Vaše příspěvky a komentáře k rubrice
Shanballa

Podělte se zde se s námi,  o vaše prožitky se Shanballou. Popiště nám co vás k tomu vedlo, jak jste to prociťovali. Zda používáte Shanballu v každodenném životě a podobně. Pokud se v čase navrátíte zpět a sdělíte jak se cítíte po čase budeme jen rádi. Vaše názory, pohledy a prožitky nás zajímají. I vy tak můžete zasít malou jiskřičku světla pro ostatní.
Formulář pro vložení nového příspěvku je vždy až dole na stránce.Váš příspěvek je bez úprav automaticky ihned zveřejněn.

Diskusní téma: Shanballa

Energie Shanballa - informace pro účastníky

Datum: 31.08.2015 | Vložil: Kája

Včerejší večer tím je myšlena neděle večer jste byli všichni opět pročištěni a vždy bude u těchto čištění použita energie modrobílého plamene. To, že vás všechny mám vždy pročistit před zahájením se projevilo již včera jako velmi moudré a prospěšné. V celé skupině se objevili někde tři entity. Nevím u koho a ani po tom nepátrám, protože to není vůbec důležité a podstatné. Pro mne a pro vás je podstatné, že vás všechny udržuji pod jakousi kontrolou a budete pročištěni každý den. Samozřejmě se vším všudy. To znamená že kontroluji i případné přivtělené duše, které včera u nikoho nebyly a taktéž vlákna všeho druhu, kterých se stále vyskytuje spousty a v tomto směru by jste se opravdu měli dokonale sami udržovat čistí. Toto je svým způsobem naprostý základ všeho.
Samotní energie Shanballa.
Je možné ji použít několika způsoby jeden z nich je, že jde tato energie přeze mne a následně je nasměřována k vám. Já zvolil jiný způsob a to ten, že tato energie nejde přeze mne , nýbrž jde přímo od daných bytostí k vám samotným. Tím dostáváte přesně to co potřebujete a jak potřebujete. Pokud by energie šla přeze mne mohl bych některé její části blokovat a to jsem nechtěl. Přijde však den kdy si i toto vyzkouším. Každým dnem se může zdát, že pocity jakoby slábnou a nebo je nahradí jiné, protože vaše tělo si jaksi zvyká a tak to nemusíte tak pociťovat jako na počátku. Z druhé strany naopak někteří, kteří toto třeba nepociťovali to později pocítí mnohem silněji.
Můžete se také sami vyzkoušet některý den u této terapie ne ležet, ale sedět na židli v tichosti kde vás nikdo neruší. Můžete si vyzkoušet k tomu pustit hudbu. Na stránkách je uvedeno jakou používám u zasvěcení a tutéž používám i nyní u přeposílání energie k vám. Základem všeho zde na zemi je Láska ale ta láska o které mnozí nemáme ani ponětí. Ona láska, která vychází skutečně ze srdce. Najděte ji každý v sobě je tam o tom není pochyb byla a je to každého základní výbava když přišel na tento svět. Čím více lásky čí více myšlenek a činů z lásky v průběhu dne tím silnější budou prožitky a tím světelnější také budete. Jsme jen světlo a vědomí a to je třeba si uvědomit a přijat. Jsme zhmotněné, zkrystalizované světlo. Až se jednoho dne uvidíme jako světlo jsme u cíle, pak můžeme cokoliv na co jen pomyslíme to budeme tvořit. A toto byla naše přirozenost. Láska a Světlo stačí si na to rozpomenout.
Těším se na večer nepochybuji že do toho všeho vložím pro nás všechny ještě více lásky. Tak vnímejte, přijímejte, pociťujte.
S Láskou a v Lásce Kája

Terapie Shanballa

Datum: 31.08.2015 | Vložil: Kája


Přišlo mi emailem, přesto jsem neodolal a vložil to zde a věřím, že se daná bytost zlobit nebude. Jde o prožitek z neděle na pondělí. Takže první večer kdy jste přijímali opravdu již energií Shanbally

Milý Kájo,

děkuji Vám opravdu moc za moje sluníčka (krásně jste to trefil) i za manžela.
V krátkosti se s Vámi chci podělit o včerejší úžasný zážitek, za který děkuji Vám i všem ostatním....
Krátce po 22,00 jsem v klidu postýlky pocítila nejprve brnění v konečcích prstů, které jsem měla za jev spojený s vědomým soustředěním se na své tělo.
Pak jsem pocítila jako by mé celé tělo bylo zabaleno tak 2cm obalem z energie, ten obal mi vyplnil i ústa, pak to ustalo a začalo něco krásného ........
cítila jsem napojení - jako by mi do hlavy vedl kabel, kterým proudila po povrchu i dovnitř velmi, velmi jemná energie . Bylo to, jakoby se příjemné energetické kořínky jemně
zanořovaly do mé hlavy. Vnímala jsem to jako dar, podporu či rozsvícení mé 7. čakry.
Po delší době tento zázrak vymizel a nebo už jsem asi spala.

DĚKUJI, že s Vámi mohu absolvovat tuto terapii. Celá se "nadnáším" a všechny miluji a stále na to myslím.
S láskou Jitka

Terapie energií Shamballa

Datum: 31.08.2015 | Vložil: Helča

Přeji krásný den
ráda bych jen krátce popsala včerejší zážitek spojený s terapií energií Shamballa. Stejně jako den před tím jsem chviličku po desáté hodině cítila jak se mé tělo chvěje či vibruje,ale tentokrát už to bylo velice slabé,jemné. Opět to trvalo asi 15 min. a pak jsem jen ležela,opakovala si " Já jsem Světlo, Já jsem Láska" ale již jsem fyzicky nic nezaznamenala,jen jsem přijímala ačkoli jsem ten večer měla trošku rozbouřenou mysl a roztěkané myšlenky.Věřím,že se vše dělo pro nejvyšší dobro a přesně tak,jak se dít mělo. Přítel opět cítil tlak na spáncích,ale také mnohem mnohem slaběji než den předchozí. A náš tříletý syn opět spinkal,přišlo mi,že klidněji a pomaleji dýchal než večer předtím.Ráno si opět postěžoval na bříško a asi za pět minut mi přišel oznámit,že už ho bříško nebolí. Ještě bych chtěla dodat,že mě celou neděli lechtalo v podbříšku jako když jsem nervozní,vlastně jsem byla nervozní dnes jsem si zcela vyprázdnila střeva a stále cítím slabou nervozitu.
S Láskou v srdci Děkuji Kájovi,Bohu a všem světelným bytostem za to,že tu jste.Upřímně Děkuji Helča

Terapie energií Shamballa

Datum: 30.08.2015 | Vložil: Helča

Milí a drazí
ráda bych se zde s vámi podělila o prožitky své rodiny při včerejším pročištění. Nutno dodat,že nejsme napojeni na modrobíbý plamen květu života. Já osobně jsem ležela v posteli a měla jsem ruce položené na bříšku a hrudníku a chviličku po 22:00 hodině se mé tělo rozechvělo a já cítila jak vše pod mýma rukama kmitá či vibruje,vnímala jsem tu kmitající energii,jak to ve mě proudí,žije.Asi po čtvrt hodině to přešlo do nohou,chvilku brněly a ztěžkly a najednou jsem byla celá lehká a bylo mi příjemně.Pak se mi vrátily běžné myšlenky a já věděla,že terapie skončila.Podívala jsem se na hodinky a bylo přesně 22:30. Zapoměla jsem zmínit,že již během sobotního dne mě pobolívala hlava,bolely mě vaječníky,žaludek a k večeru i nohy. Můj partner ačkoli je horkokrevný během soboty mu byla zima a to bylo u nás 29°C slunečno a byl unavený. Při samotném pročištování cítil tlak na spáncích a po sléze mu byla opět velká zima. A můj tříletý syn spal ,jen ráno mi řekl "Mami mě bolí tady" ukázal na bříško a šel si hrát.
Už se moc těším na večer na tu krásnou léčivou energii a určitě napíši jak to já a má rodina vnímá,přijímá a teší se z těchto darů.
S láskou a vděčností Helča

Re: Terapie energií Shamballa

Datum: 30.08.2015 | Vložil: Kája

Milá Helenko: velmi si vážím, že jste překročila svůj vlastní stín a máte jakousi odvahu se zde s námi podělit o prožitky. Věřím, že to mnohým něco přinese a že další to povede k tomu, aby také zde napsali a když ne každý den tak alespoň příležitostně. Vím také že budou takoví, kteří se vyjádří až po celkovém uplynutí. Za jakékoliv sdělní děkuji každému.
A nyní malinko k tomu co jste napsala. Ano pokud nejste napojeni na energie modrobílého plamene Květu života, tak nepochybuji že ten prožitek byl větší protože tělo zaznamenávalo a to již několik hodin dopředu ty prožitky a připravovalo se na to. Pokud jde o bolesti jakéhokoliv druhu které jste zaznamenali pak toto je důsledek právě čištění. Navíc jsem všem vědomě otevřel všechny jeho čakry, takže by měly být volné a proudí jimi a bude nyní proudit mnohem více energie a ty se budou projevovat různě. Vše je ovšem jen ukázkou a důkazem toho, že se naše tělo čistí. Zbavuje se všeho a plně se harmonizuje. Bolest hlavy a nohou má přímou souvislost právě s energií modrobílého plamene, která byla použita na pročištění. Jde o velmi silnou a nebál bych se vyslovit nejsilnější zemskou energií vůbec a protože naše těla na ni nejsou zvyklá pak se to projevuje především bolestí nohou, bolestí hlavy a hlavně a váš partner je toho ukázkovým příkladem, kdy se toto u mnohých projevuje zimnicí. Mají pocit jako by jim byla stále zima a hlavě to jde od nohou, kudy nám vstupuje tato energie do těla. Je docela dost těch, kteří po napojení na modrobílý plamen docela "trpí" pokud s touto energií pracují a říkají, že je velmi studená a chladná. Toto trvá do doby než si na to tělo zvykne. V každém případě je to vše co jste zaznamenali krásnou ukázkou jak tyto energie proudí, dokážou nás léčit a harmonizovat. Přeji vám, abyste v rámci svých možností plně využili tohoto všeho pro svůj prospěch a nepochybuji že dobu čtrnácti dnů se u vás všech toho mnoho změní. Malému dítěti pokud je vnímavé můžeme nějakou formou vysvětlit a sdělit že jim nějaký anděl posílá nyní každý den energií která mu pomáhá. Sám tyto bytosti pak může večer vídat a jsou pro tyto děti lahodným prožitkem jen o tom sami nechtějí mnohdy mluvit ani s rodiči pokud to není u nich běžné, aby se jim nikdo nesmál. Všem přeji jen to nejlepší.
S Láskou a v Lásce Kája

zasvěcení

Datum: 13.08.2015 | Vložil: Radka

Milí zde příchozí,
chtěla bych zde několika řádky zmínit svou cestu k Shanballe a sdílet s Vámi své pocity při zasvěcení a i dále po něm. Pojem Shanballa mi nebyl neznámý již dříve a po napojení na modrobílý plamen se mi v různých podobách dostával do cesty dále. Věděla jsem již dříve, že k zasvěcení jednou dojdu, ale nyní jsem zcela jasně cítila, že je ten správný čas. Oslovila jsem Káju a on mou žádost o zasvěcení do 1. a 2. stupně mile přijal. Den, kdy mělo k zasvěcení dojít, jsem považovala za jeden z oněch výjimečných a svátečních. Celý onen den byl pro mne jiný než ostatní a večer před časem, který byl dohodnut, jsem si udělala zcela a jen pro sebe, dům provoněla vonnou tyčinkou a sváteční atmosféru doplila svitem svíček. Vlastní akt zasvěcení jsem přijala bez jakéhokoli předchozího očekávání a snad právě proto bylo pro mne velmi příjemné, že jsem mohla v jeho průběhu vnímat na sobě mnoho příjemných energií - od jemného brnění až mravenčení v končetinách, které střídavě ustávalo a opět se navracelo zpět, přes šimravý pocit na čele, něco jako by mi někdo psal peříčkem na čelo. Při tom všem jsem měla pocit obrovského uvolnění skoro až jako bych se vznášela. Vše toto mé vnímání trvalo asi půl hodiny. Další hodiny a dny šel život dál, ale přece jen trochu jinak. Kdesi uvnitř sebe sama od té doby cítím silné napojení na Boha a občas večer v klidu vnímám opět i ono šimrání na čele. Jsem si jistá, že zasvěcení do Shanbally bylo oním jedním z mnoha krůčků na mé cestě k sobě i k jednotě. Ještě jednou tímto děkuji Kájovi, že byl pro mne prostředníkem při tomto kroku :-)
Radka

<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek