Vaše příspěvky a komentáře k rubrice
Shanballa

Podělte se zde se s námi,  o vaše prožitky se Shanballou. Popiště nám co vás k tomu vedlo, jak jste to prociťovali. Zda používáte Shanballu v každodenném životě a podobně. Pokud se v čase navrátíte zpět a sdělíte jak se cítíte po čase budeme jen rádi. Vaše názory, pohledy a prožitky nás zajímají. I vy tak můžete zasít malou jiskřičku světla pro ostatní.
Formulář pro vložení nového příspěvku je vždy až dole na stránce.Váš příspěvek je bez úprav automaticky ihned zveřejněn.

Diskusní téma: Shanballa

Terapie Shanballou ......z vašich dopisů

Datum: 04.10.2015 | Vložil: Kája


Přeji krásný a pohodový večer.
Předem bych se chtěla omluvit, že jsem se neozvala dříve. Nebudu se vymlouvat na čas, protože tu chvilku pro Vás bych vždy někde našla, ale potřebovala jsem vše vstřebat a srovnat si.
První večer jsem byla vzhůru a udělala si čas pro sebe. Bylo to moc příjemné. Toto se mi podařilo ještě dva večery během léčení. Jinak jsem každý večer stihla jen malé uvolnění a prodýchání a během terapie usnula. První tři dny jsem měla pocit, že se nic neděje, ale spíše jsem se dívala špatným směre. Začalo se toho dít víc než jsem čekala.Jen to přišlo z opačného konce.
Kačka šla do první třídy a i pro ni toto léčení bylo přesně načasované. O Emě ani nemluvím. Nevím, jak bych to srozumitelně popsala. Prostě je to vidět.
Troufám si říct, že jsem spokojená. Jak sama se sebou, tak s věcmi, které se daly v mém okolí do pohybu. Tím nemyslím, že už nemusím nic dělat, jen už neudělám krok vpřed a dva zpět.
Pak ale přijde ten malý červík a začne hlodat. Co když to tak ale není. Co když jsou všichni stále nešťastní, jen já to nechci vidět. Pár let o něco usiluji a stále to nešlo a nyní mám pocit, že jsem "nic" neudělala a přesto to jde?
Zase ta hlava, co musí mít na vše vysvětlení.
Budu muset jít za holkama.
Mějte se moc krásně a děkuji, že tu jste.
Jitka

Re: Terapie Shanballou ......z vašich dopisů

Datum: 04.10.2015 | Vložil: Kája


Už jsem si myslel, že se dále již nebudu zde v tuhle chvíli zabývat prožitky z energií se Shanballou a ze svého pohledu jsem to již považoval za uzavřené. No právě mi však na email přišlo ještě jedno tak pro mne osobně kouzelné psaní, že mi to nedá, abych je zde nevložil a nepodělil se zde s vámi. Věřím, že to Jitka pochopí, že jsem je zde vložit „musel“, protože skutečně tohle mne z mnoha důvodů velmi opravdu velmi potěšilo. Znám samozřejmě tak trochu celý ten příběh a tak právě proto vnímám jejím sdělením jakési pohlazení mé vlastní duše, že se věci pozměnily a začaly nabírat jiný směr.
Před dvěma měsíci jsem je všechny napojoval na modrobílý plamen Květu života a navíc jsem jim napojil a pročistil i byt jako takový na stejné energie. Neměl jsem mnoho informací jak se jim vede a následně se Jitka přihlásila do akce „energie Shanbally“. Po mém upozornění pak souhlasila s tím, že velmi ráda přihlásí i obě děti pokud je to ještě možné. A pokud jde o děti a zvláště tak malá a milá stvoření vždy velmi rád vyhovím a tak jsem je na seznam také ještě v té době přidal. Až nyní s odstupem času se sama takto mile ozvala a já ji a nejen jí v dané chvíli ještě jednou moc a moc děkuji. Informace potřebuji, protože na jejich základě dokážu mnoho věcí následně vyhodnotit a případně pro další období pozměnit. Informace potřebujete i vy samotní, protože je pro každého z nás obrovskou podporou každá podobná informace, že se věci kolem změnily. A nejvíce si to právě vždy osobně uvědomuji na dětech, které o ničem mnohdy neví a přesto se mění a my to vnímáme. Tohle je pro mne nepopsatelná radost, že věci takto nádherně fungují. Tohle jsou jen však naše počáteční krůčky a pokud opravdu chceme něco, cokoliv v našich životech pozměnit, pak musíme sami s tím vším neustále pracovat. Ne, není to jednoduché, jen není jiné cesty. A hlava, nebo rozum nás stále budu nutit a vést jinam než sami chceme, protože tak jsme nastaveni, tak jsme těmi z druhé strany ovládání a blíže se v čase k tomuto jistě vyjádřím právě v dnes založené rubrice „ Láska – Vztahy – Energie.
Každému doporučuji přečíst si již dnes v dané rubrice co říká Thovt. Hluboce se nad tím žitím ze srdce zamyslet a následně to na sobě každým dnem pozorovat jak žijeme ne ze srdce, nýbrž z hlavy. Jde to změnit cesta je to však velmi, velmi dlouhá a mnohdy bolestivá.
Ještě jednou všem děkuji za každé písmenko, které mi poslali osobně a nebo zveřejnili přímo zde v prostoru, který je vyhrazen a byl založen právě pro vás.
S Láskou v srdci a z Lásky k Vám stejně jako k sobě Kája.

Jitko vám ještě jednou děkuji ani nevíte jak jste mne tímto potěšila a přeji vám, aby jste nikdy nesešla z této cesty. Přeji Vám, aby jste opouštěla pomalu jak jen to je možné žití z hlavy a nastoupila cestu ze srdce.

Terapie Shanballou ......z vašich dopisů

Datum: 20.09.2015 | Vložil: Kája


Milý Kájo,

děkuji, že jste a vím, že to není náhoda, že jsme s Vámi (naše rodina) mohli zažívat něco tak úžasného. A děkuji z celého srdce také Radce, která byla pojítkem mezi mnou a Vámi.
O svých prvotních, úžasných pocitech jsem Vám psala hned zpočátku. Na Vaši radu jsem také zkusila přijímat energii i vsedě. Zážitek nedostižný - do levé části čela mi proudily vlny energie a do hlavy se mi zanořovaly v podobě energetický "vírů",
poté začal jemný tlak na spáncích a "šimrání" na čele. Brzy jsem ale pochopila, že nejde jen o takové nějaké šimrání ale měla jsem jasné vnímání toho, jako by mi někdo zapisoval nějaké znaky na čelo.
Ostatní dny pak byly ve znamení přílivu energie do končetin a "šimrání" na čele, ve vlasech a to i mimo čas terapie. Také jsem byla během terapie často v jakémsi polospánku a jednou jsem pocítila, jako by mi někdo strčil něco do úst.

Také Vám chci napsat, že kdykoli na Vás myslím a nebo čtu Vaše stránky, či Vám píši, mám silné přílivy energie do celého těla. A když Vy mě něco píšete, v dalších řádcích najdu to, na co při čtení myslím už vepředu.

S pokorou Vám děkuji za děti i manžela - jsou tak báječní - ale to může být také tím, že jsem uvnitř jiná já, neumím to takhle subjektivně zhodnotit.
Každý večer děkuji za napojení a terapii.

Kájo, Vám ještě jednou a stotisíckrát díky za vše. Jsem šťastná, že jste a přeji si lásku pro všechny.

S pozdavem Jitka

Terapie energií Shamballa

Datum: 17.09.2015 | Vložil: Helča

Ráda bych zde napsala pár řádků o čtrnáctidenním prožívání terapie,první dny jsem již zmínila ve spodní části této rubriky.Pak mé prožívání oné půl hodiny zesláblo a někdy jsem necítila nic,ačkoli jsem každý den trávila příslušný čas v klidu ložnice bud v leže či v sedě.Ovšem dny byly veselejší,lehčí,měla jsem více energie a chuti se radovat a užívat si života.Můj tříletý syn akorát začal chodit do školky a vzhledem k jeho citlivé povaze zvládl první dny bezvadně.Také spousta dětí onemocnělo a Jiřík je zdráv v plné síle,ačkoli musím říct,že tento týden je více vzdorovitý a plačtivý.Cítím u nás třech změnu především po psychické stránce,vše nám šlo lépe a snadněji,přirozeněji.Aby jste to lépe pochopili prožíváme nelehké období,ale těchto čtrnáct dní mě hodně posílilo.Budu se nadále snažit na sobě pracovat a z celého srdce děkuji Kájovi a všem světelným bytostem. Děkuji.
S láskou a vděčností Helča

Terapie Shanballa .......informace pro účastníky Závěr

Datum: 14.09.2015 | Vložil: Kája

Vstupuji zde opravdu jen na malou chvíli, protože za pár hodin musím na pár dnů odjed a nestíhám co bych opravdu chtěl. Přicházím tedy takto, abych všem, kteří se jakkoliv podělili o své prožitky, nebo těm, kteří tak v následných dnech ještě učiní velmi , opravdu velmi poděkoval. Jakákoliv informace je pro mne osobně velmi cenná protože dále chci a budu v tomto směru pracovat a tak vítám cokoliv, byť vám se mnohé může zdát jako nepodstatné. Byl jsem zde po dobu celých čtrnácti dnů pro sebe, pro vás a pro nás všechny. Budu velmi rád, když cokoliv zde ještě uveřejníte protože tím můžete pomoci mnohým jiným. Osobně o působení právě těchto dvou energií, které byly po celých čtrnáct dní používány a to jak energie modrobílého plamene, tak energie Shanbally dnes vůbec nepochybuji. Každý kdo se tohoto účastnil na sobě nepochybně zaznamenal změny a možná mnoho takových, které si sám nyní ještě ani neuvědomuje. U včerejšího pročistění jste byli všichni naprosto čistí a osobně jsem tomu samozřejmě rád. Zde bych ovšem chtěl upozornit, že tak tomu i nadále může být jen za předpokladu, že sami budete s energiemi pracovat. Zajímají mne samozřejmě vaše postřehy z posledních čtrnácti dnů, budou mne však zajímat i dny následné nebo po nějakém období a zvláště pak u těch, kteří nejsou napojeni na energie modrobílého plamene a nebo tuto energií vědomě na sobě nepraktikují. Je totiž více jak jasné, že čistí můžete zůstat jen za určitých podmínek a pokud nyní vše vypustíte pak se toto zákonitě musí projevit a znovu v něčem projeví a i toto mne osobně velmi zajímá.
Nepochybně se k tomu celému proléčení energií Shanballou vrátím až se vrátím a dám si dohromady všechny vaše postřehy. V dané chvíli vám všem ještě jednou děkuji a těším se na každou vaši informaci.
S Láskou a v Lásce Kája

Terapie Shanballou

Datum: 14.09.2015 | Vložil: Radka

Přicházím zde na chvíli, abych se podělila se všemi o své vnímání čtrnácti dní terapie Shanballou. Bylo to neuvěřitelně krásných čtrnáct dní, kdy jsem mohla na sobě sledovat, že každým dnem se vše mění, měním se já a mění se vše kolem mne, včetně vnímání energií. Účast na terapii byla pro mne takovou výzvou, že jsem si vědomě udělala každý den čas pro sebe a onu vymezenou půlhodinku trávila zcela v klidu.
První dny jsem vždy úderem desáté vnímala příliv energií do těla, nejdříve skrze dlaně a nohy, bylo to vždy velmi jemné brnění, které procházelo postupně dál do celého těla, do každé jeho buňky. V dlaních jsem často po několika minutách pociťovala silný tlak s přílivem velkého tepla, někdy i velmi silné brnění prstů u rukou. V ostatních částech těla to byly velmi jemné, hladivé a něžné energie. Vždy jsem zároveň cítila Shanballu v obličeji a na hlavě, jemné šimrání na čele a tvářích a někdy i ve vlasech. Jednou jsem jistý čas viděla jasně proud modrofialového světla, jak mi plyne před očima. Vnímání energií zpravidla po čase vymezeném terapii zesláblo nebo ustalo, ale několik dní jsem tyto energie vnímala úplně celou noc.
Velmi výjimečným prožitkem pro mne byl večer, kdy bylo možné pocítit energii Jednoty. Tehdy jsem při zavřených očích vnímala jako by mne někdo ovíval hřejivým vzduchem, v těle jsem začala mít pocit odpoutání se od zemské gravitace - cítila jsem se velmi lehce a pocit jsem měla přímo povznášející. Velmi silně jsem si uvědomila, že onen pocit pramení z lásky, cítila jsem velkou lásku k sobě, ke všemu a ke všem. Měla jsem pocit splynutí se vším, sjednocení. Pocit lehkosti a velmi jemného brnění v celém těle jsem pak měla až do samého rána, neustal ani na chvíli. Bylo pro mne neuvěřitelné, že to celou dobu vnímám a čas měl nějak jiné měřítko. Stejně nádherným a silným zážitkem pro mne byl večer poslední.
Prožitek každého dne terapie byl v mnohém jedinečný a vždy trochu jiný než kterýkoli další. Přála bych každému, aby mohl toto vše v sobě pocítit. Pro mne to byl nádherný zážitek a jsem upřímně ráda, že jsem se tohoto zde mohla zúčastnit.
Děkuji Kájo :-)

Re: Terapie Shanballou

Datum: 14.09.2015 | Vložil: Kája

I já děkuji a to nejen vám, ale všem kteří se kdy podělili zde a nebo mi napsali na email a stejně tak děkuji každému kdo tak v nadchájecích dnech ještě učiní.
Chtěl bych zde připomenou, upozornit a zároveň požádat o jednu laskavost na kterou pozapomínáte a já tomu naprosto rozumím. Tak jako řada z vás, když se přihlásila opomenula své děti a mnozí až na mé připomenutí zda je také nechtějí přihlásit jste tak následně učinili. i nyní ve svých příspěvcích a všech sdělení, která mi přichází na tyto své děti opět pozapomínáte a přitom vím, že změny i u nich byly zaznamenány. Poprosím vás tedy napište byť jen tři věty i o těchto svých dětech jak to vy vnímáte a vidíte. mohlo se změnit mnoho, od samotného chování k vám nebo okolí přes lepší soustředěnost nebo dokonce zájem o školu a podobně. všichni budeme vděční za jakékoliv informace protože jen tak se nakonec můžeme sami navzájem podpořit a nikdo to za nás neudělá. Já jsem se snažil mnohé z vás podpořit ne jen kvůli sobě, nebo vám samotným, ale právě kvůli celku. podpořte nyní vy svými slovy své okolí a nebo zde ty které neznáte a přesto právě vaše informace může být tím co je přivede tam kam už dávno sami chtěli jen chyběl nějaký impuls. ne nejde zde o přesvědčování kohokoliv jde o podání informací jak to kdo z vás viděl vidí a nebo prožíval. a pokud někdo nepociťoval nic ať to klidně sdělí a nebo když si myslí že je to nesmysl i tohle je pohled a může jej prezentovat.
S Láskou a v Lásce Kája

Terapie Shanballa .......informace pro účastníky

Datum: 11.09.2015 | Vložil: Kája

Tak trošku nestíhám, přesto všechny věci které se kolem mne v daném období dějí jsou velmi příjemné. Nějaký čas se zde ještě asi žádný článeček neobjeví, protože se přece jen v dané době věnuji více sobě uvnitř a pak terapie Shanballou je docela náročná na různé změny, které jsem musel udělat, abych vždy ve správný čas se nám zde mohl věnovat. Ve středu jste byli všichni při pročišťování čistí a včera večer se objevila jedna menší entita a tři z vás měli na sobě nějaká energetická pouta, která směřovala od někoho k vám. Jsem opravdu potěšen že jsem si celý tento dlouhý průběh energie Shanballou mohl zde s vámi takto vyzkoušet protože mi to samotnému přináší mnoho poznatků. Nyní se již docela těším na nedělní ukončení, kdy požádám, aby všichni na závěr pocítili energií bílého tekutého kristalického světla. Jsem docela zvědavý nejen na jakési vaše následné povídání jak jste toto celé nakonec "vyhodnotili" a co jste sami na sobě pocítili, jsem také "zvědavý" jak se toto projeví po krátkém čase, kdy opravdu jste v daném období byli udržováni čistí. Těším se na dnešní večer s vámi jako na každý jiný a každému jednomu přeji prožívat lásku, kterou však musíme nejprve najít v sobě samých.
S Láskou a v Lásce Kája

Energie Shanballa - informace pro účastníky

Datum: 08.09.2015 | Vložil: Kája

Je vidět jak se věci kolem nás stále mění. Poskytl jsem zde informaci, že zde týden nebudu a musel jsem se pracně připravit, že energie budu posílat z jiného místa. Jak je vidno nestalo se tak a mohl jsem tak i včerejší večer trávit přece jen domácím prostředí, které je mi jaksi bližší. Ne že bych nezvládl energie Shanbally posílat odjinud přesto je toto pro mne lepší varianta. Včera u pročišťování byli všichni čistí a tak jsem z toho měl sám za sebe radost že toto vše se tak hezky potvrzuje. Sám se těším až to v neděli skončí a věřím že mnozí z vás napíšou nějaký článeček a podělí se s námi o mnohé prožitky. Dostávám stále dostatek jakési soukromé pošty kdy se se mnou dělíte o mnohé a já si toho vážím a velmi se na tom sám učím, přesto budu rád, když se alespoň nakonec s námi veřejně podělíte. Rád uveřejním samostatný článek každého příběhu který mi bude zaslán. Dopředu bych zde chtěl již upozornit na to, že připravuji po zkušenostech díky vám zde získaných nový "projekt" podobného druhu jen bude právě na základě poznatků přece jen malinko jiný. Vše je ve fázi příprav a tak na mnohé jiné aktivity zde nemám již toliko prostoru.
Přeji všem kouzelný i dnešní večer s energiemi Shanbally a těším se.
S Láskou a v Lásce Kája

Energie Shanballa - informace pro účastníky

Datum: 06.09.2015 | Vložil: Kája

Přicházím zde v tuhle chvíli vás informovat o maličkostech, které "nás" nebo spíše mne čekají a jsou nevyhnutné.
Od zítřejšího dne zde pár dnů nebudu. Vrátím se až v pátek navečer. Pro vás to nic v podstatě neznamená a nic se nemění protože terapie Shanballou bude probíhat jako doposud, jen s tím rozdílem že ji budu posílat z jiného místa. Informuji vás o tomto mém dění jen a především proto, že nebudu mít přístup k počítači po tuto dobu a tak zde ode mne nenajdete žádnou zprávičku. Jinak se opravdu nic nemění.
Při včerejším pročišťování to je sobota večer měli tři z vás na sobě nějakou entitku, spíše se však mohlo jednat jen o nějakou myšlenkovou formu, kterou jste si někde v průběhu dne sami vytvořili a ta ve vás byla a mohli jste se tak cítit jinak než obvykle. Samozřejmě, že vše bylo pročištěno jako obvykle a zůstane tomu tak i po celý tento nadcházející týden až do samotného závěru.
Prožívejte každý okamžik svého tady a teď jak nejlépe umíte.
S Láskou a v Lásce Kája

Energie Shanballa - jeden z mnoha příspěvků

Datum: 06.09.2015 | Vložil: Kája


...................
Tak zatím to vypadá, že ta zvláštní únava během dne nemá nic moc společného se spánkem :-) Dalo by se říci, že s příchodem noci jsem se probudila a pookřála a tak zde mohu čerstvě popsat své vnímání noční půlhodinky :-)
Dnes terapie probíhala „jinak“. Od začátku jsem cítila velmi mnoho jemné a příjemné energie v celém těle, byla tak nějak rovnoměrně rozptýlena všude ve mně, v každé buňce. Přesto jsem měla dojem, že ji vnímám trochu jinak než jindy, kdy jsem měla spíš dojem že do mne nebo skrze mne proudí, dnes bych to popsala tak, že mne plně prostoupila, byla jak ve mně tak okolo mě, byla velmi jemná, příjemná, hřejivá a jakoby pulzovala. Zároveň jsem cítila zvláštní napojení přes hlavu, jinak než jindy, tentokrát jakoby soustředěně do jednoho místa. A oproti posledním dvěma dnům její síla po půlhodině skutečně opět výrazně zeslábla.
...............

Energie Shanballa - informace pro účastníky

Datum: 04.09.2015 | Vložil: Kája

Máme před sebou víkend na který se jisti všichni těšíte a já zde dnes přicházím jen velmi krátce, protože toho mám docela dost ještě před sebou. Včera jsem byl docela překvapen u pročišťování. Věděl jsem, že entity by na sobě nikdo neměl již mít pokud je každý několikráte po sobě pročištěn a má vlastně stále kolem sebe ochranné a energetické kruhy. Takže nebylo to překvapením, že opravdu na nikom nic podobného nebylo a stejně tak tomu bylo s dušemi. Co mne však velmi překvapilo bylo zjištění že nikdo neměl dokonce na sobě ani žádné energetické pouta. Z tohoto zjištění jsem byl opravdu potěšen a docela mne zajímá jak tomu v následných dnech. Každému jednomu z vás přeji jen to nejlepší a těším se na večerní setkání.
S Láskou a v Lásce Kája

Terapie energií Samballa

Datum: 03.09.2015 | Vložil: Ivana

Milý Kájo musím se také podělit o své pocity,je mi neskutečně hezky,cítím se zdravě a šťastně.Děkuji,že jste a já Vás potkala na
těchto stránkách. Ivana

Re: Terapie energií Samballa

Datum: 03.09.2015 | Vložil: Kája

Samozřejmě, že každé poděkování tohoto druhu potěší a pohladí po Duši a jsem vděčný za každé jedno z nich. Každým poděkováním zde byť vyjádřeným v jedné jediné větě, jen potvrzujete, jak toto vše funguje. Vy děkuje mi a přesto bych já měl poděkovat právě vám, že jste, že jste našla odvahu a vydala se na tuto cestu. Já zde jsem a vždy budu jen tím prostředníkem a to zda se věci podaří nebo ne záleží a je jen na vás samotných. Vaše poděkování s Láskou předám dnes nahoru .
Děkuji vám všem....S Láskou a v Lásce Kája

Terapie Shanballa .......informace pro účastníky

Datum: 02.09.2015 | Vložil: Kája

Včerejší pročištění z pondělí na úterý proběhlo opět v naprostém klidu a všichni byli co se týká entit a přivtělených Duší naprosto čistí. Nikdo na sobě nic z této formy neměl a to mne samotného velmi těší a jsem rád, že zde mám od vás zpětnou vazbu a mou se tak dále díky vám učit, poznávat a uvědomovat si, že to vše co nevidíme je přece jen pravdou a jediné co potřebujeme je víra a ta přináší pak onu Lásku. To slovo nám tak nepoznané.
Osobně jsem včera a zvláště pak jako vždy pročišťování vnímal docela silně, protože to jsou opravdu chvíle kdy mám nohy jakoby přikované k zemi a všechna tato energie mnou prochází. Venku bylo včera docela teplo, přesto si nemyslím, že to bylo jen počasím jak jsem se potil a stékaly mi po celém těle celou dobu kapičky potu.
Dnes budou energie Shanbally na konci a možná i v samotném průběhu „malinko“ jiné. Je velmi pravděpodobné, že mnozí z vás dnes pocítí energie jinak a nebo dokonce uvidíte i jiné barvy. Pokud tomu tak bude a já o tom nepochybuji, pak pocítíte dnes zcela mimořádně jednu zvláštní energií a bude to energie Jednoty. Má nádhernou neonově modrou barvu a já mám mimořádnou příležitost dnes o ní požádat, abyste ji pocítili a udělám maxim pro to, aby se tak stalo.
Přeji vám každému jen ty nejlepší prožitky, protože toto nás pak vede k uvědomění.
Dnes mi přišla jedna z mnohých otázek a zkuste se nad tím zamyslet jak a pod vedením čeho žijete a čeho by jste chtěli žít. Myslíte si, že opravdu žijete pod vedením Duše, nebo žijete pod vedením rozumu.
S Láskou a v Lásce Kája

Terapie Shanballou ......z vašich dopisů

Datum: 02.09.2015 | Vložil: Kája

Milý Kájo,
velmi děkuji, že se můžu účastnit terapie i se svými dětmi. Také bych se s Vámi chtěla podělit o pocity při terapii a během celého dne.
Na energii Shanbally myslím celý den, tak nějak mi k tomu myšlenky sami zabíhají. V sobotu jsme hned ráno i s dětmi děkovaly světelným bytostem, celý den byl klidný, pozitivní. Když se blížila desátá cítila jsem chvění a teplo v oblasti srdeční čakry, po chvíli jsem usnula. Toto cítím každý den, v neděli jsem cítila tlak v oblasti kotníků a lýtek. Během terapie děkuji světelným bytostem, asi tak po 15 minutách se dostávám do polospánku. Od počátku terapie u sebe zaznamenávám stále silnější pocity lásky a od včerejška i větší přísun energie. Energii, radost, štěstí vidím i na holčičkách.
Co se týče napojení na Modrobílý plamen květu života vnímám pozitivní změny. Holčičky jsou radostné, šťastné. V domě se cítíme dobře. Na zahradě mi tento rok poprvé vykvetla juka. Já jsem akorát minulý týden jeden den měla takový divný pocit v jejich pokoji. Děti teď byly celé prázdniny u mých rodičů, já jsem za nimi jezdila o víkendech. Asi třikrát se stalo, že po mém odjezdu domů tak jeden až dva dny zvracely, měly průjem, někdy i teplotu. To se před napojením nestalo, vždy odloučení zvládaly dobře.
S láskou se loučím Diana

PS: posílám Vám ty fotografie, které jsem fotila minulý měsíc u rodičů.

Re: Terapie Shanballou ......z vašich dopisů

Datum: 02.09.2015 | Vložil: Kája


I toto krásné sdělení zde výše jsem zveřejňil, protože pro mne osobně je mimořádné. Na tento celý příběh asi nikdy nezapomenu a pravděpodobně byl pro mne zatím stále tím nejdojemnějším. Někde jsem o něm psal a jsem rád, že se holčičky mají skvěle. Vypadjí úžasně. A proč jej zde nyní zveřejňuji. Když jsem si věci četl tak jako vy tak jsem některé nechápal a nerozuměl jim, proč měly holčičky občas při po odloučení zdravotní potíže a podobně. V době kdy jsem si na závěr prohlédl zaslané fotografie, tak mi to došlo. Po zádech mi projel neskutečný proud mrazivé energie. Fotky zde nezveřejním protože na nich jsou děti a nemám k tomu svolení. Nicméně popsat je mohu, každý jedná fotka byla doslova poseta (orby). Fleky na fotkách v podobě různě velkých kruhů. Nebylo a není to nic jiného než desítky duší, které se na místě zdržují a otravují děti. Dokud tam byla matka tak se tomu tak možná nedělo to neumím vysvětlit v dané chvíli, ale právě v době kdy matka vždy odjela to děti na sobě pocítili a projevovalo se to nevolností tak jak byla maminkou popsána. Před časem jsem vám řekl, že si můžete zkusit doma fotit a tohle byl a je naprosto čítankový příklad jak to vypadá. Samozřejmě že babička ani neví co mají doma a je to „neotravuje“ jsou totiž na to zvyklí. Jsme domluveni, že až tam děti opět pojednou tak zkusí pár fotek udělat znovu. Nicméně to zkoušela doma a tam se nic nechytá. Není divu všichni jsou napojeni na modrobílý plamen Květu života a stejně tak i dům samotný a navíc s energiemi sami pracují a to je skvělé.
Věřím že podobných bytostí kde jsou děti k tomu vedeny, kde se s tím s nimi od mala pracuje bude přibývat. Nevím zda zde v tomto případě k tomu přistoupili až po svých prožitcích a jakémsi poznání co vše bylo kolem nic a je to jedno. Dnes věří buduji si svou víru a tím i cestu k jinému lepšímu životu.
S Láskou a v Lásce Kája

Terapie Shanballa .......informace pro účastníky

Datum: 01.09.2015 | Vložil: Kája

Včerejší den (večer pondělí 31.8 ) při čištění neměl na sobě nikdo žádnou entitu ani přivtělenou duši. Samozřejmě stále bylo a je mezi vámi spousty energetických vláken a tohle můžete a máte čistit ( odsekávat ) stále sami. Nic to nestojí a můžete to dělat v počátku i několikrát denně.
Zkuste změnu a opravdu si jeden z večerů sedněte na židli a chodidla mějte na zemi nejlepší je samozřejmě na boso. Lépe budete pociťovat.
Ucítíte velký příliv energie právě přes chodila a to zejména v době, kdy vás čistím energií modrobílého plamene. Pokaždé mám osobně pocit jako by mi chodidla doslova hořela. Je to velmi intenzivní teplo chvílemi až nepříjemné.
Pokud sami tedy chcete tuto energií země co nejlépe a nejvíce pocítit sedněte si na židli. I příjem a projev energie Shanbally je v této pozici pak jiný. Pocítíte jak ve vlnách vstupuje do vašeho těla.
Přeji vám všem i nadále ty nejlepší prožitky.
S Láskou a v Lásce Kája

Energie Shanballa - jeden z mnoha příspěvků

Datum: 01.09.2015 | Vložil: Kája


Zde si dovoluji vložit jeden z mnoha vašich příspěvků, které se objevují v mé poště a samotným vám něco uvnitř vás brání to napsat přímo zde. Vím že tím nikoho nepoškozuji a vždy si zjistím zda to mohu zveřejnit. Některé zde vkládám, abych právě na jejich obsahu mnohdy mohl na něco poukázat a vám všem sdělit.

Milý Kájo,
tak nějak nemám odvahu psát na veřejné stránky, ale ráda bych Vám dala zpětnou vazbu.
V sobotu jsem měla myšlenky drobátko rozházené a nedařilo se mi je uklidnit. Nicméně jsem pociťovala cosi už před 22. hodinou. Pak nastal mírný neklid, mravenčení a jemný vánek. Pak jsem usnula. Neděle byla zvláštní den, u mě se projevila zvláštním elánem, u mého muže drahého absolutní absencí síly a nástupem prázdnoty. Je možné, že může i on něco pociťovat? V pondělí mu už bylo podstatně lépe. Já pociťuji naprostý klid a mír. Děkuji Vám.
Ať máte krásný den. Pavla

Re: Energie Shanballa - moje vyjádření

Datum: 01.09.2015 | Vložil: Kája

Pozorně si prosím přečtěte výše vložený příspěvek, protože na jeho základě bych zde rád něco vysvětlil a protože jde opravdu o věci, které se týkají všech pak právě proto volím a využívám tento prostor. Nemohu z časových důvodů každému a na vše odpovídat a navíc podobné věci se týkají naprosté většiny.
Zde je k výše uvedenému příspěvku nutno podotknout, že Pavla není napojena na samotnou energií modrobílého plamene Květu života. Je touto energií pouze v daném čase čištěna jako všichni z vás. Je důležité pro pochopení toho co chci zde na tomto příkladu také ukázat , sdělit, že muž paní Pavly se neúčastní terapie Shanbally. A o to zde vlastně jde. V tom to celé je co se děje v její domácnosti a jak to jeden nebo druhý pociťují.
Všichni jste denně očištěni a denně jsou vám odsekána veškerá energetická vlákna. Tak tomu není právě u daného manžela.
A nestalo se nic jiného než že zde v daném čítankovém příkladě se Pavla od svého manžela odpojila. A jemu pochopitelně aniž by se terapie účastnil bylo v neděli divně. Samozřejmě protože měli mezi sebou energetická vlákna a čerpali energie jeden z druhého nebo možná jen on z Pavly to nevím a není to podstatné. Takže si uvědomte jak vyživujeme kolem sebe jiné a co to s námi dělá. Nám to ubírá enerií kterou musíme někde získat a druhému nepomáháme protože on si ji čerpá z nás a tak se nemusí o nic snažit. A jak se toto bude vyvíjet dále? Zcela jednoduše. Pokud se budeme udržovat čistí a nemít na sobě vlákna je stále základem a nic nás to nestojí, pak si ten druhý s tím bude muset poradit a jsou zde jen dvě možnosti. Buď si něco uvědomí a bude si sám doplňovat někde energií, jenže to by se vědomě musel vydat na "duchovní cestu" a k tomu musí dozrát a nebo a to je pravděpodobnější najde si někoho nebo dokonce něco na co se napojí a bude tedy energií čerpat z někoho jiného.
Toto si prosím uvědomte a proto neustále opakuji že se máte stále čistit od vláken všeho druhu ať už vedou k vám od někoho nebo od vás k někomu ani jedná varianta není správná. Mohu mít vedle sebe sebelepšího partnera není jediný důvod toto jakkoliv podporovat. nikomu tím nepomáháme ani jemu ani sobě. Zveřejnil jsem tedy tento krátký příspěvek od paní Pavly právě proto abychom si na konkrétním příkladě mohli uvědomit jak to funguje a věřte že toto je naprosto, ale naprosto běžné jen by to tak nemělo a nemá být.
S Láskou a v Lásce Kája

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek