Vaše příspěvky a komentáře k rubrice

Modrobílý plamen Květu života


Podělte se zde se s námi,  o vaše prožitky s napojením se na modrobílý plamen Květu života. Popiště nám co vás k tomu vedlo, jak jste to prociťovali. Pokud se v čase navrátíte zpět a sdělíte jak se cítíte po čase budeme jen rádi. Vaše názory, pohledy a prožitky nás zajímají. I vy tak můžete zasít malou jiskřičku světla pro ostatní.
Formulář pro vložení nového příspěvku je vždy až dole na stránce.Váš příspěvek je bez úprav automaticky ihned zveřejněn.

Váš příspěvek k tématu: Modrobílý plamen Květu života

z vašich dopisů - paní Helena a její syn

Datum: 25.10.2015 | Vložil: Kája


Minulý týden jsem napojoval na modrobílý plamen Květu života jednu krásnou bytost v podobě ženy a její malé kouzelné dítě (kluk věk 3let ) . Vkládám zde její krátký příspěvek, který mi přišel na email, protože mne jeho druhá část, která přišla až dodatečně osobně velmi zaujala a opět mi tím přišel velmi krásný a milý „důkaz“ toho jak krásně věci fungují. Blíže se ke všemu vyjádřím až v komentáři pod příspěvkem.

18. 10. 2015 10:28:17
Milý Kájo
nejprve bych ráda napsala pár řádků o průběhu napojení. Fyzicky jsem téměř nic necítila, jen slabounce vibrace či kmitání energie v těle, především v nohách. Jakoby stěžkli.Ale bylo mi velice příjemnější, usmívala jsem se, bylo mi hřejivě a krásně. Pak jsem usnula. Ráno jsem se probudila se stejně příjemným pocitem a pote co jsem vstala cítila jsem kmitající energii v nohou, vlastně ji stále cítím a je mi stále krásně. Jiřík spal celou noc jako vždy a když jsem se ho ráno ptala, jestli se cítí jinak řekl ne a jestli se cítí dobře, řekl ano.
Mílý Kájo moc děkuji za napojení na MPKŽ , věřím v tyto energie, sama se učím s nimi pracovat, zadám své anděly a duchovní průvodce denně o vedení a o pomoc při hledání svého poslání. Učím se milovat bez podmínek a poslední dobou cítím a vnímám změny ve svem živote a vím, že jdu správním směrem a vám milý Kájo ještě jednou děkuji za pomoc s dalším krokem. Přeji Vám krásně prožité dny s láskou Helča

18. 10. 2015 21:22:02
Milý Kájo
Dnes odpoledne jsem si četla na vašich stránkách o Shamballe a zaujalo mě,že při zasvěcování je dobré mít rovnou páteř a nyní jsem o tom znova přemýšlela a v tom mi to došlo.Jiřík,když jsem si k němu přišla včera večer v devět lehnout (stále spí s námi v posteli) spal na boku tak trošku schoulený do klubíčka a v moment,když padla půl desátá se překulil na záda, narovnal se a roztáhl ruce a nohy.Je úžasné jak jsou děti vnímavé a dokonalé bytosti.Já jen,že to jistě stojí za zmínku,stále se nad tím usmívám.
Přeji krásný večer Helča

Re: můj komentář

Datum: 25.10.2015 | Vložil: Kája


Pokud by dodatečně nepřišlo od Helenky doplnění a popis jejího malého dítěte jak vnímala a nač si vzpomenula je velmi pravděpodobné, že bych zde příspěvek ani nevložil. Vše se však změnilo, když jsem si včera kdy jsem se po týdnu vrátil domů přečetl co napsala o svém dítěti a nač si vzpomněla, že registrovala. Jsem vděčný za každou vaši informaci, protože tohle jsou pro mne pak jasné důkazy a zvláště u dětí, které nemají ani tušení, že něčím procházejí a přesto to vnímají.
Musím zde podotknout že jsem je napojoval oba právě v tu dobu kdy se malý klouček uvelebil v posteli jinak než je jeho zvykem a to právě ve 21:30. Je kouzelné číst takovéto postřehy a osobně mi to dělá radost a motivuje pro další práci. Miluji tuhle „práci“ jen opravdu v dané chvíli nemám tolik času, abych na vše reagoval a psal tak často jak bylo mým zvykem. Nepochybuji, že se věci ovšem změní a budu moci se zde opět pravidelně věcem věnovat, protože tohle vše opravdu miluji a vnímám tak svůj osobní růst. Zde bych chtěl ještě podotknout, že oba dva jak paní Helena tak její malý klouček, prošli právě také terapií Shanballa, kterou jsem zde zcela zdarma před časem nabízel a nepochybně si u tohoto sama uvědomila, že má zájem jít dále a tak se nechala paní Helena napojit na modrobílý plamen Květu života.
Opět zde musím podotknout, že pokud se stane, že člověk nic zvláštního nevnímá, pak to neznamená, že se věci nedějí. Navíc pokud tak jako zde zmíněná bytost, projdete nebo procházíte nějakými různými jinými energiemi pak je velmi pravděpodobné, že vaše tělo si již vytvořilo jakýsi návyk na tyto energie a vy tohle následně nemusíte v plné síle pociťovat tak jako by se tomu stalo, pokud by jste se s energiemi jako takovými ještě nesetkali. Navíc zde v daném případě zmíněné obě bytosti jak již bylo sděleno prošli terapií Shanbally a byli tak po celou dobu této terapie neustále čištěni a udržováni bez jakýchkoliv entit, přivtělených duší, či nějakých energetických vláken na sobě. I pro mne samotného bylo tohle napojování malinko jiné a to právě proto, že oba byli krátce po terapií Shanbally a byli tak v podstatě čistí, až tedy na malé záležitosti. I z tohoto důvodu mohly být a nepochybně také byly samotné prožitky paní Heleny jiné. Neprobíhalo čištění u ní tak hluboce protože v podstatě byla čistá a z tohoto pohledu celou řadu věcí, které by vnímala pokud by neprocházela terapií Shanbally tak nemusela vnímat.
Děkuji zde ještě jednou za každou vaší informaci a tahle rubrika byla a je založena pro vás je přerozdělena pro lepší orientaci na nějaké podsekce a klidně si zde pište jakákoliv vaše sdělení nebo prožitky, protože tohle vše je cesta jak můžeme jeden druhému být oporou a zároveň podporou. Každým vašim sdělením můžete někomu jinému nabídnout a předat něco co sami nepovažujete za důležité, ale on právě tuhle informaci hledal a právě tahle informace od vás v něm může spustit něco, co bude počátkem jeho změn na cestě k Lásce a Světlu.
Mějte se kouzelně a přeji vám tou nejčistší formou kterou si jen umíte představit to nejlepší a posílám vám všem jen to nejlepší ze svého srdce.
S Láskou a v Lásce Kája

z vašich dopisů Radka

Datum: 11.06.2015 | Vložil: Kája


Dobrý den,
vážení, na Vašich www stránkách jsem si již dříve hledala odpovědi související s různými otázkami na mé duchovní cestě a dnes po delší době jsem se na ně dostala zcela neplánovaně, ale jistě to tak mělo být. Ihned mne zaujaly všechny informace o napojení na modrobílý plamen Květu života, vše jsem přečetla téměř jedním dechem a po většinu doby jsem měla slzy v očích, u srdce pocit klidu, štěstí a lásky (nádherný pocit, na který jsem téměř posledních 14 dní zapomněla) a k tomu samovolně úsměv na tváři. Zároveň jsem hned po pár řádcích cítila úžasný příliv energie skrze ruce...
Velmi bych Vás chtěla požádat o napojení na modrobílý plamen Květu života mne a mých dvou nezletilých synů (žijeme sami). Údaje o nás:
…………………
Zároveň bych chtěla velmi požádat o čištění prostoru domu, kde žijeme:
………………..
Milý Kájo,
děkuji za rychlou a milou zpětnou vazbu. Pravda je, že již od dnešního rána se cítím úplně jinak - lépe, cítím se volnější, lehčí a nabitá energií - možná už jen vědomím toho, že jsem včera už pouhým kontaktováním Vás udělala cosi moc dobrého a správného pro sebe a pro věci příští. I teď při čtení Vašich řádků a psaní odpovědi se s radostí usmívám a cítím proud energie v celém těle - je to nádherné a úžasné :-)
Velmi děkuji za kompletní informace a potvrzuji, že termín pondělí ve 21:00 mi vyhovuje.
S Láskou a velkou úctou k Vaší práci Radka :-)


Milý Kájo,
popsal jste vše zcela srozumitelně a jasně. Mohu jen potvrdit, že i celý víkend byl pro mne výjimečný a příjemný a cítím se skvěle. Přiznávám, že nemám žádná očekávání - ve smyslu jakýchkoli zážitků při napojování - ale již samotný fakt, že to přijde a vím, že to bude dobré pro můj další život, mne naplňuje klidem a láskou a cokoli bude navíc bude takový bonus :-)
Mám v plánu včas si udělat volno a jít si s dětmi lehnout a pak uvidíme :-)
Mohu potvrdit, že mám celkem velikou zahradu se stromy a spoustou keřů a kytiček, trávník jsem o víkendu z větší části zrekultivovala, tak bude mít možnost ukázat se :-) Nepochybuji o Vašich slovech a o tom, že vše bude v dnech příštích viditelné i pouhým okem, ale i kdyby nebylo, to co cítím v sobě je zcela dostačující :-)
Hezký večer a budu se těšit na zprávu ráno!
Radka

z vašich dopisů Radka navazuje na předchozí text

Datum: 11.06.2015 | Vložil: Kája


Krásné ráno Kájo,
děkuji za všechna Vaše slova, mluvíte mi takříkajíc "z duše". Souhlasím s tím, že slovy jen těžko lze vše správně vystihnout, pro mnoho pocitů, vjemů a myšlenek dosud slova ani nejsou, přesto rozumím všemu co píšete.
Před třemi lety jsem udělala pro sebe moc důležité životní rozhodnutí a díky němu se mi do života vrátil úsměv, v posledních dnech mi díky Vám ještě zesílil a pevně se ustálil ve tváři a když Vám píši, tak prostřednictvím : - ) této značky (bez mezer) vyjadřuji svůj momentální pocit a to, že se právě směrem k Vám usmívám, nicméně "seznam" je tak chytrý, že zkratku mění na sluníčka :-) . I ta se ovšem smějí, takže je to téměř totéž.
V posledních letech se mi podařilo díky osamostatnění přiblížit se i dětem a mohu jen potvrdit, že s nimi otevřeně mluvím o andělích a spustě dalších věcí, které zcela jistě ve škole neuslyší. Sama se stále učím tím, že hledám formu a způsob, jak jim některé věci vysvětlit s tím, že je to můj názor, mé vnímání věci a pokud budou mluvit s někým jiným, možná jim neuvěří... bylo by to na dlouhé psaní, ale jen jsem chtěla zmínit, že toto u nás funguje a jsem sama sobě ráda, že to dokážu, když si zpětně představím, jak byla vychovávána naše generace a o čem všem se nemluvilo nebo vlastně ani informace nebyly dostupné.
Ráda bych se podělila o mé vnímání včerejšího večera. S dětmi jsme si po půl deváté šli lehnout, chvíli jsme si povídali, řekla jsem jim, že je výjimečná noc a bude s námi mnohem víc andělů než jindy. Když devátou hodinu oznámil kostelní zvon, tak už oba kluci spali. Pár minut po deváté jsem pak začala vnímat něco jako energetickou očistu postupně v různých částech těla. Toto se opravdu těžko vyjadřuje slovy, bylo to velice zvláštní, ale nebylo to vůbec nepříjemné. Začalo to hlavou - měla jsem pocit něco jako tlak v hlavě, jako kdybych měla ve vlasech šňurku a někdo mi za ní tahal. Hlavou mi proběhlo, že je to jako čištění čaker směrem od shora dolů (na stěně za hlavou mám shodou okolností nádherný obraz "energie čaker" od Jany Janouchové. Před spaním než jsem zavřela oči jsem mimoděk na něj koukla a uviděla dvakrát jasný záblesk asi v polovině, cca v místě srdeční čakry. Zaujalo mne to, protože do tohoto místa se nemůže reálně promítnout odraz ani projíždějícího auta, úhel od osazení střešního okna to nedovoluje.). Ten pocit v hlavě trval několik vteřin, alespoň jsem měla ten dojem, že to nebyla ani celá minuta, ale čas v tu chvíli mohl mít úplně jiné měřítko. Když to ustalo, cítila jsem neuvěřitelné uvolnění v hlavě. Pak přišly na řadu ruce, myslím pak znovu hlava, břicho, atd. Vždy jen část těla, ve které jsem cítila napětí či tlak, opravdu těžko ten pocit popsat, a pak obrovské uvolnění. Přišlo mi to jako energetická masáž. Tak to šlo zřejmě v celém těle, nějak jsem pak usnula. Spala jsem velmi neklidně, něco jak se říká "jako na vodě", hodně lehké spaní, občas jsem se vzbudila a to trvalo do cca 00:45, kdy jsem koukla na budík, protože jsem měla dojem, že už musí být ráno. Ani pak jsem ale nijak kvalitně nespala, zdál se mi i sen, který si dosud celkem pamatuji. Ráno již před svítáním začali ve stromech na dvoře zpívat ptáci a vítat den a tak se mi tradičně krásně vstávalo. Po jiné podobné noci bych se dříve asi cítila nevyspalá, ale dnes se i tak cítím skvěle a svěží.
Zajímavé bylo pozorovat i děti, nemluvili jsme nijak o jejich snech, jen pozdravili s tím, že spali dobře a víc jsme neměli čas si povídat. Zvláštní, ale bylo přece jen jejich chování, starší syn vzbudil mladšího zcela bez křiku a průpovídek, v tichosti oba přišli do přízemí a celé vypravování do školy proběhlo zcela v klidu. Toto není zcela pravidelností. Úplně mne pak překvapili tím, že mi šli otevřít vrata, abych mohla vyjet autem ze dvora - to ještě neudělali nikdy!!! Začínají nám tedy krásné časy :-)
Já jsem pak cestou v autě i následně při chůzi po kamenných kostkách starého města a vlastně i teď, když sedím u počítače, cítila nádherný pocit v nohou. Je to něco jako kdybych stála nebo chodila po mechu či vatě, nebo jako kdyby mne tisíc malinkých prstíků masírovalo neustále chodidla a lýtka. Zřejmě to je ona nádherná energie ze země.
V tuto chvíli bych Vám ráda vyjádřila svůj dík a zcela jistě časem napíši, jak změnu zaznamenala i všechna zvířata a květiny v domě i na zahradě.
S Láskou a přáním krásných dnů
Radka

z vašich dopisů Radka navazuje na předchozí text

Datum: 11.06.2015 | Vložil: Kája

Milý Kájo,
chtěla bych Vás touto cestou po čase pozdravit a zpětně se podělit o vnímání sebe a svého okolí po napojení na úžasnou energii modrobílého plamene. Myslím na to již delší čas, že bych Vám chtěla napsat zpětnou vazbu jak to celé s odstupem času vnímám a vidím, jen mi neustále do toho přicházelo něco jiného a dnes cítím, že je pravý čas. Chtěla bych ještě než se rozepíšu moc poděkovat za všechny Vaše příspěvky na nových stránkách, když si je čtu, rozumím každému Vašemu slovu a mnohdy v nich nalézám vysvětlení a pochopení toho, co jsem prožilala či prožívám sama. Upřímně děkuji :-)
K napojení mne, dětí a domu na modrobílý plamen - energii v sobě cítím kdykoli se na ni soustředím a někdy vnímání přes nohy přichází samo (pravidelně se mi energie sama připomíná každé ráno cestou do práce v jednom úseku, kterým procházím a ten úsek se časem postupně rozšiřuje), je to nádherný pocit a vždy mne takříkajíc "uzemní" a soustředím myšlenky jen na energetické spojení se zemí. V domě se po očištění cítím nohem lépe, vím že to může znít jako fráze pro neznalého věci, ale je to tak a Vy víte, že to myslím upřímně. Dům jsem budovala podle svých představ a zařizovala tak, aby se mi tam líbilo a bylo mi příjemně, ale přesto jsem dlouhodobě cítila, že mi tam něco vadí nebo je nepříjemné, těžko to popsat. Po očištění, i když se prakticky z pohledu běžného člověka nic nestalo, myslím tím, že viditelně se ničím nehnulo, nic neupravilo, hned jsem se tam cítila lépe. Na zahradu, kterou mám docela velikou, přestože mám dům uprostřed obce, se opravdu letos slétá více ptáčků, štěbetají a zpívají od samého rána do soumraku. Těžko ale posoudit, jestli tam dříve nebyli nebo jsem je jen nevnímala. Dokonce i kuně, která někde ve stodole zřejmě bydlí už několik let, se letos asi více daří, zřejmě má více mláďat, protože začala lovit z nouze už i v našm chlívku slepice, což dosud nikdy nedělala :-) Kytičkám i keřům se daří jako vždy, azalka kvetla letos tak krásně jako ještě nikdy předtím. Trávník teď utrpěl dlouhodobým suchem, když není v mých silách takovou plochu denně kropit. Musím ale ještě poznamenat pár slov ohledně vody - odebírám ji ze studny (mám i napojení na obecní řád, ale není mi příjemné chlorování, tak ji nepoužívám) a mám dojem, že po několika týdnech od napojení mi tak nějak "lépe voní" :-) Nedělala jsem žádný rozbor, nepovažuji to za nutné, ale tohle mne samotnou překvapilo, že lépe voní :-) Pokud jde o děti, netroufám si hodnotit, ale cítím, že se vztah mezi nimi a mnou upevňuje, i když to navenek neumějí dát vždy najevo, hlavně ten starší :-)
Pokud bych udělala krátké shrnutí - jsem vděčná, že jsem byla navedena k Vám a že mohu vnímat vše pozitivní co tato krásná energie přináší. Ještě jednou velký dík Vám!
………………
S úctou a v Lásce Radka

z vašich dopisů Radka navazuje na předchozí text

Datum: 11.06.2015 | Vložil: Kája

Mílý Kájo,

velmi moc děkuji za Vaše řádky :-) Upřímně musím přiznat, že mne potěšily a popravdě jste mi v nich potvrdil vše to, co jsem někde v sobě intuitivně cítila a věděla. Velmi děkuji za odpověď.
Zároveň je pro mne velmi příznivou a potěšující zprávou možnost hromadného očištění a proléčení. Vzpomínám si, že pár dní po napojení a s tím souvisejícím očištěním jsem se cítila nádherně, zřejmě to bylo i tím, že jsem na energii modrého plamene často myslila - tudíž odpoutávala pozornost od ostatních rádoby důležitých starostí a myšlenek běžného dne. To umím samozřejmě stále, ale občas se přece jen nechám zahltit prací a strarostmi, kterými ve skutečnosti asi nemusím :-) Budu se tedy moc těšit na sobotu. Podle Vašeho doporučení se snažím denně odsekávat energetická pouta a mohu potvrdit, že pokud jsem ve správném rozpoložení (což je většinou), tak opravdu cítím hned velmi příjemnou energii. Ještě jesem se chtěla podělit o jednu pro mne velmi příjemnou skutečnost či schopnost po napojení - když si venku na zahradě udělám chvilku, v klidu sedím na trávníku a žádám o proudění energie v zesílené formě, tak pak vnímám energii země i zrakem - něco jako když se "tetelí" vzduch v úrovni asi do několika desítek centimetrů nad zemí. To, že se nejedná o šálení zraku se mi potvrdilo nedávno, když jsem byla se sydem na vyšetření magnetickou rezonancí. Byla jsem sice celou dobu jen v čekárně, ale cítila jsem se tam v blízkosti magnetu moc příjemně a při vyšetření samotném jsem viděla vlnění energie okolo zárubní dveří - bylo to moc krásné, vypadalo to jako řada vlnek na hladině rybníka, když vhodíte kámen do vody. Zřejmě jsem to vnímala o to silněji, že jsem tam šla s vědomím, že syn je v pořádku a vyšetření to jen potvrdí, vůbec si nepřipouštím, že by to mělo být jinak, protože krátce před jeho předčasným narozením mi anděl ve snu řekl, že bude v pořádku. I díky tomu jsem relativně v klidu kdysi přijala informace lékařů, že to vidí jinak, protože vše je tak jak má být a i operace hlavy krátce po narození byla důležitá pro jeho cestu v tomto životě.
Tak to jsem se rozepsala, ale mám sama ze sebe radost, že dokážu být nad věcí ve chvílích, kdy ostatní kolem mne se hroutí a jsem vděčná, že jsem na své cestě tam, kde jsem a nechtěla bych nic z toho všeho, co bylo, měnit. :-)
Na závěr se vrátím k Shanballe, již dlouho sleduji, že jsem k tomuto tématu vedena a cítím, že je správná chvíle požádat o zasvěcení do 1. a 2. stupně. Byla bych velmi ráda, kdybyste mi mohl vyhovět a přijal moji žádost.
S přáním krásných dní
Radka

z vašich dopisů

Datum: 11.06.2015 | Vložil: Kája


Dobrý večer, Kájo,
omlouvám se, že odepisuji až takhle pozdě, ale v práci nemáme přístup na osobní emaily. Včera večer jsem byla utahaná a chvíleme jsem i usínala, a pak najednou do mě vstoupila energie a já jsem nemohla usnout, jak jsem byla nabuzená a dneska si připadám nádherně klidná a vyrovnaná.
Byla jsem si jistá, že mám energetické pouto od mojí učitelky italštiny. To je osoba od které cítím, že mě energeticky vysává a zárověň mě vydírá tím, že mi neustále opakuje, že jsem její nejlepší kamarádka.
Každý den budu prosit Michaela, aby mi pomohl. Moc bych si přála Michaela alespoň jednou spatřit, to musí být tak nádherná bytost.

Vám moc děkuju za pomoc a napojení a těším se na další vývoj. Mám pocit, že v tom polospánku mi někdo říkal, že se musím s energií naučit zacházet. Tak jsem zvědavá.

Mějte se báječně a ještě jednou moc děkuju.
Jana

po měsíci

Dobrý den Kájo,
……………... Nesmírně mě mrzí, že Vy a Míla máte nějaké neshody. Oba dva jste pro mě jako jasná a zářivá slunce na této planetě a to Vás oba znám jen prostřednictvím emailů. Vždycky jste mě dokazáli pohladit po bolavé duši a vnést mi obrovskou spoustu světla do srdce. Věřím, protože víra je to nejsilnější co mám, že se všechno dá zase do pořádku. Oba dva máte silné patrony, kteří nedopustí žádnou špatnost na Vás páchanou.
Už jsem navštívila Vaše nové stránky a jsou opravdu moc hezky spracované, ale zcela upřímně Vám musím říct, že mi běhal mráz po zádech, když jsem pročítala článek o šedivácích. Obdivuji Váš nekonečný boj s těmito bytostmi, já mám strach a to jenom o nich čtu.
Jetš bych Vám ráda napsala o změnách, které se u mě udály po napojení na modrobílý plamen květu života. Od února jsem bojovala s menstruačním krvácením. To byl také jeden z důvodů proč jsem se chtěla nechat napojit, věřila jsem, že mi napojení pomůže. Pracuji jako porodní asistentka a tak jsem dobře věděla, co léčba nepravidelné menstruace obnáší. Polykat nebo si nechat píchat hormony a to jsem opravdu nechtěla. Hrozila mi také kyretáž, což je snesení děložní sliznice. To je další zákrok, který jsem nechtěla podstoupit. Od napojení vše začalo probíhat, tak jak má. Já jsem naprosto šťastná. Věřím, že i díky napojení si už konečně uvědomuju svojí ženskost, což také souvisí s dělohou a jejími cykly.
Od té doby, co mi archanděl Michael odsekal všechna energetická pouta, tak mě nebolí záda. Jindy jsem si nemohla ani zavázat tkaničky u bot nebo nasednout do auta. Teď je všechno v pořádku a za to vděčím Vám.
Už konečně vím, že jsem krásná, i když s velkým zadkem, ale krásná a pomalu mi roste i sebevědomí a učím se sebelásce.
Zmizel i blok, který jsem měla v komunikaci s mým tatínkem. Nedokázali jsme spolu mluvit nebo alespoň já s ním, takže jsme radši mlčeli. Dneska už s ním mluvím skoro o všem. To je pro mě obrovská změna. A opět Vaší zásluhou.

Proto vás prosím, nevzdávejte se. Jděte dál. Uvědomuju si, že máte nesmírně těžký a obtížný úkol na naší planetě,ale nebýt Vás, tak spousta lidí je na tom hodně špatně. Například ty po rituálu šesti křížů.
Já Vám znovu zcela upřímně děkuju za napojení a doufám, že jednou budu moci být napojena na energii Jednoty a to opět díky Vám.
Požádám svoji kamarádku, která se zabývá Kvantovou terapií, zda bych u ní mohla mít odkaz na Vaše stránky. Určitě mi to dovolí, je to užasná bytost, která mě přivedla k andělům a za to jí nepřestanu být vděčná.

Držte se Kájo, držím Vám palce a věřím, že všechno bude v pořádku. I když ne třeba hned.
Jana

z vašich dopisů

Datum: 11.06.2015 | Vložil: Kája


přeji Vám pěkný den,
co na to říct .......... děkuju, děkuju, děkuju za sebe i za holky děkuju.
Od rána po přečtení Vaší zprávy neustále dokolečka brečím. Přiznám se, že se mi do toho včera taky moc nechtělo. Těšila jsem se, ale zároveň jsem se i bála. To, že není vše v pořádku a něco se u nás děje jsem tušila, ale jako kdybych si to nechtěla připustit, nechtěla to řešit, něco mi v tom bránilo, dnes už vím co.
Včera jsem uléhala s velkým bušením srdce, pak mi hučelo v hlavě, cítila jsem tep v uších, zimnici a nakonec jsem usnula, probudila jsem se v 00:30. Ráno, když jsem vstala mi bylo tak nějak smutno, nevěděla co proběhlo a jestli to šlo. Holky na sebe byly hašteřivé, no spíš to bylo takové to sesterské škádlení (tak to už asi začínají mít energii pořádně žít).
Na to, abych se s Vámi spojila mě navedla kamarádka z práce, která se mimo jiné také nechala napojit asi tři týdny zpátky (Ivana Pěchovičová). Ta už mi dávno říkala, že máme z toho domu jít pryč. Dnes je tu se mnou. Vaší zprávu četla. Říkala mi, že i přes nynější ochranu, jí něco říká, že bychom tam neměly být. Jak to vidíte Vy? Náš dům je přímo uprostřed sídliště, ze všech stran obklopen vysokými panelovými domy.
Ještě jednou moc děkuji s láskou Diana

Po měsíci

Dobrý den milý Kájo, už měsíc uběhl od našeho čištění a napojení a já ještě jednou děkuji. Bude-li to někdy v budoucnu možné, ráda Vám poděkuji osobně. Emoce jsou od té doby ve mně pořád čerstvé. Pokaždé, když si čtu Váš dopis pláču. Jinak je u nás teď dost živo a veselo. Všude plno dětí. Máme vedle domu hřiště, tak nás začali navštěvovat od holek kamarádi ze školky. Hanička už nemá ty smutné oči, postupně mizí i ty její strachy z něčeho neznámého. Cítím to propojení – na něco myslím a než to stačím vyslovit nahlas Evička se mě na to zeptá… Včera u nás byla jedna známá, vídáme se průběžně, ale vždy někde jinde, až včera byla u nás poprvé od ledna a nestačila se divit. Holky zpívaly, tančily, předváděly se. Na konci návštěvy mi říká, že jenom zírá na tu změnu. Napojením pro nás nic neskončilo, snažím se na sobě pracovat dál a vedu k tomu i holky. Snažila jsem se zde vyjádřit své emoce a pocity po napojení. Vím, že toho máte hodně, ale kdyby Vás něco zajímalo co jsem zde nenapsala, napište. Moc Vás zdravím

z vašich dopisů

Datum: 11.06.2015 | Vložil: Kája


Zdravím Vás Kájo,
chci poděkovat za napojení (minulou neděli), pocítila jsem začátek i konec, nepamatuji si již všechny detaily, ale bylo to krásné, jemné, příjemné… dcerka to prospala. Na počátku jsem ucítila jak mnou prošla vlna velmi příjemné klidné energie, pak přišla tíha, jakoby se tělo propadalo do zemně, ucítila jsem doteky andělů na tvářích – takové lehoučké pošimrání jako mávnutí motýlích křídel (občas to cítím před usnutím, ale teď to bylo velmi jasné a zřetelné a hlavně jich bylo mnoho za sebou – Krása!!!), srdeční čakra se rozpínala a otevírala, pak přišel mírně nepříjemný, ale hodně intenzivní pocit v podbřišku – takové promíchávaní a tahání…, do rukou a nohou se rozlévalo zvláštní teplo a krásně lehce se dýchalo – to přetrvávalo i ráno po probuzení, spala jsem o hodinu dél než obvykle, měla jsem dost propocené chodidla a hlavně úplně krásně se mi dýchalo - lehce, svobodně, přirozeně… dech plyne zcela volně(né že bych předtím měla nějaké dýchací obtíže, ale těď je to prostě jiné) :o) Cítím lehkost a svobodu. Anička po probuzení měla líčka jak poupátka, celá zářila a jen kvete. Je taky klidnější, vyrovnanější…
Fyzicky se cítím unavená, ale psychicky je to mnohem mnohem lepší, napětí je pryč, výbuchy vzteku se významně snížily – už hned nevyskakuju jak čertík z krabičky :o) Cítím, že se vylaďuju…
Díky!!!

Záznamy: 1 - 9 ze 18
1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek