Projekt Borotín

 

Bylo to jednoho ještě zimního dne, kdy jsem musel odjet na moravu a tentokráte jsem se tam vydal sám, bez Radky. Jako vždy doposud jsem navštívil onen kostel v Opavě, který se stal prvním energetickým místem, který jsem napojoval a mimo jiné v tomto kostele učinil slib.

Jako vždy jsem na daném místě pročistil všechna energetická místa, která jsme napojovali. V té době, kdy jsem byl na moravě jsem vnímal, že jsem k něčemu opět veden. Mělo to spojitost se vším, co jsem až doposud dělal a s Radkou jsme doma hledali odpovědi na věci, které nám stále nějak unikaly. Na moravě jsem na to přišel a došlo mi, že máme nejen vytvořit ještě jedno nové energetické místo, ale že máme použít Shambhalu a modrobílý plamen Květu života pro širší okruh lidí. Byl jsem veden k tomu, abychom vytvořili něco, kde bude pod vlivem energie Shambhaly celá vesnice. S Radkou jsme tohle téma probírali již než jsme se vrátil po telefonu a dále v tom všem pokračovali doma.

Ne, že by se mi do něčeho nechtělo, jen jsme měli představy o práci v tomto roce malinko jiné. Nebylo však dne, kdy bych nevnímal, že to něco co máme vytvořit a udělat je neodkladné, že je to z nějakých pro mne doposud nejasných důvodů důležité, abych sám a pak společně taktéž oba mohli postoupit dále.

Bylo zcela jasné, že místem, kde necháme působit Shambhalu, a kde každému dáme příležitost se toho účastnit, bude právě Borotín. Chtěl jsem však mít v některých věcech jasno a vše si nějakým způsobem odzkoušet, jen jsem nevěděl jak. A pak to přišlo, pochopil jsem a dostal se k informacím, že máme vytvořit skupinu dvaceti účastníků, kteří projdou službou Shambhala 30 dní s očištěním a vytvoří se tak nezvratné důkazy o tom, že toto vše funguje a my si ověříme mnohé věci v praxi.

Tak se také stalo. Spustili jsme nejen projekt a službu Shambhala 30 dní s očištěním, ale vytvořili jsme také skupinu dvaceti účastníků, kteří tím vším měli projít a my jsme si mnohé mohli vyzkoušet a ověřit.

Jak tomu všemu bylo, je podrobně popsáno v rubrice „je to na tobě“, kde jsou také zaznamenáni všichni účastníci. Ne všichni však celým procesem prošli. Proč, o tom všem a mnohém dalším, se můžete dozvědět pokud si dáte ten čas a seznámíte se s projektem a každým jednotlivým účastníkem. V každém případě je to velmi zajímavé a poučné „čtení“, sledovat jednotlivé účastníky, jak se měnili. Lze to vše vycítit z jejich příspěvků.

Cesta to pro nás nebyla jednoduchá. Byli jsme vystaveni mnohým útokům různého druhu a popisovat je zde není v dané chvíli potřebné. Stálo nás to oba spousty času, vytvořili jsme si závazek a nemohli jej porušit. Každý den se vlastně po večerech zabýváme Shambhalou a účastníky, kteří jsou na seznamu. Nemohli jsme si dovolit ten luxus jít spát, kdy se nám zachce, a nebo sedět po večerech do pozdních nočních hodin v létě u ohýnků a podobně. Ne, to není stěžování si, jen konstatuji fakta. Tuto cestu a službu jsme si vybrali a zavázali jsme se k ní a tak po ní jdeme a je to radost. Posouvá nás to, vnímáme to vše nejen na sobě samých, ale i na dětech. Díky tomu, že jsme měli od účastníků stále informace a my sami jsme se tím vším každodenně zabývali, došli jsme do bodu, kdy jsme mohli změnit spousty věcí, které by nám na počátku na mysl ani nepřišly. Dokázali jsme celý proces pozměnit a zdokonalit tak, že jsme schopni dnes v jedné službě, a tou je právě Shambhala 30 dní s pročištěním, odstranit naprosto cokoliv. Takže už nejde v tomto procesu jen o odvedení duší, harmonizaci čaker či odvedení nebo zrušení entit. Dnes je součástí této služby vše na co si jen vlastně vzpomenete. Každý, kdo touto službou projde, je mimo jiné zbaven i jakýchkoliv kleteb, pokud k němu byly učiněny. Došli jsme až do bodu, že dnes je součástí čištění a pročištění, také pročištění vašich prostor, které obýváte a to od sedmého čištění včetně. Součástí je celá řada jiných věcí, které spadají do čištění, pročištění, léčení či harmonizace. Každý účastník tak projde opravdu velmi hlubokou a důkladnou očistou.

To, že toto vše funguje, a že každý může, a výsledek bude vždy závislý a odvislý nakonec jen a jen od vás, o tom opět svědčí a vypovídají všechny příběhy daných účastníků v rubrice „je to na tobě“.

Dostali jsme se tedy po dlouhé cestě až do bodu, kdy jsme věděli, že přišel čas, abychom začali s tím, k čemu jsme od samého počátku byli vedeni a tím je, aby nad Borotínem jako celekem byla a působila Shambhala.

Vstupujeme tak s Radkou na novou naprosto neprošlapanou cestu a jsme si plně vědomi, že toto nebude jednoduché.

Jsme si vědomi, že můžeme a budeme vystaveni celé řadě posměšků a budeme označováni za ty, co jsou divní. Ne, nepřivolávám to, ani pro tyto účely nevytvářím žádné energie. Jen vím, jak to funguje a jak to je. V některých věcech to mám možná nakonec od Radky malinko jinak a z jistého pohledu snad i jednodušší, protože se nenacházím ve své vlastní obci a je mi naprosto jedno, kdo si co myslí a říká. Pokud se mnou nechce či nebude chtít kdokoliv komunikovat, nevadí mi to. Stejně tak mi nevadí, když mne bude za zády pomlouvat a roznášet o mne nesmyslné řeči, či mi neodpoví ani na pozdrav. Je mi to naprosto jedno, kdo si co myslí a kdo co dělá. Jsem zde za sebe sama na tomto světě. Nikdo nenosil moje boty, nikdo neprošel tím, čím jsem si prošel já, a nikdo nežil můj život. Nikomu jsem zde ani jinde zcela jistě za poslední roky nic špatného neuděl a neposlal jsem nikomu ani žádnou špatnou energii, byť ve formě jedné jediné myšlenky. Svědomí mám čisté a pokud se někdo neumí či nebude umět někdy v čase smířit s tím, co dělám, jak dělám a žiju, je to jen a jen jeho vlastní problém, ne můj. Jsem zde a pomohu každému, kdo o pomoc požádá, ale nemám potřebu se vnucovat a nemám potřebu a nebudu nikoho o ničem nikdy ani přesvědčovat, protože je to zbytečné.

Vzhledem k tomu, že znám všeobecné názory a postoje většiny lidí a společnosti jako celku, neočekávám v dané chvíli žádné zázraky, protože vše je a bude vždy postaveno jen a jen na každém jednotlivci. Jen každý sám za sebe se může rozhodnout, kudy povedou jeho kroky a kudy povede jeho cesta. Tento projekt není na dny, ani na týdny či měsíce. Je na roky a desetiletí. Přesto věřím, že dílčí výsledky se v časové ose dříve či později ukážou.

To, co můžeme dělat sami a k čemu nepotřebujeme souhlas nikoho a ničeho, je čistit stejným způsobem všechny veřejné prostory, místa a prostranství. To také dělat od prvního dne budeme.

I zde jsem si plně vědom toho, na jak tenký led se vydáváme, protože stát se tak třeba jen nějaká dopravní nehoda a nemusí u toho být ani těžce zraněný, tak nepochybně se najdou i takoví, kteří to budou schopni přisuzovat nám.

Bylo mnoho věcí, které jsme museli vzít v potaz, a Radku jsem dlouho na mnoho věcí upozorňoval a do poslední chvíle ji říkal, že si má docela dobře rozmyslet, zda se pod něco podobného podepíše. Vždy s úsměvem řekla, že pokud by se něco dělo, tak se to zase v čase zklidní.

Vstupujeme tedy společně s Radkou opravdu do něčeho, o čem asi nikdo nemá ani představu co to přinese a jak se to vše bude vyvíjet. Pokud je mi známo, tak ještě nikdy nikdo s ničím podobným zde nepřišel a tak se jedná vlastně opravdu o unikátní službu a projekt. Celé to není děláno ze zištných důvodů, a tak vše co se týká Shambhaly s 30 denním pročištěním, je a bude pro každého místního občana, který se bude účastnit, zcela zdarma.

Samozřejmě, že předpokládám, že většina ani neví co to Shambhala je a tak bude trvat, než se sami s věcmi seznámí a něž se rozhodnou, zda do tohoto projektu vstoupí či nikoliv. Pokud vstoupí a vzdají to a to z jakýchkoliv důvodů, kdykoliv v čase se mohou přihlásit znovu. To že se jedná o věci docela náročné a mnohdy bolestivé, o tom zcela jasně vypovídají právě záznamy daných účastníků a opravdu doporučuji každému, aby si dal ten čas a vše si prošel, pokud se tohoto projektu sám chce účastnit.

Budeme rádi, pokud a to nejen účastníci, nýbrž kterýkoliv občan, pokud bude mít potřebu, se vyjádří k čemukoliv, co se týká zde nabízených věcí. Každý příspěvek je vítán a žádný nebude odstraněn, protože každý má na svůj názor právo. Budeme tedy rádi, pokud se zde objeví jakékoliv komentáře, protože jen pokud se o věcech bude mluvit, nás to může někam posunout.

Všem přejeme jen to nejlepší, ať už se s námi vydáte společně na cestu změn sebe sama, či ještě nějakých čas tu svou prošlapanou z nějakých důvodů neopustíte. Nehledejme „problémy“ někde venku, pokud máme pocit, že nám do života vstupují, protože vše je a vždy bylo jen a jen v nás samotných. Nejsou to ONI, ale vždy to budeme jen a jen MY. My sami si tvoříme své životy a jen my sami jsme za ně odpovědni. Nemáme právo odsuzovat a svádět věci na jiné, to neznamená, že se nemáme právo vyjádřit a sdělit svůj vlastní postoj, názor a úhel pohledu. Z našich životů se vytratily základní hodnoty, jako je například obyčejná slušnost. Jsme vztahovační, domýšliví a závěry děláme na základě toho, že jedna paní povídala. Podívejme se na své vlastní životy a vždy najdeme věci, co se dají pozměnit a pokud tedy budete připraveni a budete sami chtít ve svém životě něco, cokoliv změnit, pak to pojďme měnit společně. My vám můžeme v mnohém pomoci a to přesně podle toho, jak je uváděno v našich textech. Nic se však nezmění bez toho, aniž byste vy sami chtěli. Jste a zůstanete to jen vy, na kom záleží. My jsme zde jen těmi prostředníky, kteří vám mohou k něčemu dopomoci. V samém důsledku však vše je, a vždy bude, jen a jen na vás.

S Láskou a v Lásce

Kája a Radka

9.10.2016

Diskusní téma: Projekt Borotín

Děkuji

Datum: 13.10.2016 | Vložil: Pavel

Děkuji, že jste....

Přidat nový příspěvek