9 duben

stránka nejen pro ty, kteří se účastnily mimořádného pročištění přes modrobílý plamen Květu života s následným zasláním energie Shambhaly. Zde můžete zanechat vaše potřehy, prožitky ze samotného čištění ať jsou či byli jakékoliv. Do vašich textů zde nebudu zasahovat a nijak je upravovat. Sami se také můžete k ostatním textům vyjádřit. Prostor je určen pro nás všechny, kteří se vědomně posouváme blíže k Jednotě Ježíši Kristu a Bohu.
S Láskou a v Lásce Kája
formulář pro vložení nového příspěvku je bohužel vždy až dole .

Diskusní téma: 9 duben

čištění 9.4.

Datum: 14.04.2016 | Vložil: Jaroslava

Připravila jsem se na 22hod. a ulehla do klidu.při očistném procesu jsem cítila pouze těžké nohy a velké brnění.Je možné ,že po pročištění mohlo dojít k vymazání paměti?

Re: Krátká odpověď

Datum: 15.04.2016 | Vložil: Kája


Ptáte se zda mohlo dojít k vymazání paměti. Tohle je velmi široká otázka. Odpovím na tohle asi takto. Nestane se u pročištění a proléčení nic, co by mohlo poškodit vesmír jako celek, Jednotu, nebo danou bytost osobně. Nestane se nic co není v souladu s Boží vůlí a řádem Stvořitele.
V našich tělech se při čištění a proléčení, rozpouští mimo jiné všechny staré, nemocné a odumřelé buňky a stejně tak se rozpouští všechny staré a nepotřebné vzorce a naše jednotlivá těla se postupně harmonizují. Tohle vše je však dlouhodobý proces a je potřeba s energiemi jako takovými stále pracovat. Tyto energie nejsou pro náš život jako jakási nástavba našich běžných obyčejných životů. Tyto energie, cesta a učení Ježíše by mělo být základem našeho žití a bytí. Prošli jste a vyzkoušeli jste si pročištění a energie Shambhaly. Uvědomte si, že toto byl jen jakýsi malý prožitek a sloužil k tomu, abychom si uvědomili, že toto funguje. Pokud chcete dlouhodobé a hluboké pročištění, kde již opravdu každý může pokud se tomu vědomě věnuje prožít a zažít změny uvnitř sebe sama, můžete se přihlásit na službu, která zde pro vás je a tou je Shambhala 30 dní s pročištěním.

S Láskou a v Lásce Kája

Veliké poděkování

Datum: 13.04.2016 | Vložil: Marcela

Dovolte mi,poděkovat Vám,za jedinečný zážitek.Asi po dvaceti minutách na mě padla obrovská únava,taková zvláštní osvobozující.Nevydržela jsem být vzhůru,usnula jsem tak tvrdým spánkem a vzbudila se až v 9hodin ráno.Obrovská úleva a pozitivní pohled na život!!!!!Deprese,kterou mi léčili 12let je jakoby vzdálená vzpomínka na něco,co jsem prožila.Je toho strašně moc,co bych chtěla napsat,ale to by bylo na román.Děkuji i za syny.S Láskou M

PROČIŠTĚNÍ

Datum: 11.04.2016 | Vložil: DANA

Bylo to úžasné , krásný pocit .Chvílema jsem cítila ,závany jako by tam byl vánek , dále se mi zjevil obraz na stropě ,obraz v podobě postavy anděla. V celém těle jsem cítila mravenčení , po velmi dlouhém čase jsem se úžasně vyspala , cítím se jako nový člověk .DÍKY MOC....ÚŽASNÝ ZÁŽITEK

Poděkování

Datum: 11.04.2016 | Vložil: Miroslav

Moc Vám díky,za Vaši skvělou práci ,zajímám se o ezoteriku a anděly a za ten pocit naprostého klidu a lásky, to prostě stálo. Děkujeme spolu s manželkou za Vaší práci.

pročištění 9.4.

Datum: 11.04.2016 | Vložil: Veronika

Moc děkuji za toto pročištění,nevěděla jsem co od toho očekávat a moje zkušenost je taková:před začátkem jsem se vědomě nadechla a vydechla,zavřela oči,ale měla jsem rozsvícené světlo,nejprve mi před víčkama tančily stíny a pak přišel zvláštní stav asi jako spánek,ale bylo to jiné.Oči jsem otevřela ve 22.49,ale neměla jsem pocit,že jsem spala.Ten čas velice rychle utekl.Cítila jsem se svěží a ještě v 1hodinu jsem nemohla usnout.I následující dny se cítím moc dobře.Děkuji a jsem vděčná,že jsem se zúčastnila.Vaše stránky jsem objevila teprve den před tím

pročištění 9.4.2016

Datum: 11.04.2016 | Vložil: Michaela

Děkuji za příležitost moci si vyzkoušet opět něco nového a posunout se na své cestě dále :) Příval velké energie jsem pociťovala již během celé soboty. Čištění u mě probíhalo zprvu velkým tlakem na prsou a na břiše. Poté se mi ukázali všichni mí blízcí zesnulí, to se mi chtělo moc plakat a tak jsem jim ze srdce poslala lásku. Také jsem si vzpomněla na lidi, se kterými jsem měla něco nedořešeného... Pak jsem usnula. Bylo to krásné a osvobozují. Ještě jednou z celého srdce děkuji.

procisteni

Datum: 10.04.2016 | Vložil: eva

moc dekuji za procisteni,vazim si toho,muselo to byt casove opravdu narocne,taky jsem udelala chybu v mailu,tak se omlouvam,muselo to opravdu zdrzet..jinak dnes-den po procisteni je doma dusno,neprijemno,verim,ze to je faze ocisty a ze bude zase dobre:)jeste jednou velke diky a mejte se krasne:)

Re: doma je dusno :)

Datum: 10.04.2016 | Vložil: KájaNa tento příspěvek mám potřebu reagovat, protože si pisatelka ani možná neuvědomuje co a jak hezky nám zde sdělila a i s tímto se můžeme setkat.
Po pročištění je doma dusno. Nic neobvyklého. Neznám sice bližší souvislosti a zde z podobného textu nezjistím pisatele a na tom v podstatě nezáleží, protože jde opět o odpověď nebo spíše stav se kterým se může setkat kdokoliv z nás. Pokud se dotyčná nechal pročistit sama a v jejím okolí se nachází například manžel, který tím neprošel, pak je zajímavé sledovat, kdo ono „dusno“ vytvořil a proč. Uvědomit si zde musíme, že jsme my sami prošli očistou a jsme plní energie, která nám byla zaslána. Tato energie není jen v nás samotných ale také okolo nás, protože z nás vychází. Na naše okolí v dané chvíli řekněme partnera či děti toto může působit dráždivě a nechybí mnoho a konflikt je na světě. On si ani neuvědomuje co na něj působí a co že se to děje. Je potřeba to nechat být a uvědomit si že tohle není jeho normální chování a mít napaměti, že aniž by to věděl nebo si uvědomoval pak je nebo může být pod vlivem jiných než těch světelných energií a opět doporučuji přečíst článek v rubrice Shambhala 30 dní s očištěním ( jedni nebo druzí).
A pokud prošel procesem pročištění i náš přítel, manžel nebo dítě a tato situace „dusna“ nastala pak si opět uvědomme, že jsme v dané chvíli oba pod přílivem a vlivem jiných nových silných energií a byť jsou pozitivní sami ani přesně nevíme co se s námi děje a chceme mít klid ale tentýž klid chce i ta druhá strana protože ona se srovnání s tím vším stejně jako my.
Doufám, že lze alespoň částečně zde pochopit co jsem tím chtěl sdělit.
S Láskou a v Lásce Kája

Re: pročištění

Datum: 10.04.2016 | Vložil: Věra

Srdečně děkuji za včerejší událost. byla jsem uvolněná,vnímala jsem všemi smysly pociťovala jsem chvílemi mravenčení na celém tělem a bylo mi velmi příjemně. Děkuji ze srdce za tuto možnost a za lidi, kteří jsou jako vy. S úctou a láskou že jste.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek