Andělé chtěli, abych napsala II

 
Dnes mě andělé opět celý den vedou k tomu, abych zde napsala příběh, který se týká mě a mé rodiny.
Jak jsem již psala, dříve jsem toto zásadně odmítala, psát zde něco osobního, vždy to byly pouze mé zkušenosti a já nezveřejńovala své soukromí. Dnes jsem se dostala do fáze, kdy už tu a tam, něco "osobního" napíši a zveřejním.
Vše začalo tím, že můj šestiletý vnuk měl stále se opakující sen. Tento sen se mu začal zdát, někdy na začátku tohoto roku a trvalo to asi tak dva měsíce, kdy se mu tento sen stále dokola zdál.
Byl to sen hodně živý, kdy jej dcera vždy probudila a on seděl, brečel, křičel a nemohl se z něj probrat.
Zdálo se mu, že jede s maminkou autem, jsou tam jen oni sami dva a najednou vidí příšery, které přirovnával k příšerám z filmů a her, jak jdou po mamince a ta nezvládá řízení a proti nim jede velké auto a pak už jen náraz a velká rána.... vždy v tom snu křičel  "pozor mami" a pak už jen hodně brečel a nebyl k utišení ani po probuzení.
Když mi to dcera říkala, brala jsem to jako varovný sen a ptala jsem se na to andělů.
Andělé mi řekli, že on vidí, jednu z možností, která může nastat a ať dcera dá na jeho varovaní, že kdyby třeba někam spolu měli jet, oni sami dva, tak ať pozoruje jeho chování a dá na něj.
Já jsem s ním také mluvila, on mi ten sen vyprávěl a řekl, že kdyby s maminkou někam jel, že by jí upozornil, kdyby cítil, že by to bylo nebezpečné. Asi dva měsíce, po dobu, kdy se tento sen opakoval, toto sledovali a pozorovali, ale on byl vždy klidný, když sedali do auta a nic se nedělo, takže jsme tomu všichni přestali věnovat pozornost.
Až do včerejšího dne.......
Dopoledne jsme byli s dcerou a s vnučkou, které je rok a půl, nakupovat. Vnuk byl ve školce.
Já pokaždé, když sednu do auta, tak žádám archanděla Michaela, aby auto zabalil do bílého světla, žádám o silnou ochranu.
V koloně jedoucích aut, jedno auto vyjelo velkou rychlostí a zařadilo se před ostatní tak, že všichni řidiči museli dupnout na brzdy a já jen slyšela dceru jak zakřičela "to neubrzdím", já věděla že ano, že jsme v bílé ochranné energii a jen jsem se otočila, zda to ubrzdí auta za námi. Přes silný skřípot brzd to všichni ustáli. Dcera prohlásila, že jsme měli velké štěstí a já jí opravila, že to není štěstí, ale ochrana. :)
Poděkovala jsem v duchu Michaelovi.
Po cestě mi dcera říkala, že by se chtěla odpoledne věnovat malému, že by si spolu někam vyrazili na kole a k večeru by jeli do kina na nějakou pohádku. Tak jsem řekla, že si nechám celé odpoledne až do večera malou vnučku u sebe, aby oni dva na sebe měli více času a mohli si to užít. Máme byty vedle sebe a zahrady rozdělené plotem.
Malá má ráda písničky pro děti, tak jsem jí je pustila a ona si jezdila na odstrkovacím dětském autíčku.
Obě tyto děti jsou napojeny na modrobílý plamen Květu života a jsou velmi vnímavé.
A já se pustila do vaření.
Zrovna jsem škrábala brambory a najednou jsem měla pocit, že nemůžu dýchat.
Podívala jsem se na malou, ta přestala jezdit na tom svém vozítku a koukala do stropu.
Oči měla vyvalené, byla celá strnulá, jak v tranzu, tak jsem se podívala, na co kouká a vidím černé mihotající se útvary ve vzduchu
a další, které prolétávaly balkonovými dveřmi ze zahrady.
Vzala jsem jí do náruče, ona ani neplakala, jen koukala stále do stropu a položila jsem jí vedle sebe na sedačku.
Jak jsem jí položila, tak zůstala bez hnutí, jen měla stále ty vytřeštěné oči a koukala do stropu.
Okamžitě jsem skypovala Kájovi, který seděl u počítače a zrovna na něčem pracoval. Ukázala jsem mu přes skype vnučku a on říkal, že takové oči ještě neviděl. Požádala jsem ihned o její ochranu a jak jsem to dořekla, tak malá zavřela oči a usnula.
Byla jsem situací dost zaskočena, ne že bych se bála, to se nebojím, jen jsem nebyla na něco podobného asi vůbec připravena, protože toto jsem opravdu ve svém životě nezažila, aby i děti byly toho součástí...
to už jsem okolo těchto věcí prošla ledasčím. Tak jsem si tak trochu Kájovi postěžovala, k čemu všechny ty ochrany, když toto vše na nás může a stále je něco kolem nás a věčně něco řešíme. On mi řekl, že tomu tak není, že přece vím, že ty ochrany fungují dokonale, jen je to asi docela silné a že toto zcela jistě znamená něco jiného. Byl zrovna v napojení, protože pracuje na některých věcech a tak vše odložil, když tu malou viděl a začal se mnou ty věci řešit. Nebyla jsem schopna se sama ani zasoustředit a na něco se zeptat andělů.
V tom momentě jsem si uvědomila, jak se celá třesu, nemůžu dýchat, bolí mě u srdce a okamžitě mi naskočila myšlenka "sen". Běžela jsem z oknu, podívat se, zda dcera s malým odjeli autem do kina a s úlevou jsem zjistila, že auto stojí před domem. Vyběhla jsem na zahradu, třásla jsem se, úplně se mi podlamovaly kolena a říkala jsem dceři, ať nikam nejezdí autem. Ona říkala, že malý tropí "scény", že nikam nechce jet a jen brečí, tečou mu slzy, není schopen říci proč a že to sama nechápe, když do kina chodí rád.
Mezitím Kája čistil celý můj byt, říkal, že mám všude černé entity, ale že ke mě přes ochrany nemohou, jsou jen v prostoru a během hodiny mi celý byt pročistil. Mě se pomalu ulevovalo,  ale stále jsem ještě cítila takový vnitřní třes, protože jsem myslela, že to celé předtím neudýchám, bylo mi špatně a viděla jsem vše rozmazaně, jako bych ztrácela vědomí.....
Když to Kája celé vyčistil a začal nám posílat energie, tak se malá konečně pohnula a začala se ve spánku protahovat a hýbat, protože do té doby se ani nepohnula. Jak jsem jí položila, tak zůstala.
Není mnoho příležitostí toto vše, vidět takto na vlastní oči a být toho nedílnou součástí, ale zde jsme oba viděli, jak se malá na základě toho, že přicházely do jejího těla energie mění a po malé chvilce se začala i hýbat. Na malou chvíli se probrala úplně, ale byla stále jakoby mimo. Nevěnovala pozornost ani Kájovi, kterému ji běžně věnuje, ihned zase usnula.
Spala až do večera a večer se vzbudila a volala maminku a byla veselá jako vždy, tak jsem jí přenesla vedle domů.
Já jsem nechápala, co se to vlastně stalo a proč se to stalo, nerozuměla jsem ničemu a Kája mi řekl, že mi to andělé vše vysvětlí.
Tak jsem si lehla, zklidnila své tělo jako při meditaci a spojila se  s anděly.
A andělé mi to opravdu vše vysvětlili a ještě i ukázali jako vždy v obrazech.
Řekli mi, že opakovaný sen, který měl vnuk, byl stvořený scénář temnotou, tato situace, tento scénář, už někde existoval, v jiné rovině vnímání a on se na tento scénář dokázal napojit ve snu a vidět a prožívat to.
V době, kdy se mu tento sen přestal zdát, byla tato situace již vyřešena v té jiné rovině, která je mimo naše chápání.
Andělé zasáhli a vytvořili ochrany.
Entity, které včera napadly můj byt, byly entity opět z R6K, byly to entity z těch černých vajec, které někde opustily něčí tělo. Tyto entity byly směřovány k mé dceři, která měla jet s malým, autem, do toho kina.
Oni místo toho byli oba na zahradě a hráli si, protože on odmítl jet autem a nikam nechtěl jet ani jít.
Andělé spolu se slunečními anděly, vytvořili před nimi obrovskou světelnou clonu, kterou mi ukázali, kterou je oba dva ochránili. A místo toho, jelikož k nim nemohly, tak tyto entity vnikly do mého prostoru.
Uvědomila jsem si, že stav, který já jsem prožila, by dcera nemohla zvládnout a přitom řídit auto, toto mi projelo hlavou a andělé mi hned řekli, že mě tento stav neublížil, ani nikdy neublíží.
Že já tento stav prožívám ve svém emocionálním těle a jeden z důvodů, proč jsem zase toto musela prožít, je, naučit se rozlišit běžné astrální entity, od entit tohoto druhu. Vždy, všechno musím takto procítit, jsem na to zvyklá, ale toto bylo i na mě velmi silné. Ale teď vím, že je bezpečně poznám, protože to, co jsem cítila, je nezapomenutelné.
Dalším důvodem byla ochrana dcery a vnuka.
Andělé mi řekli, že jak slíbili, tak konají, že vždy, moji nejbližší, budou pod jejich silnou ochranou a že není v jejich zájmu, aby se mým blízkým cokoliv přihodilo, protože potom bych já nemohla plnit svůj úkol, své poslání.
A také řekli, že jejich ochrana se vztahuje na zdraví a životy mých blízkých, ale nevztahuje se na jejich běžné osobní konflikty, do kterých nezasahují. Toto mi zdůraznili.
A že kdybych toto celé neprožila, nepocítila, a následně mi to vše, celé neukázali,  tak bych si jejich ochrany nepovšimla
ani já, ani moji blízcí.
Malé vnučce bylo toto celé, co viděla, vymazáno z paměti během spánku.
A nakonec mi také andělé zdůraznili, abych si uvědomila, jakou sílu mám ve spojení s Kájou, jak se naše síla násobí, proti čemu spolu dokážeme stát a přesto nám to "neublíží".
Jsme neustále obklopeni našimi světelnými anděly, kteří nás chrání v každé situaci ......  i když se někdy může zdát, že tomu tak není, protože se na to díváme svým pohledem, nevidíme z nadhledu celou situaci, nevidíme jejich ochranu, jejich podporu, jejich neustálou práci, kterou konají z lásky k nám a pro naše nejvyšší dobro......

A já mohu zase jen říci všem   -   "děkuji"   ......
má víra v anděly a jejich pomoc je pevná a nikdy už o jejich ochraně nebudu pochybovat......
Andělé chtěli, ať se o tento zážitek s vámi podělím.

S láskou Milena