít nezávislou policii a soudy, policejní vyšetřování může ohrozit výkon mandátu Andreje Babiše, říká nový předseda sněmovny Radek Vondráček z hnutí ANO. Jestli k vydání Andreje Babiše nedojde, neznamená to prý jeho beztrestnost, ale posunutí vyšetřování o čtyři roky. Dodává, že v povolebním vyjednávání je hnutí ANO velkorysé, ostatní strany ale vedou diskusi minimálně, bez dohody s SPD by podle něj neustavili sněmovnu.

Babiš se obhajuje mimo jiné tím, že jiní nakradli více, že jich je plná sněmovna. A mně je jedno, zda jiní kradli nebo dopomohli jiným k tomu, aby kradli, ale Babiš nemá právo řídit ani vést tuhle zem, pokud dělá podobné podvody a nemá ani tu sílu, aby to jednoduše přiznal. Špiní všechny okolo sebe. Jak by policie a soudy postupovaly, pokud by ses jen z desetiny dopustil něčeho podobného ty, člověče. Hřeší na to, že upevní svou moc a vše se zamete pod koberec.

…………………………………………

Zajímavý článek jak Babiš hospodaří na cizích pozemcích.

Osobně je mi jedno, zda někdo další se tak chová, ale politik v jakékoliv funkci by si to dovolit neměl. Naopak by se měl chovat tak, aby se takto nechoval nikdo.

Článek zde: https://forum24.cz/kauza-pozemky-dokazuje-ze-babis-je-nad-propasti-vezeni-nebo-vlada/

………………………...............................

Zajímavý článek zde : Česko se propadá do velmi dobře maskované diktatůry

https://forum24.cz/cesko-se-propada-do-velmi-dobre-maskovane-diktatury/

……………………………………………………………………………….

Video ……. Jak Babiš koupil monopol 2002

https://www.youtube.com/watch?v=2PO-oMgK54E

a nakonec má Babiš pravdu, když ve sněmovně křičel, že to my jsme ho udělali, to my jsme jej přivedli do politiky, on nechtěl, to my jsme ho stvořili. Ano, podporovala jej každá jedna vláda od roku 1989. On sám vynakládal na různé dary a podporu různým stranám nemalé částky, to je opět na jiné články, aby si vytvořil tuhle moc.

……………………………………………………

Video – Babiš telefonuje do Mafry než ji koupil – zajímavé a poučné

https://www.youtube.com/watch?v=o1CrTjGlDc4

………………………………..

Pro lepší představu, kdo je pravou rukou Babiše – Faltýnek – tento muž mimo jiné zastává téměř 30 různých funkcí v různých dobře postavených společnostech a samozřejmě, že za každou funkcí stojí jakási motivační náhrada. Neptám se, zda je toto možné, protože jak je vidět tak ano, ale polož si, člověče, otázku zda je toto správné a v souladu se zákony, o kterých nemá většina ani ponětí. Nemyslím zákony, které vytvořil „člověk“, protože ty se tvoří a zase zanikají podle toho, kdo má onu pomyslnou moc.

Článek zde …..https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Michal-Maly-Tento-predni-cesky-politik-vykonava-neuveritelnych-21-funkci-Co-na-to-rikate-303720

…………………………………

Další zajímavý článek

https://www.protiproud.cz/politika/619-chceme-v-parlamentu-puvodce-nechutnych-gumovych-rohliku-a-nestravitelnych-krehcenych-kurat-proc-vysavac-statnich-dotaci-luxuje-preference.htm

………………………………………………

Další článek

https://echo24.cz/a/SPG9j/okamura-ohrozuje-babisovy-dotace

výstižný článek zde:

https://www.novinky.cz/komentare/460666-ocima-sasi-mitrofanova-prasarna-a-svinstvo.html

………………………………………

Ukázek a kauz všeho druhu je v našich médiích všude dost. Stačí jen si udělat čas a to nejen kvůli sobě, ale také kvůli našim dětem a seznámit se s tím, komu dávám důvěru a svůj hlas. Nacházíme se v systému, v jakém se nacházíme, a ten se jen tak nezmění, proto bys měl být, člověče, o to více opatrnější, koho budeš příště volit, pokud tedy už máš tu potřebu se toho tiátru, ve kterém ty sám nerozhoduješ o ničem, účastnit.

Nezapomínej :

 

Moc je silná droga a závislý člověk udělá cokoliv, aby si ji udržel a co víc, ještě posílil.

Podívej se do naší vlády a parlamentu a těch, co jsou závislí na této droze, je tam naprostá většina. Drtivá většina jsou dnes opravdu repasovaní a repasují se každé další volební období, jen aby si udrželi svou moc.

Říká se, že zde bude druhé kolo pro změnu prezidentských voleb. Pokud se budeš tohoto tiátru účastnit pak dobře važ, komu dáš hlas, a které zlo zvolíš. Ten jeden je sice vulgární, arogantní a je to egoista, ale stále mu to myslí a jen díky tomu jsme ještě neskončili hůře. Je ze všech kandidátů jediným, kdo však se snaží udržet rovnováhu a nepopírá východ. Ten druhý je opakem toho prvního, bez zkušeností, bez motivace a neví, co vlastně chce. Říká, že ti, co mu dávají podporu, nechtějí na hradě Zemana. Je to figurka a za nitky tahá někdo jiný. Chce, abys platil eurem, nechce, abys o tom sám mohl rozhodovat, protože tomu nerozumíš, jak dobře se pak budeš mít. Podporuje Brusel, říká, že dohody s EU by se měly plnit a tak čekej nějaké ty migranty. Vše, co směřuje a fouká ze západu, je pro něj správné.

A já ti říkám, člověče, dívej se na východ, protože pohroma přijde od západu.

Važ tedy, člověče, které ZLO v druhém kole zvolíš. Osobně dnes nevolím mezi větším a menším Zlem a proto se mnou nemusí počítat ani jeden. Jsem na cestě, která je jediná a správná a je podporována a ta se zlem neobchoduje.

Pokud chceš procitnout, pak budeš muset, člověče, opustit sladký svět o kartách, andělských číslech a jiných sladkých pohádkách, které jsou ti na jakési duchovní cestě předkládány a budeš musel nastoupit na tu jedinou a správnou cestu.

S Láskou a v Lásce Kája

16.1.2018

A protože daný úryvek z knihy je pravdou a moudrem zároveň, pak jej zde znovu cituji pro tvé připomenutí člověče.

Buďte poslušní vrchnosti, která má moc nad vámi.

Text, o němž byla včera mezi vámi řeč, podle něhož má každý poslouchat vrchnost, ať je zcela dobrá či zlá, ježto by neměla moci, kdyby jí nebyla dána shora.

Tento text je sice správný o sobě, ale přídavek, který jsem dal při jisté příležitosti jako i v apoštolu Pavlovi, byl vynechán. Tento přídavek však zní:

Dokud zavládá ve vrchnostech Duch pravdy ze Mne.

Budete-li poznávat, že tomu již tak není, pak je také čas, abyste se k takovým shůry již neinspirovaným vrchnostem obrátili co nejcitelněji zády, neboť kdyby tomu tak nebylo, musil bych vám zcela vážně říci: Buďte všem ďáblům poddáni a jich poslušní! To však nebudete zajisté ode Mne očekávat, protože Já jsem přece výslovně řekl, abyste vše zkoušeli a podrželi jen to dobré a pravdivé.

Vůbec však u tohoto textu, který, jak jsem již ukázal, je špatně přeložen, je třeba poznamenat, že místo dobra či zla, má být mírná či přísná, a víte-li nyní to, pak zajisté uznáte, že jsem neřekl, že máte také ďábly poslouchat.

Všimnete-li si toho dobře, pak zajisté uznáte, že takový hrubý nesmysl nevyšel a nikdy nevyjde z Mých úst!

Najde-li si někdo z vás ještě něco někde v Písmu, co není v souladu s čistým rozumem, ať přijde s tímto textem a bude mu o něm podáno vysvětlení.   Amen.

 

Předchozí povídání ........Pohled do zrcadla

Následné povídání ..........Napojení ČR na modrobílý plamen Květu života

Svůj komentář můžete vložit zde .....Prostor pro tebe