Energie světla - prožitky z míst

Prožitky z míst, které jsou napojeny na proud Božího světla a kde můžete vnímat a pocítit tuto energií.
 
 

Diskusní téma: Energie světla - prožitky z míst

Návštěva Vyšehradu – místo napojené na proud Božího Světla

Datum: 03.10.2015 | Vložil: Radka


Když jsem v létě četla na stránkách o Vyšehradu a místě s napojením na proud Božího Světla, věděla jsem, že se někdy během následujících měsíců na toto místo jistě podívám. Místo samotné mne velmi lákalo a skutečnost, že zde mohu vyzkoušet pocítit něco nového, byla ještě lákavější. Nikdy dříve jsem na Vyšehradě nebyla, proto když se mi naskytla příležitost dostat se do Prahy a dokonce jsem měla i časovou rezervu pro návštěvu tohoto místa, hned jsem ji využila. Den před cestou jsem ještě odpoledne na chvíli zabrousila na stránky a něco mne vedlo k tomu, že jsem si četla opět řádky věnované Vyšehradu. Vzpomínám, že po chvíli jsem seděla naprosto v klidu, s rukama v klíně a očima zavřenýma, cítila jsem spoustu energie v těle a rukou a posléze vnímala proud bílého světla směřujícího shora ke mně. Bylo to nádherné. Druhý den jsem pak v Praze, hned po vystoupení ze stanice metra Vyšehrad, cítila s každým krokem blížícím se k místu mého cíle spoustu příjemné energie. Vnímala jsem ji jako velmi jemné brnění či chvění v celém těle. Zaujalo mne pak, že vzduch i přes přímou blízkost magistrály jsem vnímala jakoby čistší a čerstvější a bylo velmi příjemné ho zhluboka dýchat. Ten den bylo krásné podzimní počasí, slunce svítilo a vítr jen lehce pofukoval, jakoby hladil tváře a vlasy. Bylo velmi příjemné toto vše vnímat. Přímo na místě mezi čtyřmi sochami, které je napojeno na proud Božího světla, bylo vše mé vnímání ještě umocněno. Stála jsem tam a vnímala velmi jemnou energii v celém těle a v dlaních pocit tepla. Vzduch přímo na místě byl ještě čistší, čerstvější, lahodnější, téměř jakoby ozdravující, měla jsem dojem, že zde může člověk jen tak být a vůbec nic jiného k životu nepotřebuje. V celém těle jsem měla pocit lehkosti, téměř bych se mohla odpoutat od země a vznést se. Cítila jsem, že místo má obrovský ozdravující účinek. Byl to pro mne krásný zážitek a krásnější by mol být snad jedině při návštěvě v době, kdy se zde nepohybuje množství dalších návštěvníků a turistů. Skutečnou sílu tohoto místa jsem pak pocítila při odchodu, kdy s každým jedním vzdalujícím se krokem jsem vnímala sílící tíhu v nohou, jakoby s každým krokem mé tělo těžklo a sílila zemská gravitace. Byl to pro mne nádherný prožitek na výjimečném a kouzelném místě.

Radka

Re: Návštěva Vyšehradu – místo napojené na proud Božího Světla

Datum: 03.10.2015 | Vložil: Kája


Nebyl zde v danou chvíli ještě samostatný prostor pro zveřejnění příspěvků z míst, která jsou napojena na proud energie Božího světla a kde tyto energie můžete sami pocítit a tak jsem v danou chvíli tento prostor založil a zveřejnil zde první písemné "vyjádření" které mi zde od vás přišlo na můj email.
Jsem vděčný za každý příspěvek, za každé podělení se o prožitky, protože tímto sami následně pak šíříme světlo a můžeme pomoci jiným. Jsem vděčný že se zde "konečně" také objevuje právě podobný prožitek, protože sám jsem čekal na někoho kdo toto místo navštíví a podělí se o nějakým způsobem o tento prožitek. Pro mne osobně je to nyní onen hmatatelný důkaz, byť nejde uchopit, že věci kolem nás jsou, že fungují jen se tomu musíme věnovat a pracovat neustále na sobě sama. Nepochybuji, že mnoho dalších právě toto první místo na Vyšehradě kde je možné tuto energií pocítit navštívilo a budu vděčný, každému z Vás kdo se připojí a podělí se zde s námi s prožitkem z tohoto místa. Pomáháte tak a podporujete mnoho dalších kolem sebe a tak prosím podělte se s námi a podpořte tak další na své cestě.
Stále platí, že mohu podobné místo vytvořit kdekoliv pokud budou splněny podmínky popsané právě v rubrice "energie světla".
S Láskou a v Lásce Kája

Přidat nový příspěvek