Tato stránka, byla založena pro jakékoliv Vaše příspěvky, názory či postoje. Je založena především pro občany Borotína. To však neznamená, že zde nemůže napsat kdokoliv, kdo má potřebu přispět či se vyjádřit. Můžete zaznamenat jakýkoliv Váš osobní prožitek, postoj či názor. Nic z toho co zde napíšete nebude vymazáno pokud nepůjde o vulgarismy. Napsat můžete pod svým jménem, přezdívkou či zcela anonymně. 

FORMULÁŘ PRO NOVÝ PŘÍSPĚVAK NAJDETE DOLE NA STRÁNCE - NELZE TO NIJAK ZMĚNIT

 

Diskusní téma: Borotín pod Shambhalou

Re: Je to zdarma...

Datum: 01.02.2017 | Vložil: Kája

Jsem rád, že se probudili další, ale to je stále málo, protože nakonec nestačí to že jsem něco nepodepsal v samé podstatě se to dotkne úplně všech obyvatel Borotína. Nevím nač čekají vaši zastupitelé kterým jste dali hlasy aby vás zastupovali, protože zde není na co čekat tohle se mělo a dá zastavit teď hned ne zítra nebo za týden a nebo za měsíc až bude nějaké další zastupitelství. To zase nepřinese nic než jen dohadyprotože se zase jen čeká co pan Picka přinese za čísla. Vy máte žádat své zastupitele aby se vše kolem kotelny okamžitě zveřejnilo a bylo veřejně dostupné. Kde je jakási smlouva která byla s Pickou odsouhlašena , kde je její znění a kde je částka která se má za ten panflet zaplatit. kdo z vás ví zda se už zaplatilo a kolik a nechcete mi říct že celá suma již byla zaplacena. zbytek by se zaplatit nemusel. a tak bych mohl pokračovat. má obec licenci na výrobu a distribuci tepla - nemá a jen těžko si ji bude pořizovat protože to není žádná prdel, takže kdo bude kotelnu provozovat. v jiných vesnicích to opět provozuje ona firma Kasfin, v zastoupné právě Picky. takže oč zde vlastně jde. tohle vše není tak jednoduché jak to vidí starosta, ale vy jste si možná zvykli na to že s čím obec přijde to nejde změnit, ale to je omyl, změnit to jde a tohle se změní jen to každý den stojí mnoho času a tedy peněz. a tím nemyslím jen nás zde tady ale i samotnou obec která se od rána do večera nezabývá ničím jiným, namísto toho aby řešili věci potřebné a prospěšné. o tom ale někdy jindy v nějakém článku. jsem ale rád že jste napsali protože to je potřeba mluvit o tom aby se jiní probudily. kontaktují nási lidé kterých se to netýká a tak je to již dalece za hranicí Borotína. nedejte se zviklat a buďte dostatečně hluční aby vás starosta slyšel protože toho je za hranicí rozumného chápání co předvádí on a samozřejmě v jeho závěsu každý jeden zastupitel. osobně mne to stálo tolik času že toho nenechám byť bych mohl říci že se mne to netýká ale to není zase až tak pravda. když se neumí probudit pár lidí v jedné malé vesničce jak se může probudit masa a změnit něco v národě samotném. to že tam starosta sedí na úřadě tak dlouho z něj nedělá boha a pokud si na něj chce hrát tak mu musíte říci jasné NE tohle dělat nebudeš na to nemáš náš mandát ani právo.

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

Datum: 06.06.2018 | Vložil: Albertjob

The prostate is an essential part of a male's the reproductive system. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The prostate is situated just before the rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it will always be really miserable and inconvenient to the patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.Prostate infection, also referred to as prostatitis, is easily the most common prostate-related problem in men younger than 55 years old. Infections in the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of most kinds of prostate infection. It is caused by bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition of a particular defect inside gland as well as the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be caused by trauma on the urinary tract or by infections from other regions with the body. A patient can experience testicular pain, spine pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal from the prostate defect as well as the utilization antibiotics and NSAIDs to help remedy the inflammation.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not yet to determine what causes these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and heavy lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable meals are important. These are some of the steps you can take and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for overall health and it will also keep your urinary track clean.

2. Some studies advise that a couple of ejaculations weekly will assist you to prevent cancer of prostate.

3. Eat red meat without excess. It has been shown that consuming greater than four meals of beef per week will heighten the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most important measure to adopt to make certain a proper prostate is always to go for regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you must go for prostate examination one or more times per year.

Lidé bděte

Datum: 30.01.2017 | Vložil: občan Borotína

211-1=200 Tondo zastav to šílenství!

Re: Lidé bděte

Datum: 30.01.2017 | Vložil: Kája

To je ta nejlepší odměna za všechnu tu práci, kterou zde s Radkou děláme. Probudil se občan. Jen vás musí být více. K večeru zveřejním článke tak si jej přečtěte a šiřte mezi sebou. Věřím že tím se zastupitelé probudí.

Re: Lidé bděte

Datum: 31.01.2017 | Vložil: Neznámé

Jsou v Borotine lidi kteří s centrálním vytápenim nesouhlasí,ale bojí se ozvat a něco napsat.On si někdo myslí že když občané mlčí tak se vším souhlasí,ale pravda to není.

Re: Re: Lidé bděte

Datum: 31.01.2017 | Vložil: Kája

Já o tom nepochybuji že zde takoví lidé jsou. Tohle ale není rozpočet za pár tisíc, kde mi to může být jedno. Zde skutečně jde o všechno. Jednak při dalším kroku můžete přijít nenávratně o bezmála 4 mil. když podepíšete projekt. A kdybyste následně podepsali úvěr pak přijdete o vše to je holý fakt. Měli by jste všichni zaujmout neosobní přístup. to je ten že je mi jedno kdo je kdo naprosto mi na tom nezáleží. Když jej zaujmete věci jsou zítra zastaveny. Starosta udělal chybu a to se stává ale má tam své zastupitele a ti jej mají hlídat ale i ti udělali chybu. neomlouvá je že to myslí dobře, to bude pozdě až nebudete mít lesy, vodvod, školu a další věci. Namísto bezmála 200 tisíc za jakousi studií jste mohli utratit jen pár tisíc a dát to jiné firmě zda je toto rentabilní. Každému v této věci jde jen o sebe a všichni mají jen osobní zájem a přístup a to je to co je špatně. Kdyby jste tohle viděli v televizi jako film a pojednávala by se o jinou vesnici, věděli by jste jak se mají zachovat a řvali by jste u té televize proč nevezmou tu hůl. zde jde o vás a tak mlčíte. Ono se to nakonec zastaví jen to každý den zbytečně stojí peníze a čas a obec se nevěnuje pak tomu čemu má protože nepochybuji že starosta dokola řeší kotelnu. každý by měl pochopit že tohle vše přece není nic proti nikomu že jde jen o dobrou věc kdy někteří udělali chybu a jiní se je snaží probudit. a pokud si tohle někdo bere jakkoliv osobně pak nemá na svém místě co dělat a je jedno na jaké židli sedí.

Re: Lidé bděte

Datum: 05.02.2017 | Vložil: občan Borotína

211-1=210 Jsem rozhořčením neovládl klávesnici. Tak je správně.

To už tu bylo.

Datum: 30.01.2017 | Vložil: Milan Vlček

Stejný pokus byl nedaleko v Nemyšli , a Prudicích , naštěstí se to podařilo novému zastupitelstvu zastavit. Stálo to ovšem statisíce za odstoupení od smluv atd.

Re: To už tu bylo.

Datum: 30.01.2017 | Vložil: Kája

Těch nezdařených projektů je po republice celá řada. Některé se zrealizovali ale dnes jsou po několika letech provozu nefunkční. Zde v Borotíně je to naprostý nesmysl od samého počátku. Ani jeden projekt doposud neměl čtyři kotelny a každý projekt se připravoval několik let v průměru tři roky. zde pan Picka doslova tlačí na to aby se na podzim již stavělo. zřejmě k tomu má nějaký důvod. Vůbec nepochybuji že se toto zastaví jen to každý den stojí zbytečně peníze a nás s Radkou docela dost času. Ten projekt se ale v této podobě realizovat nebude. Jen v dané chvíli ještě nemůže být vyplacena Pickovi ani celá provize za jakousi studií která činí kolem 200tis. a ani ta by se nemusela v plné výši vyplatit. Je to ale na občanech Borotína protože starosta sní svůj sen a zastupitelé mají strach se vyjádřit proti možná proto že jsou kamarádi, možná z jiných důvodů. na tom ale nezáleží protože tohle se realizovat nebude. Přeji všem občanům Borotína aby dostali rozum zapoměli na vzájemné neshody a v tomto byli zajedno.

Re: Re: To už tu bylo.

Datum: 31.01.2017 | Vložil: Milena

Lepší přijít o tisíce, než zadlužit obec miliony. Spekulanti na takové příležitosti čekají!!! Smlouvy se nepodepíší, projekt se nezrealizuje.

<< 1 | 2 | 3 | 4

Přidat nový příspěvek