Prožitky a vyhodnocení energie Shanballa

 

 

Vážení a milí kolemjdoucí. Pokud jste zde v danou chvíli zavítali, tak vás zde každého jednoho opravdu srdečně a ze srdce vítám.

Nějaký čas jsem zde nebyl, protože jsem byl pracovně zaneprázdněn. Musel jsem na nějaký čas také nastoupit do práce, abych se po čase mohl opět zde vrátit a plně se zase věnovat tomu co miluji, čemu věřím a o čem jsem bytostně přesvědčen a to jsou právě všechny ty nehmatatelné věci kolem nás. Každým dnem se přesvědčuji o tom, že přestože jsou nehmatatelné a neviditelné tak fungují a projevují se s matematickou přesností.

Bohužel jsem nastoupil do firmy, kde v daném čase musím pracovat docela daleko od domova a k tomu ještě i soboty pokud je to nutné a nemám možnost používat internet. I tahle práce je však pro mne přínosem v mnohém a mám docela dost času na meditace. Trvalo dlouho než jsem si to vše kolem sebe vyčistil a nějak se „zabydlel“ ale za ty zkušenosti mi to stojí.

Teprve nyní o tomto víkendu mám poprvé možnost se malinko věnovat stránkám a není po odmlce, kterou jsem absolvoval jednoduché do toho všeho vplout.

U toho si také ale pak uvědomuji, jak jednoduše vás dokáže okolí „sežrat“ a jak jednoduše může člověk z toho co má rád, co miluje dokonce pozapomenout, pokud se tomu poddá.

Není mým záměrem pracovat takto dlouho a nepochybuji že za dva tři měsíce se plně a každodenně budu moci opět věnovat těmto stránkám a „práci“, kterou opravdu miluji.

Nyní se však chci ještě malinko navrátit v čase zpět a navázat na věci co jsem zde jakoby opustil a to je energie Shanbally, které jste se mnozí účastnili. Chci to zde malinko shrnout a sám si tak mnohé ještě uvědomit.

Jsem si vědom, že již nějaký čas od doby ukončení uplynul a možná právě proto se na věci sami budete dívat také malinko jinak.

Pokud jste se právě vy této terapie Shanballou účastnili, pak jistě už sami máte srovnání jak vám bylo v průběhu a jak je vám dne. Sami jste jistě pro sebe pocítili nějaké změny a to nejrůznějšího druhu a mnohé si nepochybně ani neuvědomujete a přesto nastaly a jsou dnes již vaší každodenní součástí.

Děkuji, každé jedné bytosti, která se jakýmkoliv způsobem vyjádřila na stránkách a nebo mi do emailu a já některé věci zveřejnil. Jsem rád za každou informaci protože mnohé věci o kterých píšete se u mnohých opakuji a já si je právě díky tomu že se vyjádříte mohu plně uvědomovat. Je to také jeden z důvodů proč bychom si navzájem měli pomáhat a to právě tím, že nemáme obavu se podělit a to veřejně s ostatními. Vím pro mnohé to není jednoduché a myslí si, že neví co napsat jak napsat a nebo proč vlastně něco napsat. Věřte že jakákoliv vámi zveřejněná informace je prospěšná a podporující. Nikdy nevíte, kdy právě ta vaše pro vás nepodstatná informace někomu pomůže. Podívejte se na sebe sama. Sami zde vstupujete a pročítáte si kdo co a jak napsal. A tak jste na tom stejně jako my všichni, kteří také „chceme“ a hledáme třeba právě ty vaše prožitky ať už byly jakékoliv. I popis toho, že jsem neprožil nic a nic jsem nevnímal je popisem a i tento druh sdělení může jinému pomoci a navíc mne osobně pak nutí k zamyšlení a hledání toho proč tomu tak je. Skutečně pomáháme jeden druhému pokud se podělíme. Pokud si sami nepředáme informace nikdo to za nás neudělá. Je to jen a jen na nás a proto prosím nebojte se napsat kdykoliv cokoliv. Nepřemýšlejte nad tím co píšete nepročítejte to po sobě a jen klidně piště oni vás povedou.

Zde je ještě pár příspěvků, které mi přišly na email ale neměl jsem prostor se s vámi zatím podělit.

Cituji:

 

Milý Kájo,

přeji Vám krásný večer. Dnes jsem se vrátila s děvčátky od rodičů, kde jsme trávily víkend, proto Vám píšu až dnes. 

Znovu bych Vám chtěla moc poděkovat, že jste nás zařadil do terapie. Po terapii jsou holky plné energie, světla, zkrátka jsou naprosto úžasné. Mám z nich takovou radost. V jejich případě, není znát, že již terapie skončila. Já osobně se cítím dobře. Možná jsem méně euforická a radostná. Nevím jak to vše popsat. Snad Vám mé strohé sdělení vypoví něco o tom, jak se právě nyní cítím já i mé děti. Děkuji.

S láskou Diana

 

Moje poznámka:

Nemůžete porozumět všemu co zde takto zveřejním, protože neznáte mnohdy celý daný příběh a z řadou z vás si občas pokud to čas dovolí pár písmenek vyměním, takže mám na věci pak trošku jiný pohled, protože příběhy znám celé.

Tyhle malá dvojčátka však miluji, protože vím, čím si prošly a přeji jim každý den úsměv na tváři a protože  v podstatě o ničem neví tak jejich projevy jsou čisté a pokud matka sama vnímá změny na svých dětech není pak k tomu co dodat. A dospělý pokud po terapií Shaballou pociťuje také na sobě rozdíl, když toto bylo ukončeno je to pro mne osobně taktéž hmatatelným důkazem, že věci kolem nás fungují a že terapie Shanballou měla a má své opodstatnění v našem životě. A ona prolínání se stavem, kdy nejsme tak radostní je do jisté míry přirozená a z z jistého pohledu nám pak jen ukazuje na to, že stále máme na sobě pracovat a dobíjet se energií, protože naše tělo to již dokáže vnímat, že ji ona „pozitivní“ energie chybí a žádá ji, říká si o ni. Je to však všechno běh na dlouhou trať a nikdy to neskončí. Není možné si myslet, že pokud jsme celý náš současný život prožili jaksi v jiném vnímání a vytvořili jsme si jiné vzorce, že se jich zbavíme za den, týden, nebo rok. To není možné. Ano jsou věci, které můžeme pozměnit hned, ale jiné nám budou trvat velmi, velmi dlouho a není to cesta v žádném případě jednoduchá. Je dlouhá, trnitá a bolestivá, přesto je jedinou správnou.

Jiný příspěvek cituji:

 

Dobrý den, Kájo, 

 

omlouvám se, že jsem se zatím neozvala, byla jsem bez počítače, podařilo se mi ho zavirovat.

Nejprve bych za tuto terapii chtěla moc a moc poděkovat, velmi si toho vážím.

Léčení u mě probíhalo tak, že jsem cítila brnění v rukou, překvapivě v puse a hodně mi šumělo v hlavě. Velmi často jsem po každém léčení usnula. Obličeje se mi nezobrazovaly, přímo v době léčení jsem neviděla nic.

Zhruba po týdnu terapie jsem měla k ránu sen, který nebyl ničím zvláštní, byla jsem v něm já u nás doma v koupelně. Nicméně poprvé se mi stalo, že jsem koukala ze dveří koupelny do naší chodby, kde byla tma a slyšela jsem hlas. Najednou jsem přišla k vědomí a zjistila jsem, že se celé mé tělo hodně třese. Moc mě mrzí, že jsem nerozuměla, co mi hlas říkal a předpokládám, že to byl můj anděl strážný.

Pro mě to byl hodně zvláštní zážitek, když už, tak jsem pouze něco viděla, ale poprvé i slyšela.

Krátce na to, jsem i viděla obraz, když jsem zavřela oči a to pro mě bylo také nové. Zobrazila se mi krásná louka plná květin, po ní jel muž na kole a vše bylo velmi ostré a hlavně barevné, jako fotografie. Předtím jsem viděla jen černobíle a obličeje, které se občas zaostřily.

Co zatím pozoruju, obličeje se mi zobrazují méně, vždy to přicházelo nejprve tak, že mi tikaly oči, to už se mi zobrazuje i bez tikání, ale méně.

Úplně to ale nezmizelo, zrovna dnes jsem zkoušela přiložit prsty na zavřené oči a viděla jsem je. Ovšem je třeba zdůraznit, že se mi zobrazují i normální obličeje, ne jen ošklivé. Zřejmě z minulých životů...?

Vůbec nevim, z jakého důvodu se mi zobrazují, co mají znázorňovat. Četla jsem váš názor, že jsem se pustila do hodně věcí v krátké době, s tím souhlasím a i sama už bych ráda zvolnila, protože vidím, že to není opravdu sranda a člověk si tím může i uškodit.

 

Zhruba takto bych shrnula své zážitky z léčení, za které ještě jednou moc děkuji.

Mějte se krásně,

 

Klára

 

Moje poznámka:

Klárka se nikde nezmínila jak často se věnovala terapií Sanballa. Zda si čas k tomuto prožitku a léčení vědomě vyhradila pro sebe každý den a nebo jak se ji to podařilo. A na tom docela záleží. každý se této terapií věnoval různě a ten kdo se tomu věnoval a vědomě toto přijímal pravidelně každý den a sám se tak do celého procesu zapojil je a vždy na tom bude jinak, než ten, kdo se tomu přesto, že se přihlásil nevěnoval vůbec a nebo jen občas. Vždy zde záleží především na vašem vlastním přístupu. Žádná energie byť tak sebelepší nezmění nic pokud vy sami nebudete vědomě na věcech pracovat. A to jak intenzivně a do jaké hloubky se tomu sami vědomě věnujete plně ovlivňuje samotný výsledek.

S energií Shanblly a kombinací s energií modrobílého plamene Květu života lze nepochybně zcela odstranit jakékoliv zdravotní komplikace a změnit tak následně nejen své fyzické tělo a i svoji psychickou stránku. Vše je a vždy bude v tomto směru jen a jen na vás samotných. Je to vše o něčem co se nikde nedá koupit za žádné peníze a tím je víra a přesvědčení, že se věci dějí a že je můžeme a chceme ovlivnit a změnit. Nemusíme umírat na rakovinu ani na selhání oběhového systému což jsou nejčastější příčiny našich dnešních úmtí tohoto století. Můžeme si vědomě prodloužit náš život a můžeme být opravdu šťastní a naplnění. Máme to skutečně ve svých rukách ovšem jen chtít nestačí.

Do mnoha věcí najednou se opravdu nepouštějte protože vaše těla a nejen těla si musí zvyknout na nové věci, které přicházejí do vašich životů a tak je daleko lepší věnovat potřebný čas jedné věci a následně až dojde k předpokládanému výsledku se pustit do druhé. Není jistě moudré se napojit na energie modrobílého plamene a druhý den se nechat zasvětit do energií Shanbally. Jednu nebo druhou věc budete šidit a to se někde zákonitě musí následně projevit.

Výše uvedený text je myšlen všeobecně ne jako vyjádření ke Kláře jako takové. Ona sama však pro mne zcela jasně taktéž prokázala, že energie Shanbally byly prospěšné, pro ni samotnou a z toho mám samozřejmě radost.

Jiný příspěvek cituji: 26.9

 

dobrý večer kájo,

jak sám můžete vidět, levá ruka je zatím nepoužitelná. sádru už nemám, nahradila ji ortéza, prsty občas trochu pomohou, ale pořád to ještě nejde.

po dobu terapie jsem měla na chvíli pocit, že nemám ruku. prostě žádná bolest. byl to příjemný pocit být na chvíli bez bolesti. taky jsem někdy usnula a probudila se po hodině a jednou spala až do rána.

moc děkuji a věřím, že už bude jen lépe a ruka bude časem zase funkční.

díky, zdraví zuzana

 

Moje poznámka:

K tomu není vcelku co dodat, myslím si, že paní Zuzana zcela jasně napsala a sama se přesvědčila na vlastní kůži o tom jak bylo příjemné a prospěšné vnímat a přijímat anergií Shanbally

Další příspěvek cituji 14.9.

 

Milý Kájo,

v úvodu bych chtěla velmi, velmi poděkovat za vše, co se odehrálo v uplynulých dnech.

Vstupovala jsem do této terapie jako naprostý amatér a bylo to možná spíš moje volání o pomoc. Již dlouhou dobu před tím, než mi byla dána tato možnost, jsem si plně uvědomovala, že zřejmě něco není v pořádku. Cítila jsem to jako energetická a emocionální pouta, kterých se nemohu a nebo spíš nechci zbavit. Jednalo se o jedince, kteří již nejsou mezi námi a já jsem téměř bez ustání při myšlence na ně pociťovala obrovský smutek, beznaděj a zoufalství. Jednalo se i jedince z přítomných okamžiků, se kterými jsem se setkávala fyzicky, ale naše duše byly velmi vzdálené. V obou případech jsem měla pocit, že se něco má stát, že jim zřejmě něco dlužím a že ještě nenastal ten správný čas, kdy je mám nechat jít.

Při terapii jsem měla pouze příjemné pocity, i když popisovat nějaké extrémní stavy bych zde nemohla, protože u mě nenastaly, aspoň ne v pocitech mého fyzického těla. Možná v tom fyzickém byl zásadní změnou můj spánek, který do této doby v podstatě neexistoval. Jednalo se spíš o příliv pozitivní energie, absolutní lehkost, uvědomění si, že pokud posílám to své obrovské množství lásky daným lidem, tak je to v pořádku. Klid a mír. Srdce otevřené dokořán, pochopení a bezpodmínečné přijetí. Láska.

Toto vše fungovalo i před tím, ale při terapii se to pročistilo a znásobilo. Nevím, jak bych to slovy lépe popsala.

Nicméně mám dojem, že zmiňované energetické a emocionální pouta opět dorůstají.

Třeba je to tím, že ještě nenastal čas se vzájemně opustit. Je to možné?

Nebo ještě nenastal ten správný čas najít sebe sama. Všechno jednou bude. Stačí chtít :)

Moc děkuju.

Pavla

 

Moje poznámka:

V mnohém bych se zde musel opakovat a to je docela zbytečné. Pozorný čtenář si nějaký obrázek udělá sám. Pro mne osobně je důležité a podstatné, že i zde je prokázáno, že paní Pavla energie vnímala a zaznamenala ve svém životě změny. Jen snad musím podotknout, že je naprosto nezbytné, aby každý kdo se chce jen malinko posunout, musí udělat pro začátek alespoň to, že si každý den a to třeba několikráte odseká všechna energetická vlákna a pouta, které k němu směřují od někoho nebo něčeho a stejně tak naopak, která směřují od něj k někomu nebo něčemu. Toto je opravdu naprostý základ, který nás nestojí nic než jen to aby se toto stalo naší každodenní součástí a udělali jsme si z toho návyk.

Další popis prožitku cituji: 25.9.

 

Dobrý den milý Kájo!

 

Musel jste být přesvědčen, že Vám napíši, protože jsem na Vás stále myslela a říkala si, kdy že už zasednu a napíši Vám! .o) 

Určitě to není o povinnosti, normálně jsem osoba spolehlivá a pečlivá, ale toto je něco jiného. Nemohla jsem Vám napsat v tom rozpoložení, ve kterém jsem byla. Nebojte, fakticky se nic nestalo, pokud pominu kolotoč, ve kterém jsem (a kolegyně z práce má 14 dní dovču, takže pracuji i za ní). 

Jsme spolu propojeni a jsem ráda, těší mě to. Je příjemné mít další spřízněnou dušičku, i když se fyzicky neznáme (vidíte a funguje to i takto). .o)

Stalo se "to", že už v průběhu Shanbally. Dolehla na mě úporná únava, která mě srážela den ode dne dolů. Byla jsem min. týden i déle tuhá, těžká, strnulá. Než "to" dosáhlo nejnižšího bodu mého stavu, tak už jsem Vám psala o onom mém světélku, které jakoby se začalo ztlumovat ... .

Skončilo "to" tak, že jsem si při józe nějak pohnula kyčlí, až jsem nemohla našlápnout na levou nohu. Bolest vystřelovala do kolene i ruky. 

Stále jsem nechápala, co se děje. Člověk je k sobě nejvíc "slepý a hluchý". Odůvodňovala jsem si vše únavou ze začátku školního roku, prací, ročním obdobím a bla, bla, bla. Až tento týden v úterý jsem prozřela. Pochopila jsem, že se o mě pokouší něco jiného. Že "to něco" využilo mé nepozornosti, kdy jsem pod tíhou praktického života upustila od zájmu živit mé světélko, dávat mu tu správnou životadárnou esenci. Pochopila jsem, že temné síly jsou rychlé a hladové a řekla si bytostně A DOST! 
Nikdo a nic mě nebude paralizovat, požírat ani nijak ovládat! Toto vše je pouze iluze a já jsem tady a teď. A jsem naprosto v pořádku, šťastná, veselá a mírumilovná bytost, která bude dál vysílat své zářící světlo všude a všem! 

Kájo, nejsem blázen, ale vy to víte. .o) Prostě a jasně mě kyčel už téměř nebolí a od středy jsem to zase JÁ - Denisa, ve svém středu ukotvená, šťastná živoucí bytost. :o)

Vám to mohu napsat, víte o čem hovořím - prakticky mohu zhodnotit můj prožitek tak, že jsem poprvé ve vlastním těle pocítila, jaké to je, když se člověk poddá "něčemu", co není dobré. Když se člověk nechá "vláčet" energiemi, které by chtěly být za každou cenu, úporně a hutně vládnoucí. 

Mé okolí si téměř ničeho nevšimlo. Nevypadala jsem jak "Viktorka u splavu", chovala jsem se standardně, pouze si mysleli, že jsem více unavená. Ale já jsem měla pocit, že mě "něco" vyžírá uvnitř a systematicky, po svém manipuluje a rozkládá ... .

Schizofrenií ani bipolární nemocí netrpím, v tomto mám jasno! :o)) Můj prožitek přičítám i blížícímu se 28.9. a vlivu působení silných energií, vč. Shanbally, kdy jsem se zřejmě touto formou musela s tímto "náporem" vyrovnat. 

Samozřejmě jsme si o tom povídali i s dušičkami z jógy, které pociťují podobné, každá dle svého.

A teď si představte, že bych šla k psychologovi, na psychiatrii apod. ... šup a už bych měla diagnózu, medikaci a hurá na cestu směr dolů ... . :o(

Takže to ve zkratce. Kájo, ještě Vám dlužím článek. Nebojte, vím to a dost nad tím přemýšlím. Čas se nám zrychlil, takže vnímáme, že již neplatí to, co bylo včera. A to je, co mi právě "vrtá hlavou", jak písmenka pojmout?! Mohu popsat pocity, které jsem zachytila, ale toť asi vše. Můžete dávat na web i nějaké pasáže z naší korespondence. Možná, že budou vypovídat více než vlastní článek? Nevím, nechám ještě čas plynout a třeba mě zase "něco", ale mile, překvapí! .o)

Jsme v době, ve které se musíme začít učit pracovat, jako prvňáčči. .o) Vždyť se i "po našem" datuje teprve rok 2! Co vědí dvouleté děti? .o)

Kájo, je toho tolik, co bych s Vámi ráda probírala! .o) Děkuji Vám za Váš čas a zájem! A omlouvám se Vám, pokud jsem Vás rozesmutněla, že jsem Vám nenapsala! Nicméně jste mě cítil, takže to je vlastně i zpráva, že jsem na Vás také myslela! .o)

Děkuji Vám milý Kájo, odpočívejte a krásně si prožijte 28.9., magické datum pro nás, lidstvo a Matičku Zemi. 

Pošlu Vám ještě další informace pro informaci. .o))

Srdečně a pa Denisa 

 

Můj komentář:

Dovolil jsem si zde zveřejnit celý text a věřím, že se milá Denisa nebude nad tím pohoršovat, že jsem tak učinil. Dělám tak proto, že v tom textu který jako by snad ani ve všem nesouvisel s energií Shanbally je toho mnohem více než si jen vůbec umíme na jedno přečtení představit. Pokud bych měl více času tak bych jen k tomuto milému sdělení napsal komentář, nebo se vyjádřil ne celý jeden článek. Toliko informací, prožitků a uvědomění si věcí je zde uvedeno.

Únava, která na Denisu dolehla již v průběhu terapie Shanballou neměla podstatu jen v počátku školního roku jak to sama v podstatě dále popisuje. Šlo zde a jde zde jen a jen opět o onu druhou stranu, která na nás v různých formách bude stále útočit, protože si nepřeje, abychom se my sami  vědomě dostávali jinam a prožívali tak svůj život ze srdce namísto z hlavy. Důvod je jednoduchý protože pokud cokoliv prožíváme ze srdce pak ONI nemohou z nás čerpat energií, kterou pro sebe sama potřebují a tak se vědomě všemožně snaží a vždy budou snažit nás různými formami ovládat a svádět nás z cesty. Blíže se k tomu nepochybně vyjádřím v nové rubrice, kterou jsem se rozhodl založit a to pod nějakým příznačným názvem „ Láska, vztahy, energie“.

I já sám mám toho tolik na srdci s čím bych se zde chtěl s vámi podělit a co bych chtěl nějak sdělit a tím se opět sám posouvat dále, jen v daném období nemám bohužel tolik času, pro dané věci kolik bych si přál. Ne to není stěžování si na čas, toho máme všichni stejně jen si musíme umět vybrat čemu dáme v dané chvíli přednost a já si poslední dva víkendy, kdy jsem zde mohl pobývat přece jen vybral prožívat Lásku a dal tak sobě a Lásce přednost před stránkami. Uvědomil jsem si co chci a proč to chci a co a jak je správné.

Snažím se pokud to jen trochu jde si stále uvědomovat a žít jako bych zde zítra už nebyl. Je to docela osvobozujíc, protože člověk pak mnoho věcí vnímá jinak a dává přednost tomu co opravdu chce a to ze srdce před tím co musí a to z rozumu.

 

Pár slov závěrem.

Mohl bych zde pokračovat ve výčtu různých dalších informací, které mi přišly na základě terapie Shanballou, přesto si myslím, že těch základních poznatků o tom, že toto vše je pro nás prospěšné bylo zveřejněno ať už v článcích a nebo v komentářích, které jste sami třeba vložili v dané chvíli dost. To neznamená že se k věcem dále v čase nevrátím a nepodělím se o další informace různá poznání a prožitky.

Vede mne to také k tomu, že jsem se rozhodl dále jít vědomě tímto směrem a tak chystám rozšíření služeb právě do oblasti energií se Shanballou a protože se jednoznačně prokázalo jako velmi přínosné, aby byl každý po celou dobu podobné terapie pročišťován a udržován čistý od všeho tak samozřejmě dále budu s tímto spojením pracovat.

Jen pro vaši informaci v dané chvíli je ve skupině která se účastnila terapie Shanballou celkem šest bytostí, které mají již na sobě nějakou malou či větší entitu a nerozeznávám zde ani to zda jde jen o myšlenkové entity. Je mezi vámi osm, kteří máte na sobě nějaká energetická vlákna a jsou mezi vámi tři, kteří máte u sebe nějakou přivtělenou bytost.

Je to měsíc od doby kdy jsme ukončily tuto terapií a já si zde i tyto informace nyní mohu na celé skupině jako celku zjistit a ověřit.

Pro mne to jsou zajímavé výsledky a ukazují mi také jednoznačně, že s tím vším kolem sebe a na sobě musíme stále a to vědomě pracovat. Samozřejmě že na sobě by jste tyto rozdíly pokud jste opravdu vnímaly a věnovali se každodenně terapií se Shnabllou měli vnímat, že se něco děje a že stav je jiný než byl.

Zajímavým zjištěním pro mne v danou chvíli také je, že nikdo kdo je napojen na modrobílý plamen Květu života a účastnil se terapie shanballou na sobě nemá žádnou entitu, tři z vás však mají na sobě energetická pouta.

Pokud jste dočetli až sem, pak věřím, že vám toto povídání alespoň něco málo přineslo a našlo jste zde alespoň jednu pro sebe obohacující informaci. Přeji vám všem jen to nejlepší a těším se již nyní na jiná povídání.

S Láskou v Lásce Kája

3.října.2015