Mimořádné informace - sdělení

stránka založena pro opravdu mimořádná sdělení, která nejdou nikam umístit tak, aby byla nepřehlednutelná. Pokud se zde objeví nový záznam, vždy budete o tomto informováni na stránce "informace" že se zde něco objevilo.

!!!!! upozornění !!!!!

Od 1.2.2017 včetně bude čištění 30 dní se Shambhalou probíhat nově. Pro vás samotné se nic v žádné části nemění a vše zůstává stejné. Informace zde a upozornění zveřejňuji z důvodu, že došlo ke změnám řekněme v postupu zde u nás. Čištění je a bude podstatně hlubší, a proto můžete zaznamenat při tomto čištění jiné poznatky. Nepochybně je zaznamenají právě ti, kteří službu dlouhodobě využívají a mohou tak vnímat od daného dne či v daný první den pročištění, kterého se sami účastní, něco nového, jiného, silnějšího. Je to právě z důvodů, že byl zaznamenán posun a možnosti jak toto pročišťování provádět ještě účinněji. Byl to však vývoj a nešlo to urychlit, zjednodušeně řečeno nebyli jsme na to připraveni, jinak to v dané chvíli zde snad ani nejde definovat. Upozornění se týká samozřejmě i každého, kdo se účastní a využívá služby jednorázového měsíčního pročištění.

Příspěvky již opět lze vkládat 

chyba byla skutečně na straně provozovatele.

napsali:

Dobrý den, 

děkuji Vám za Vaši zprávu, jsem ráda, že se obracíte na naši zákaznickou podporu. 

Přibližně od včerejšího večera jsme zaznamenali technické obtíže ve funkci diskuze a FAQ na stránkách našich uživatelů, což způsobovalo hlášení o překročené délce textu. Chtěla bych Vás však informovat, že komplikace s přidáváním příspěvků naše technické oddělení právě opravilo a vše by již mělo fungovat bez větších potíží.

Vyzkoušejte prosím také na své straně, zda je vše v pořádku a v případě potřeby mě neváhejte opět kontaktovat. 

Přeji Vám pohodový pátek.

NELZE VKLÁDAT PŘÍSPĚVKY

 

Upozorňuji, že od dnešního odpoledne z nějakých důvodů, nelze vkládat žádné příspěvky pod články, kde je toto umožněno. Stejně tak tedy nevloží žádný příspěvek nikdo z účastníků ze skupiny pročištění Shambhalou.

Už jsem psal na technickou podporu, aby toto urychleně odstranili, nebo sdělili kde nastala chyba.

pokud se budete snažit napsat příspěvek vždy vám to napíše že je texht příliš dlouhý a to za předpokladu že tam napíšete byť jen jediné písmenko.

Tato závada není způsobena mnou záměrně tak se tímto omlouvám a mějte strpení. Doufám že nedostatek bude brzy odstraněn.

S Láskou a v Lásce Kája

15.9.2016

 

Potvrzení dnešního pročištění

Chci touto cestou jen potvrdit, že dnešní pročištění s následným zasláním energie Shambhaly se koná. Začátek je skutečně přesně ve 22:00 hod. všichni kdo se přihlásili byli informováni, že byli zařazeni pro dnešní čištění. těší mne vás mimořádný zájem a těším se na večer. mnozí z vás mohou pociťovat dnes již v prúběhu celého dne, jiný pocit. Již nyní se vaše tělo na toto pročištění připravuje a ví že k tomuto dojde. Pokud má ještě někdo zájem se přihlásit může tak učinit nejpozději do dnešního dne a to do 20:00 hod.

S Láskou a v Lásce Kája

9.4.2016

Mimořádné pročištění

 přes modrobílý plamen Květu života, 

s následným zasláním energie Shambhaly 

pro kohokoliv kdo se přihlásí

termín - sobota 9.dubna 2016

čas - 22:00 hod.

 

Při velikonočním čištění jsem zaznamenal dotazy a žádosti zda se může přihlásit kdokoliv a za jakých podmínek. Vzhledem k tomu, že velikonoční pročištění stejně jako každá jiná, která jsem zde pro vás prováděl, byla zaměřena a to výhradně na ty, kteří jsou napojeni na modrobílý plamen Květu života, rozhodl jsem se vyhovět vám a zařadit zde v jednom termínu zcela mimořádné pročištění od entit, přivtělených duší a stejně tak odsekání energetických pout a vláken pro kohokoliv kdo se sám přihlásí. Upozorňuji že nejde o napojení na modrobílý plamen Květu života. Jen bude tato energie použita při vašem čištění. Samozřejmě že toto vše můžete na sobě samých plně pocítit. Následně vám zašlu taktéž každému energií Shambhaly. Můžete si tedy tímto mimo jiné každý sami na sobě vyzkoušet jaké to je pokud by jste se následně rozhodli projít 30 denním čištěním se Shambhalou.

V tomto jako každém jiném procesu zde jsem jen prostředníkem, který žádá a vše provádějí jak ti nahoře tak ti dole. Toto zcela mimořádné pročištění je zcela  zdarma a může se jej účastnit kdokoliv, včetně těch kteří byli a jsou napojeni na modrobílý plamen Květu života. Přihlásit taktéž můžete jakékoliv své děti bez rozdílu věku. Stačí když mi zašlete jméno a datum narození. Nic více k tomuto nepotřebuji.

Pokud se tedy sami rozhodnete účastnit se tohoto pročištění, pak v daný den a uvedenou hodinu se uveďte do klidu, bez očekávání čehokoliv a jen přijímejte nejlépe se zavřenýma očima. Je jedno zda zaujmete polohu v sedě nebo v leže jen by jste se neměli nechat nikým a ničím rušit a to po dobu cca 45 minut. Pokud na toto pročištění přihlásíte své malé děti, pak nevadí že ony u tohoto budou spát, vše na ně bude působit naprosto stejně.

Nepochybuji že jsou zde uvedeny všechny potřebné věci, které k danému vědět potřebujete. Na případné další vaše dotazy ohledně tohoto čištění nemohu každému jedinci odpovídat z důvodu časového zaneprázdnění. Pokud se však objeví něco zcela mimořádného nač jsem opomněl bude to dodatečně uvedeno zde.

 

S hlubokou Láskou a v Lásce Kája

 

Důležité : prosím o přihlášení výhradně přes email, pokud někdo vlastní mé telefoní číslo, nemohu na zprávy ve formě přihlášení přes SMS reagovat a stejně tak nemohu reagovat na přihlášky přes facebook.

 

kontakt na email zde - můžete využít kontaktní formulář.

 

OMLUVA

v termínu níže je chybně uvedené datum

a čištění opravdu proběhne v neděli 27 března ve 22:00 - děkuji za upozornění překlepu.

Velikonoční pročištění

Využijte mimořádnou příležitost

šesté společné hromadné pročištění a proléčení

proběhne v neděli 26 března ve 22:00

 

Před časem jsem zde napsal, že nebudou již probíhat společná hromadná pročištění. Dnes se k tomuto však zcela mimořádně navracím a nabízím všem, kdo mají napojení na modrobílý plamen Květu života, příležitost společného hromadného pročištění.

  Tohoto tedy zcela mimořádného pročištění se může účastnit každý, kde jsem byl prostředníkem při  napojení na energie modrobílého plamene a daná bytost s tímto vyslovila souhlas. Samozřejmě že souhlas můžete vyslovit i za své nezletilé děti, pokud máte zájem o jejich pročištění.

Součástí tohoto pročištění bude na závěr také prožitek a pročištění, přes bílé tekuté krystalické světlo.

Více je zde zbytečné o tomto pročištění psát, protože sami již víte jak toto vše probíhá.

Těším se na každého jednoho z vás, kteří s tímto opravdu mimořádným pročištěním vysloví svůj souhlas a budou se moci, tak tohoto společně účastnit. 

Pokud víte o někom, kdo je napojen na modrobílý plamen Květu života, budu potěšen, pokud jej budete o tomto zcela mimořádném termínu informovat.

S Láskou a v Lásce Kája

24.3.2016

NOVÁ SLUŽBA

Shanballa s pročištěním

V dané chvíli zde přicházím jen s malou omluvou a vysvětlením.

Těší mne Váš okamžitý zájem o nově nabízenou službu a mám opravdu radost z každé Vaší reakce. Jsem také potěšen z vašeho zájmu o osobní účast na nově nabízené službě a nepochybuji o tom, že je to ten správný směr k vašim změnám.Dnes ráno jsem však plánovaně po docela dlouhé době na pár dní odjel "domů" podívat se za rodiči a vyřídit si docela dost osobních věcí a tak se  vám tímto omlouvám,ale v dané chvíli není v mých možnostech odpovědět na vaše přihlášky či reakce. V pondělí však již budu plně k dispozici a nepochybně každému z vás osobně odpovím. Napíši ještě pár nových sdělení k nové službě veřejně, nic se však na věcech nemění  a budou probíhat jak již bylo  sděleno. Pokud se na nabízenou službu přihlásíte, prosím o sdělení jména včetně příjmení a celého data narození. pokud sdělíte i vaše město kde se nacházéte nebo nejbližší okresní město, budu potěšen. toto však není podmínkou.

s Láskou a v Lásce Kája

 

Využijte mimořádnou příležitost

páté a poslední společné hromadné pročištění a proléčení

proběhne v sobotu 12 prosince ve 22:00

 

nabízím všem, kteří se nechali napojit na energie modrobílého plamene, poslední možnost a příležitost, projít takto společně pročištěním a proléčením.

 Nikdy nemáme říkat nikdy a přesto jde pravděpodobně o poslední pročištění tohoto druhu, protože v novém roce budu tuto službu nabízet jinou formou a bude součástí zpoplatněných služeb.

Tohoto tedy zcela mimořádného pročištění se může účastnit každý, kde jsem byl prostředníkem při  napojení na energie modrobílého plamene a daná bytost s tímto vyslovila souhlas. Samozřejmě že souhlas můžete vyslovit i za své nezletilé děti, pokud máte zájem o jejich pročištění.

Součástí tohoto pročištění bude na závěr také prožitek a pročištění, přes bílé tekuté krystalické světlo.

Více je zde zbytečné o tomto pročištění psát, protože sami již víte jak toto vše probíhá.

Těším se na každého jednoho z vás, kteří s tímto opravdu mimořádným pročištěním vysloví svůj souhlas a budou se moci, tak tohoto společně účastnit. 

Pokud víte o někom, kdo je napojen na modrobílý plamen Květu života, budu potěšen, pokud jej budete o tomto termínu informovat.

S Láskou a v Lásce Kája

7.12.2015

Hromadné - pročištění domů, bytů a pozemků

Objevuji se mi zde žádosti nebo dotazy, zda také nebudu nějakým způsobem pročišťovat vaše byty (prostory), které byly napojeny na modrobílý plamenen Květu života. Vzhledem k tomu, že prošťuji občas všechny energetická místa, která byla napojena a vytvořena a setkávám se s tím, že po nějaké době se zde vždy opět něco objeví co zde nepatří, rozhodl jsem se pročištit tedy všechny vaše prostory které byly kdy napojeny na modrobílý plamen Květu života. Za tímto účelem stačí opět abyste vyslovili tichý souhlas, že s tímto souhlasíte a o toto žádáte.

 K pročištění dojde v sobotu 14.11.2015 ve 22:00

Sami nemusíte dělat naprosto nic snad jen vnímat, že k tomuto pročištění dojde a pokud máte zájem můžete být v tomto čase na svém obvyklém místě například v posteli a relaxovat (jen být bez myšlenek) . Je velmi pravděpodobné že mnozí pak můžete pocítit a také pocítíte příliv energie kolem vás . Sám jsem docela zvědavý jak toto bude probíhat. Měli by jste to pociťovat tedy i na sobě samých, pokud se uvedete do klidu. Nepochybně se budete v těchto prostorech již po ránu cítit jinak. Budu rád, pokud  někdo z vás napíše co a jak vnímal.

S Láskou a v Lásce Kája 8.11.2015

!!! NOVÁ PODOBA RITUÁLU ŠESTI KŘÍŽU  !!!

 

Připravuji informace a článek o nové podobě rituálu šesti křížů. Po internetě se šíří a to v písemné podobě daleko horší zmutovaná podoba původního rituálu šesti křížů. Pozornost prosím věnujte jen stránkám a textům které skutečně znáte a máte je prověřené. Při prvním přečtení se program automaticky spustí. Článek s informacemi zpracovávám a mou snahou bude jej zde ještě dnes 1. listopadu zveřejnit. Tato nová zmutovaná forma je mnohem horší než původní forma rituálu se kterou jsme se setkali na nahrávce. Včera večer jsem čistil první bytost postiženou touto formou a v dané chvíli je postiženo již několik desítek bytostí.

využijte příležitost 

 

čtvrté společné hromadné pročištění a proléčení

s prožitkem bílého tekutého kristalického světla

proběhne v pátek 30. října ve 22:00

 

mnozí se ptáte zda ještě budu někdy hromadně pročišťovat ty z vás, kteří se nechali napojit na modrobílý plamen květu života. někteří píšete že na sobě něco pociťujete. nebylo mým plánem v době kdy jsme zde s Mílou přicházeli s modrobílým plamenem něco podobného dělat, protože každý by se měl sám postarat o to aby byl čistý a naučit se sám očišťovat.

uvědomuji si však že to není zase pro každého na počátku tak jednoduché a pokud mohu pomoci tak to rád udělám a tak přicházím tedy a vyslyšel jsem vaše žádosti s další možností pročištění a proléčení.

budu rád, pokud tohoto tedy využijete a pokud máte ve svém okolí známého o kom víte že je napojen budu rád pokud jej budete o tomto termínu informovat. každý nemusí být denně na stránkách a nebo nemá k nim ani přístup. 

těším se na vás 

účastnit se může každý, kdo byl napojen na energii modrobílého plamene Květu života - dostala se k němu tato informace o daném termínu a čase a sám vyslovil tichý souhlas s tímto pročištěním a proléčením

součástí tohoto pročištění a proléčení bude také mimořádný prožitek, kdy můžete podle svých schopností a míry přijetí  prožít okamžik, kdy vám bude umožněno projít jakousi sprchou v podobě bílého tekutého kristalického světla.

pokud se tohoto budete osobně účastnit, pak upozorňuji, že nemáte dělat vůbec nic jen být v uvolněném stavu a přijímat. nic si prosím nepředstavujte o nic nežádejte, protože nemůžete být současně těmi, kdo přijímají a těmi kdo cokoliv vysílají .

já zde jsem prostředníkem a budu toto vše jako vždy dělat za vás, každý prožije to co má a to plně podle toho jak je skutečně vnitřně otevřen nejvyššímu a jak jej přijímá. 

přeji vám ty nejkrásnější prožitky u tohoto poznání. pokud budete opravdu ve stavu jen přijímání a budete v klidu nepochybuji, že tento proud bílého tekutého krystalického světla na sobě pocítíte a mnozí i uvidíte.

S Láskou a v Lásce Kája 25.10.2015.

třetí společné hromadné pročištění a proléčení

s prožitkem bílého tekutého kristalického světla
proběhne v sobotu 15. srpna ve 22:00

 

účastnit se může každý, kdo byl napojen na energii modrobílého plamene Květu života - dostala se k němu tato informace o daném termínu a čase a sám vyslovil tichý souhlas s tímto pročištěním a proléčením

součástí tohoto pročištění a proléčení bude také mimořádný prožitek, kdy můžete podle svých schopností a míry přijetí  prožít okamžik, kdy vám bude umožněno projít jakousi sprchou v podobě bílého tekutého kristalického světla.

pokud se tohoto budete osobně účastnit, pak upozorňuji, že nemáte dělat vůbec nic jen být v uvolněném stavu a přijímat. nic si prosím nepředstavujte o nic nežádejte, protože nemůžete být současně těmi, kdo přijímají a těmi kdo cokoliv vysílají .

já zde jsem prostředníkem a budu toto vše jako vždy dělat za vás, každý prožije to co má a to plně podle toho jak je skutečně vnitřně otevřen nejvyššímu a jak jej přijímá. 

přeji vám ty nejkrásnější prožitky u tohoto poznání. pokud budete opravdu ve stavu jen přijímání a budete v klidu nepochybuji, že tento proud bílého tekutého krystalického světla na sobě pocítíte a mnozí i uvidíte.

S Láskou a v Lásce Kája 10.8.2015.

druhé společné hromadné pročištění a proléčení
proběhne v sobotu 27. června ve 22:00 

 

u prvního společného hromadného pročištění, jsem byl naveden k tomu, že mám tuto službu zjednodušit a zacílit na širší okruh bytostí. 

od této chvíle se bude toto společné hromadné pročištění tedy týkat všech, kdo byli napojeni na modrobílý plamen Květu života a dostala se k nim informace o daném termínu a čase a sami vyslovili tichý souhlas, že s tímto pročištěním souhlasí.

věřím, že některým z vás toto jistě přinese co má , těším se na každého jednoho z vás a přeji hezký každý prožitek, každého tady a teď.

S Láskou a v Lásce Kája 24.6.2015.

společné hromadné očištění a proléčení proběhne


v sobotu dne 13. června 2015 ve 22:00

 

protože jsem k tomu dostal souhlas, rozhodl jsem se provést společné hromadné očištění od entit, přivtělených duší a odsekání všech energetických pout a vláken.
toto bude provedeno ke každému

  • kdo má napojení na modrobílý plamen Květu života a byla tato služba zpoplatněna a částka zaplacena v plné výši
  • dále se k němu tato informace dostane a on sám v duchu vysloví souhlas, že s tímto souhlasí a toto si přeje
  • každý kdo byl očištěn od rituálu šesti křížů byl samozřejmě taktéž napojen na modrobílý plamen Květu života a tak se toto týká i všech těchto bytostí pokud byla tato služba placena a částka uhrazena
Poznámka.
nemusíte dělat vůbec nic protože jde o energie a vše budou jako vždy na požádání provádět ti nahoře stejně jako ti dole. K tomu kroku jsem se rozhodl, protože uběhl nějaký čas od  vašeho pročištění a věřím tomu, že si energetická vlákna odsekáváte sami. nicméně jsem si plně vědom toho, že s entitami to může být trochu horší a na někom přece jen ulpívat mohou. z tohoto důvodu tuto službu pro vás provedu a budu ji v různých časech opakovat. vždy budete o tomto informováni. provedeme zde tedy v podstatě kompletní pročištění. Budou odvedeny entity pokud se u někoho nacházejí, budou odvedeny přivtělené duše a když už toto dělám , pak samozřejmě požádám, aby taktéž byla odsekána všechna vaše vlákna. po tomto bude provedeno společné dýchání a tím dojde mimo jiné také k jakémusi posílení a rozproudění u energie modrobílého plamene Květu života.
pokud se k vám informace dostane a vyslovíte souhlas nemusíte ležet můžete se věnovat čemukoliv protože jak již víte toto stejně působí a funguje. pokud však máte zájem prožít a pocítit možná silnější zdroj nebo cokoliv jiného co toto může nepochybně přinést pak se stačí v sobotu 13.6 před 22:00 hodinou zklidnit třeba se i natáhnout a prožívat to. nemělo by to trvat déle než 20 - 25minut.
S Láskou a v Lásce Kája