Očištění před terapií Shanballou

 

Vítám zde především ty, kteří se přihlásili na mimořádnou „akci“ terapie Shanballou zdarma. Vítám zde samozřejmě každého kdo toto z jakéhokoliv důvodu také sleduje.

Původně jsem chtěl zanechat pro samotné účastníky jen krátkou zprávu na jiném místě, například v rubrice prostor pro vás ve formě vloženého příspěvku. Bohužel by mi tam text jak se znám nakonec nevešel, tak využívám tento prostor, protože nepochybuji o tom, že se podobné věci jako je terapie Shanballou budou opakovat a tak se následně nebudu muset opakovat. Pokud se terapie Shanballou budou opakovat a já o tom nepochybuji, nebudou již v této formě, kdy je toto nyní zcela zdarma, protože přece jen je to docela náročné a z druhé strany i přístup každého jednoho je jiný, pokud se na tom nějakém způsobem jiným podílí a nebo by to takto mělo být. Nicméně udělám vše pro to, aby tento druh terapií byl pro naprosto každého zcela dostupný a to i za předpokladu že se terapie bude chtít zúčastnit rodina jako celek.

Včerejší den byl od rána pro mne docela jiným a vlastně celý jsem věnoval přípravám na večer kdy mělo dojít k pročištění a na další dny, kdy bude probíhat samotná terapie Shanballou.

Nepochybuji vůbec o tom, že celá řada z vás měla tento včerejší den také docela jiný a mohli jste a jistě tomu tak i bylo, že jste s přicházejícím večerem vnímali a pociťovali na sobě nebo ve svém těle něco jiného co bylo pozitivní, lehké a nadnášející.

Toto byl a je přirozený stav, protože vaše tělo vědělo, že se něco mění a tak se v podstatě na toto již ladilo. Je to stejné jako když půjdete někam na rande a budete se na to těšit protože jinak by jste na něj nešli. Malinký rozdíl může být v tom, že na onu schůzku se připravujete vědomě a tento příjemný a lechtivý pocit v sobě si tak sami vytváříte. Zde jde o stejné energie jen si toto vaše tělo již z velké části vytváří samovolně, protože zde pracují malinko jiné energie. Z druhé strany se nestane nic jen tak a čím více jste se touto terapií zabývali a čím častěji jste si na ni vzpomenuli a čím více pozitivních informací jste k tomuto účelu vyslali, tím více toto vaše tělo cítí a připravuje se. Proto se snažím vysvětlit, a zdůrazňuji, že výsledek ve formě prožitku je především na vás samotných a můžete opravdu z toho „vytěžit „ maximum a to podle toho jak k tomu budete přistupovat sami. Pokud se jen přihlásíte, protože zde je něco „zdarma“ a dále tomu nebudete věnovat žádnou pozornost, bude vědomý prožitek a samotné účinky nevědomé jiné. Snížíte tak sami hodnotu tohoto celého procesu. To však neznamená, že energie na vás nepůsobí stejně jako na každého jiného. Energie je pořád stejná a působí a je tam jen vy nevyužíváte to co se vám nabízí, co si můžeme vzít. O tomto by se dalo napsat mnoho, věřím však, že princip jste pochopili.

Může se také stát a na to také opět upozorňuji, že se tomu budete věnovat, že se tím jistým způsobem zabýváte celý den v myšlenkách a v podstatě to jaksi posilujete a přesto nebudete nic vnímat. I toto se stát může. A opět opakuji je to přirozené a normální, především je to o tom že neumíme procítit něco nehmatatelného. Nikdy to není o tom že by se věci neměnili a přijde čas kdy se toto změní a vaše tělo si to uvědomovat bude. Věci se kolem vás mění jen si je ze svého pohledu neuvědomujete protože očekáváte něco zcela jiného, něco velkého že se změní během chvilky a to není možné a ani se to nestane. Pokud jsme se celá desetiletí zanedbávali a degenerovali jsme se jednu generaci od druhé v jistém směru a z jistého pohledu nejde očekávat zázrak na počkání. On přijde on tu vlastně i je a věci kolem vás se mění jen jste to vy sami kdo to nepociťuje, protože očekáváte něco zcela jiného a proto si neuvědomujete a nepociťujete pak ty maličkosti kolem vás ,které se mění a tím mění vaše zdraví, váš psychický stav a v podstatě celý váš život. Neměníte nikoho kolem sebe měníte se vy sami a nemáte potřebu kohokoliv měnit protože tím jak se měníte sami měníte ono okolí, měníte ty kolem sebe. A není možné, aby to bylo jinak, protože pokud se následně pod vaším vlivem energií , které oni sami na podvědomé úrovni vnímají nezmění pak vám ze života jednoho dne odejdou, protože jsou jinde. A toto je naprosto přirozený proces, který vidíme každým dnem v přírodě samotné pokud jej vidět chceme a jsme vnímaví.

Nemohu být však vnímavý a nemůže se ve mně mnoho věcí přirozeně a pozvolna pozměnit, pokud pro to něco neudělám. Nezmění se nic pokud věci kolem sebe ponechám stejně jak byly. Za chvíli mne to vtáhne zpět, takže toto vše jsou pak nakonec vědomé věci které musím pokud chci někam dojít změnit. A tohle není lehká cesta. nezměním a nepocítím nic, pokud sleduji denně nechutné a negativní zprávy. Nezměním nic a nebudu vnímavý pokud mi denně do ucha huláká mobil několik hodin. Nezmění se nic a nic vnímat nemohu pokud chodím po ulici a z uší mi vedou dráty do krabice, která vydává hluk a já říkám poslouchám hudbu. A když si představím že někteří toto vše mají dohromady pak jak to asi může dopadnout. K tomu ještě počítačové hry a klábosení které nikde nevede ale z druhé strany zase vím kdo se kde s kým vyspal a znám každý drb. No musím si vybrat co vlastně chci a kudy chci jít.

Tak a to jsem se nechal malinko unést jako vždy a psal jsem zde to co mi přicházelo pod prsty nepochybně někde z hora a tak to takto jistě má být. Nicméně i toto výše uvedené patří plně k danému tématu pokud půjdeme malinko hlouběji protože tak tomu je a ne jinak.

Takže pokud se navrátím zpět k včerejšímu dni a pročištění těch, kteří se toho účastnili musím konstatovat, že jsem si ani já sám některé věci v době, kdy jsem toto připravoval neuvědomoval. Vůbec mi nepřišlo na mysl v té době, že vlastně když vás budu čistit tak se při skupině přes třicet bytostí setkám s více jak stovkou různých entit a stejným počtem duší. Je běžné když někoho napojuji na modrobílý plamen Květu života že má někdo na sobě i sedm entit není to nic nepřirozeného, nebo zvláštního. A toto mne opravdu třeba nenapadlo. Vzhledem k tomu, že část z vás je napojen an modrobílý plamen kdy tyto bytosti byly zcela čisté, protože s touto energií pracují vědomě a nebo na nich bylo entit podstatně méně pak nakonec v celku toho různého zašpinění na vašich tělech nebylo tolik.

Už dopředu před čištěním jsem zjišťoval kolik toho je. Celkem měla tato skupina na sobě 68 různých entit a 73 přivtělených duší. Samozřejmě , že obrovské množství vláken všeho druhu a to všemi směry jak k daným osobám, tak od daných osob k někomu.

Jaký je celý proces tohoto čištění není důležité. Pravou je, že jsem zde s těmi nahoře dal dohromady způsob jak všechny očistit dokonale a to za pomocí opět energií modrobílého plamene Květu života aniž by na tuto energií byl kdokoliv třeba napojen. I toto sám pro sebe opět vnímám jako posun.

Kolem všech bytostí byly vytvořeny dokonalé ochranné a energetické kruhy za účelem čistění a u toho jsem si uvědomil, nebo to mi to přišlo zhora těžko říci, že pokud jsme zašli již tak dalece a všechny jsme takto očistili a pro tento účel kolen nich vytvořily ony ochranné energetické kruhy, pak bych toho měl nějak využít dále. A dostal jsem se do bodu, že pokud toto tedy tak vše je, tak sám budu po celou dobu terapie Shanballou vás všechny plně každý den udržovat v těchto ochranách. To znamená, že mimo samotné energie Shanballou navíc každý den před touto terapií obnovím ještě každému z vás všechny ochrany a provedu dočištění pokud se u kohokoliv cokoliv vyskytlo. Dělám to opět proto že mi to přijde jako to nejlepší co mohu udělat abyste z toho všeho byli schopni pojat právě ono maximum. Pokud kdykoliv a to na kterémkoliv místě použiji slovo nebo přirovnání, že já něco dělám, pak je tím vždy myšleno, že to dělají ti nahoře, stejně jako ti dole a já jsem zde vždy a budu jen tím prostředníkem. O ničem nerozhoduji nic nedělám jen v rámci možností to co mohu.

Pokud si tedy uvědomíte co vše zde pro vás v danou chvíli ti všichni dělají a mne to samotného  opravdu stojí docela mnoho času, pak vás opět mohu jen připomenout a přát si, aby každý z vás se k tomu celému postavil jak nejlépe umí, protože záleží nakonec jen a jen na vás samotných jak jste tomu celému otevřeni.

Tak toliko mé sdělní k včerejšímu dni a pročištění a přeji vám každému jednomu z vás kdo se dostal až sem, aby jste měli jen ty nejlepší prožitky.

Jak již bylo řečeno v samotném úvodu, když jsem poprvé z touto „nabídkou“ pro vás zde přišel, vše je a bylo tentokráte zcela zdarma a nemáte vůči mě osobně žádný závazek, přesto vás poprosím podělte se s námi, protože nám všem a nakonec i vám toto pomůže. Už jen tím že se o čemkoliv s námi podělíte sami sobě pomáháte a nám můžete také tímto předat malou jiskřičku světla a každá malá jiskřička se počítá.

Těším se na každý jeden večer zde s vámi při terapií se Shanballou a tak jako já na toto vše myslím po celý den a nic mne to nestojí i vy takto můžete aktivovat každou jednu buňku svého těla.

Malá informace závěrem, která se opět může hodit a můžete si to sami vyzkoušet.

Jen okrajově jsem se zmínil o práci s kyvadlem a snažil se vám sdělit že to není složité ani těžké a nemusíte do toho investovat v počátku nic. A zde mohu na tomto místě opět jen připomenout, že si vše  můžete sami opět vyzkoušet, prověřit a učit se. Můžete si vzít kyvadlo a zeptat se zda těch entit bylo toliko. Můžete se pozeptat zda vy sami jste v dané chvíli čistí. Můžete dokonce a to zpětně zjistit zda právě na vás něco bylo a kolik jich bylo. To vše můžete. K tomu všemu je potřeba přistupovat s vírou v sebe a s láskou. Výsledky nemusí být stoprocentní protože ono to ovlivňuje řada jiných věcí, avšak více jak devadesátiprocentní úspěšnost a pravda to je. Ptát se musíte své duše pokud nezvládáte jiné složitější techniky a ptát se své duše je nejlepší způsob jak si ověřit mnohé.

Stejně tak jsem vám sdělil že můžete vzít fotoaparát a můžete zkusit si něco sami nafotit. Doba po terapii je příležitost jak si věci opět vyzkoušet protože jste naladěni a všude kolem je mnoho energie a může se stát že něco zachytíte a jednoho dne se tak jistě stane.

Zkoušejte žijte v tom, že vědomě chcete, protože toto je cesta a jednoho dne se to stane vaší potravou a vědomě to vše budete vyhledávat a měnit nejen sebe sama, ale také své okolí protože na něj budete věci přenášet a působit. Ano z vašeho života tak odejde řada lidí opustí vás dokonce spousty „přátel“ jen toto je naprosto přirozený proces, protože do vašich životů vstoupí jiné bytosti které jsou vyladěny na váš svět na váš přístup na vaše myšlení a které tím co vysíláte přitahujete. Vše je proces a nic se nikdy nezastaví vše se rozvíjí a vyvíjí a my jsme zde pro to, abychom se učili. Ne nejsme zde v ráji, jsme zde ve škole a máme se učit, abychom se zde nemuseli do této školy jednou vracet a přemístili na jinou planetu.

S Láskou a v Lásce Kája

30.8.2015

 

protože zde mám již první dotaz kde můžete vložit nějaký příspěvek právě z prožitku terapie Shanballou, pak zde pro vás pokud tak chcte opravdu učinit a já osobně jsem za každý příspěvek a informaci vděčný, vkládám zde přímo odkaz kde je toto nejvhodnější.

jen do kolonky " tilulek " by bylo vhodné vždy napsat  " TERAPIE Shanballa   " jméno můžete použít jakoukoliv přezdívku na tom nezáleží a ještě upozornění protože je zde velký počet Jitek tak si něco vymyslete třeba za jméno číslo pokud to nebude přímo ted přezdívka :) děkuji 

 

příspěvky je vhodné vložit právě   zde  Rubrika - prostor pro vás ...zařazení Shanballa