Modrobílý plamen - poznatky

 

Delší dobu, jsem se zde na stránkách nevěnoval přímo energiím modrobílého plamen Květu života. To však neznamená, že jsem se tomu nevěnoval ve fyzickém světě, ba naopak. Stránky vznikly na základě této energie a vždy bude a zůstane tato energie jakýmsi základem všeho, čím se osobně zabývám. Došlo mimo jiné díky této energií k rozšíření služeb, kde dnes jsme schopni jakýkoliv váš obytný prostor touto energií nejen očisti, ale také napojit na tento zdroj energie.

V dané době je tato energie používána při čištění před samotnou terapií Shanballa ( léčením chcete li) každého kdo se kdy tohoto bude účastnit. A důvod je jednoduchý. Samozřejmě, že by bylo možné i před samotnou terapií Shanbally použít tuto samotnou energií Shanbally pro vaše očištění. Nicméně energie modrobílého plamene Květu života je jiného druhu, je nejsilnější zemskou energií, která nám kdy byla dána a díky tomu, že k očištění je použita právě tato energie, dostává vaše tělo zároveň i jiné energie než energie Shanbally a navíc jste alespoň na chvíli napojeni na samotnou energií země a můžete si to nejen uvědomovat, ale samí také prožívat. Energie modrobílého plamene je tedy základem mé práce a tak to i zůstane. Jsou připraveny nebo spíše testuji i jiné věci, kde nám právě tato energie plně poslouží jen je potřeba věci dotáhnout do konce a přijat ještě řadu informací od svých milovaných patronů.

Chodí od vás celá řada velmi zajímavých a krásných příběhů jak toto napojení změnilo vaše osobní životy a jak prožíváte a uvědomujte si lásku a jakousi lehkost dění okolo sebe. Ne všechny jsou z jistého pohledu plně pozitivní a myslíte si pak že se u vás děje něco zvláštního a nebo, že tato energie nefuguje. Chci zde nyní naněkterých příkladech poukázat na to s čím vším se můžete setkat a je to jen zlomek toho s čím se setkáváte. Věřím, že mnohým to může na některé otázky odpovědět.

Zde cituji malou ukázku jednoho z příběhů.  " napojení na modrobílý plamen několik měsíců"

 

Milý Kájo,

 

je tomu tak - pluji si na vlnách energií, které jsou stále silnější, rychlejsí, čirejší, novější a zajímavější. .o) 

Cítím se určitě "lehčí", s větším nadhledem, vyrovnaností a častěji mám i záblesky silné intuice, vhledu nebo jak to popsat. 

Samozřejmě se snažím i uzemňovat na Matce Zemi (to mi mj. evokuje, že má senzibilní dlouholetá přítelkyně mi nedávno říkala, že měla sen, ze kterého jí bylo smutno, protože viděla, jak lidé už toho vědí poměrně dost, mají hodně načteno, prožito, ale co neumí je se propojovat s Matkou Zemí, ukotvovat se, prokořeňovat. Takže viděla krásnou svěží Zemi, ale vlastně prázdnou, bez lidských nohou, všichni je měli nad Zemí, lidé jakoby by byli mezi nebem a Zemí). 

Došlo mi to - mnoho z nás se stále více zaměřuje na jemnohmotný svět (který prosím tímto rozhodně nedevalvuji!) a opomíjí Matku Zemi, která potřebuji naši vědomou spolupráci a podporu k dalšímu vývoji ... . Tudíž se více vědomě snažím o stabilitu "mezi nebem a zemí". .o)

Víra (nemyslím klasicky polidštěná = katolická, evangelická apod.) mi rozhodně nechybí, je pro mě alfou a omegou všeho, prostě to tak je. Takový je život na planetě. Jsem ráda, že mohu tyto energie zažívat a být účastna toho, co se právě děje ... . Sdílíme to v kruhu žen, se kterými cvičím jógu, takže spřízněných duší mám kolem sebe dost a s rychlostí oněch energíí stále přibývají! .o)

Manžel se ROZHODNĚ "prosvětlil. Je otevřenější, začal mu i jakýsi pohyb v práci (která mu možná skončí), kde v posledních letech stagnoval. Když se s ním o těchto "našich" věcech bavím, tak pozorně naslouchá, neví, jak s tím naložit, ale rozhodně se nebrání. …………….

Jinak stále více vidím rozdíly mezi lidmi v jejich osobní cestě. Nemám ráda, když bych měla posuzovat, nebo někdo posuzuje, kdo je jak dopředu či vzadu ve své duchovní, osobní praxi, životě. Ale jen chci říci, že lidé, kteří chápu, co se děje na planetě, resp. snaží se o to, jsou pro mě pocitově zářivější, lehčí, milejší,pozitivnější a jakoby zdravější. Je mi s nimi dobře, mám je ráda a jak už Vám je teď jasné, tak ti druzí, jsou pro mě učitelé, kteří svojí těžkohmotnou energií vyvolávají pocity opačné, tedy ty, které nemám zpracovány a nutí mě tak nepřestávat na sobě makat (pracovat) ……………….

 

Kájo, srdečně děkuji, je skvělé, že jste a takto pro lidi pracujete!

Kdybych mohla pomoci i jinak, než zpětnou vazbou a reklamou Vašich webovek, budu ráda.

 

Pěkný zbytek dne

 

Zde jsou napojeni v rodině všichni včetně malých dětí a co je zde naprosto úžasné je, že partneři na věcech spolupracují. Manžel byť se „problematikou“ „ duchovního světa“ sám plně a vědomě nezabývá je to člověk, který je velmi otevřený a přijímá věci. A nepochybně to nepřijímá jen proto, aby měl doma klid a vyhověl své partnerce. Jednoduše je to mimo jiné jeho projev lásky k ní, když ji naslouchá a tím nejenže ji samotnou podporuje, ale sám mnohé přijímá a tím se vlastně podobný vztah nemůže navzájem odcizit, protože stále se podobný vztah vyrovnává a to je jedna z věcí na které je mnohé postaveno. Být neustále s tím druhým v kontaktu a navzájem se vyrovnávat. Pokud tuto roli nesehrajeme v našich vztazích pak pozvolna dochází k odcizení a my měníme pohled na partnera a vztahy se zákonitě rozpadají. Dostáváme se více pod vliv rozumu nežli jak jseme v počátku byli pod vlivem sví vlastní Duše a nechali jsme se vést.

Podobných příběhů je opravdu řada a dneska by to vydalo již na knihu.

„Bohužel“ chodí i jiné příběhy a nejsou o nic méně zajímavé. Tedy určitě ne z mého pohledu a jsem velmi, velmi vděčný za tyto informace, které se zpětně a ne mnohdy jistě náhodou ke mně dostávají. Mne to stále pak vede k jakémusi „zamyšlení“ a hledání co se stalo a proč  se toto vše u jiných projevuje jinak.

V poslední době jsem řešil i několik odlišných případů

Dobrý večer Kájo

V dubnu jste mě napojoval na energii modrobílého plamene Květu života, čištění se u mě projevilo docela silně, postupně se na mém těle objevovala silná vyrážka, která zmizela zhruba po měsíci. Vše začalo na hrudníku, jelikož jsem měla problém s průduškami a pokračovalo přes záda, ruce a nakonec nohy.

Hned první den po napojení jsem cítila velké zlepšení, co se dýchání týče, postupně se problém v menší míře vrátil a po včerejším hromadném čištění a léčení se cítím zase lépe. Jiný zdravotní problém nemám nebo o něm nevím. 

Po napojení jsem se nechala ještě zasvětit do I. a II. stupně Reiki. 

Zhruba po prvním zasvěcení, se mi děly nepříjemné věci. Vždy, když jsem šla spát a zhasla světlo, začaly mi tikat oči a zjevovaly se mi opět šklebící se obličeje, stejné, jako když jste ze mě odváděl entity. Vůbec jsem nechápala, co to má znamenat a popravdě se už bála i chodit spát. Trvalo to tak 10 dní, pak to přestalo. 

Nyní vidím obličeje, jen když si i během dne projmu oči a nechám přtlačené prsty na víčkách. Vždy se zjeví oči a pak to postupuje do obličeje, někdy ošklivého, někdy normálního, občas se to nedá ani identifikovat, není to vždy ostré. 

 

Tolik bych asi ve zkratce popsala své zážitky po napojení, cítím se určitě daleko lépe a budu Vám vděčná, když se na "své cestě" posunu zase o kousek dál.

S Láskou, ..........

 

 Napsala mi v rámci toho, že se přihlásila na energie Shanballou a jsem velmi zvědav jak se věci projeví. Samozřejmě jako u všeho vždy záleží na každém z nás. A zde bych chtěl na základě tohoto krátkého příběhu a sdělení, které z toho bez dalších informací pochopíte sami také upozornit na některé docela závažné naše „prohřešky“ kdy se sami můžeme z naší horlivosti poškozovat.

Šklebící se obličeje, které se začaly objevovat, mohou mít mnoho příčin. Jednou z nich může být, že si nedopřejeme dostatek času věci přijat, zpracovat a pak se vydat dále. Tím chci říci, že máme prvně pracovat s energií modrobílé plamene, pokud jsme se tedy nechali napojit a až po té co ji opravdu přijmeme a stane se naší plnou a každodenní součástí se máme vydat na své pouti naší Duše dále. Pokud budeme tělo vystavovat neustále nějaké energií a přitom jsme plně nepřijali to původní nemusí se to odrazit v našem vnímání tak jako bychom chtěli nebo si přáli. Je to jako s jídlem pokud se přecpete a budete do sebe házet jedno přes druhé, může se stát, že vaše tělo se bude nějak bránit. A druhá věc na kterou bych zde chtěl v tomto upozornit je opět jakési zasvěcovává ní do jakýchkoliv energií včetně samozřejmě energie modrobílého plamene. Ono rozhodnutí musí vždy v první řadě vycházet z vás a musíte vy sami dojít k závěru, víře a přesvědčení, že právě toto chcete. Druhou a možná ještě důležitější zásadou je v rámci svých možností a těch máme mnoho pokud potlačíme rozum a ego si prověřit a ověřit zda právě toto je pro nás vhodné a zda daný člověk, který bude zasvěcení provádět je tím správným.

Tuto zásadu bychom nikdy neměli podcenit a to ani v případě že jde o velmi známou osobu z pohledu „duchovna“. V tomto směru je zde stále více těch a přibývá jich jak much po dešti, kteří tvrdí, že mají napojení a že mohou a že vás zbaví toho nebo onoho. Samotné toto tvrzení se již od počátku nezakládá a nikdy nemůže zakládat na pravdě. Máme zde celou řadu těch, kteří se veřejně prezentují na svých stránkách a tvrdí tam, že slouží Bohu a jen co se podíváte o stránku dále a vzhlédnete jejich třeba ceníky a jste vědomí, musíte jednoznačně pocítit, že zde není něco v pořádku. Pokud mi někdo bude tvrdit a prezentovat se, že slouží Bohu a přitom má celou řadu příplatků za soboty, neděle a předčasné zařazení někam pak jistě podobná bytost Bohu neslouží. Mnozí z vás ovládají alespoň základy kyvadla a nebo jsem zveřejnil sám ten nejzákladnější a nejspolehlivější způsob z jistého pohledu jak si věci ověřit. Stačí vzít onen provázek nebo kyvadlo a zeptat se a to znovu opakuji své Duše, zda je vhodné pro vás v danou chvíli napojení na modrobílý plamen Květu života a nebo zasvěcení do Reiky, Shanbally či cokoliv jiného. Pokud vám vyjde odpověď ne a můžete vnímat podvědomě i slova která vám budou přicházet proč nebo kdy bude ten čas, pak se čemukoliv vyhněte a dejte si čas. Stejně tak si zjistěte a zeptejte se zda osoba ke které se chystáte je vhodná, aby toto zasvěcení provedla. A pokud vám vyjde ne, můžete se ke stejné otázce ještě vrátit další den, případně ještě i další den. Pokud se však odpovědi shodují neměli by jste ve vlastním zájmu a vždy jde jen o vás pokoušet své štěstí a hledejte někoho jiného, někoho kde bude odpovědí ano. A tato odpověď bude stejná dnes, zítra i pozítří. Mnozí si takto lehkovážně doslova zahráváte se svým životem. Nikdy vám nikdo naprosto nikdo nemůže dát záruku v tom že je napojen právě na to co říká tedy na světelné bytosti. V tom lepším případě narazíte na ty, kdy jsou mnozí napojeni jen na nějaké nižší duchy a mají s nimi dohody a pak samozřejmě zasvěcení proběhne dokonce budete umět i dávat jiným energií, ale ne vždy předáváte to nejlepší protože tak to s těmi nízkými duchy funguje. Oni vám nemůžou říkat jen nepravdy to by bylo příliš průhledné, takže šíří temnotu obalenou světlem a to jen tak nerozpoznáte. A z toho důvodů věřte a důvěřujte svému naváděcímu systému své Duši jen v tu mějte důvěru a věci si ověřujte, těch možností je mnoho.

Dokonce když se objednáte někde a opět kdekoliv protože to záleží jen na vás kde a třeba právě na někde na energie Shanbally vždy si před tím prověřte zda je to pro vás vhodné, zda vyléčí tato energie vaší nemoc a zda osoba, ke které máte důvěru je tou správnou. Tři jednoduché otázky, které vám velmi pomohou a mohou ušetřit nejen vaší peněženku ale i mnoho jiných následných komplikací.

Když vám někdo bude tvrdit že vyléčí cokoliv a že kohokoliv může léčit není to pravda, nejde to, není to možné. Může mít takovou karmu že nemoc, kterou trpí, která jej postihla jej má k něčemu dovést a pokud tak tomu je, žádné energie zde nepomohou a navíc ten kdo toto provádí si tvoří nejen další těžkou karmu, protože jde proti Bohu, nýbrž je sám napojen na něco zcela jiného než ony vyšší světelné bytosti. Pokud nebudete mít štěstí, pak vás vaše touhy napojit se na cokoliv dovedou k těm, kteří nejsou ovládání jen těmi nižšími duchy a démony, ale jsou napojeni řídí je a nebo jsou sami přímo Reptiliány. A věřte, nebo ne, nepoznáte to nezjistíte to jinak, než že si sami dáte pozor na to jak se svým životem nakládáte. A že je zde v tom duchovním rybníku dnes již mnoho těch kteří vědomě pracují pro druhou stranu je více než jasné. Vše si sami tedy dopředu ověřte.

A mám zde jeden z dalších příběhů na kterém vám všem chci něco ukázat a vysvětlit a opravdu jsem vděčný, že mi napíšete jak to vypadá i s odstupem času a mnozí na sobě pracujete. Jsem vděčný za každou informaci, byť na vše nemohu a nestíhám odpovídat. Ještě raději bych byl, pokud by jste překonali to něco co nejde přesně popsat a vkládali své příspěvky do rubriky, která je na stránkách pro vás vytvořena. Všichni se na tom základě učí. Já zde pak alespoň něco málo občas zveřejním protože na tom základě chci ostatním ukázat jak se věci mnohdy mají a že nakonec to jste vždy jen a jen vy sami kdo o tom všem rozhodujete jak věci budou jsem a budu jen prostředník. Nejsem Ježíš, abych dělal zázraky, ale je ve mně a já o tom nepochybuji, pokud se něco podaří je to Jeho a vaše zásluha.

Tak ještě tento malý ovšem velmi důležitý a opakující se příklad.

Milý Kájo,
prosím o pomoc. V pondělí, ač unavená jsem si po odpolední dala s kolegyní víno a spala jen pár hodin, což ani jedno není mým zvykem. Od té doby nemohu spát, klepe se mi každá buňka, šílené tlaky v hlavě a hukot, budí mne šílené sny…………Už piju meduňku, beru kapsle na spaní v dvojnásobné dávce, odsekávám pouta, vysílám lásku i temnotě, ale nic mi nepomáhá. Co to je? Alkohol jinak nepiji, a chodím spát kolem desáté. Pouta odsekávám i během dne, ne v určitou dobu. ………… Po tom večeru byly na mne i zvýšené útoky v práci a měla jsem až bolesti u srdce. Zítra naštěstí práce odpadla, jsem doma.

Moc děkuji za Vaši pomoc.

tento krátký úryvek jen pro pochopí celého děje. Paní je několik měsíců napojena na modrobílý plamen Květu života.

Ještě ten den jsem ji očistil, protože toto přišlo právě v době kdy jsem zveřejnil práci s kyvadlem a test a sám jsem vnímal že bych se měl očistit, tak jsem toho využil a očistil a vše prodýchal i s danou paní.

Napsal jsem ji odpověď že je vše čisté, že měla jen na sobě jednu docela velkou entitu a nevím odkud se vzala a z čeho to pramení to jsem nezjišťoval a není to ani důležité, protože stejně neznám ani já všechny souvislosti. To si každý musíme udělat bohužel čas na to abychom se konečně věnovali sami sobě a pozorovali sebe sama. Uvědomovali si odkud a proč se věci dějí.

Přišla odpověď.

 

Milý Kájo,

moc děkuji za starost a pozeptání se. Po vyčištění jsem opravdu lépe spala, používám i meduňku a bylinné noční kapsle. Trochu více funguji, ale vnitřní třes a jakási prázdnota v srdci nevymizela. Nemám ty běsy, co mne přepadali…………... Volala jsem kamarádce, které moc věřím, je hodně čistý člověk a ptala se jí, co se mnou je. Viděla mou prázdnotu srdce, a také že zasvěcení proběhlo, ale energie jsou na mne moc studené a ostré……………Jsem v tíživé životní situaci a nejraději bych od všeho utekla, ale to není řešení, musím mnohé dokončit. Řešit pozůstalost, rozchod, už mám svůj podnájem, finance, …………Mám, co pouštět a čistit. Květu života věřím, je to základ všeho, je na této planetě ve všem.  Mám i původní merkabu, také jsem ji praktikovala hodně dlouho, ale začalo mne to dost mlít. Civilizace nebo bytosti, které nám na Zem energii modrobílého plamene daly, zatím testují, co a jak, a já musím přijít na to, jak s tím zacházet, aby mne to nezmrazovalo, ale povznášelo a bylo nápomocno v cestě evolucí člověka, transformací, na které pracuji. Jsem si vědoma toho, že musím zpomalit a změnit myšlení a cítění, zase se vrátit do lásky a radosti. Máte pravdu v tom, že nyní jsem s plamenem aktivně nepracovala, jen jsem ho myšlenkou udržovala. Věřím, že vše je pro můj růst. Děkuji za vyčištění, to mi pomohlo z nejhoršího. Začínám denně zas afirmovat, zvedat si sebevědomí a nabíjím své srdce světem a láskou. Už na všem pracuji hodně dlouho a vím, že je nutné opustit staré, hodně vidím, hodně cítím. Jen v oslabení jsem jak v řetězech. Děkuji vesmíru za veškerou pomoc, která tu je vždy. 
Děkuji Vám, na stránky jsem zatím neměla moc času, brzy to bude jinak. 
Přeji krásný zbytek dne         s láskou.......

 

A nyní se k tomu trošku vyjádřím zde protože je zde v tomto příkladě řada věcí a to zcela zásadních na které chci právě na základě tohoto „příběhu“ upozornit.

Začnu od toho prvního příspěvku, kde paní napsala, že vysílá lásku i temnotě. Tak to mne docela zamrazilo protože když to velmi zjednoduším a nepochybuji že tomu porozumíte jen při vlastním jednání si to možná ani neuvědomujeme je to asi jako bychom vědomě strkali hlavu do vosího hnízda, nebo se rozhodli dráždit vědomě hadí hnízdo.

Více se k tomuto snad nemusím ani vyjadřovat. Cožpak si myslíte že toto jednání zůstane bez povšimnutí těch které dráždíte proč to děláte pokud to není vašim posláním a naplněním. Opravdu si myslíte že budete Reptiliánům, Šedivákům a nebo jiným „příšerám „ všeho druhu posílat světlo a oni si to nechají líbit. Zamyslete se nad tím. Nemáte a myslím si, že ani mnozí nezvládáte takové ochrany, abyste si toto mohli dovolit a tak nedrážděte vědomě ty se kterými se nechcete setkat.

A hlavně jsem zde tento příspěvek vložil z jiného důvodů, který se opakuje a tím je tak jako to zde paní popisuje, že je pro ní ona energie ostrá a mrazí ji. Někteří ji popisujete jako chladivou a nepříjemnou. Ano je tomu tak toto je nejsilnější energie zde na zemi a je pro ty, kteří nejsou zvyklí nebo může být až velmi nepříjemná v samém počátku a opravdu působí nebo může působit na některé z vás chladivě. Je o tom mimo jiné zmínka v jednom článku, kdy sama Milena popisuje jak to z tou energií bylo a jak si zvykala. Druhý den po té co jsme ji napojil jsem opravdu myslel že je to náš poslední společný den, protože nejenže ji bylo vše jedno ale cítila se hrozně. Trvalo to řadu týdnů než si pomalu na tuto energií zvykla a kdy jsem ji tuto energií občas vědomě chtěl poslat tak říkala že to nemám dělat že je ji z ní stále zima a v noci stále kopala nohama. Sama tomu říkala neklid v nohách a plně to vždy přisuzovala energiím modrobílého plamene a také to tak bylo.

Dostali jsem tu nejlepší a nejsilnější energií na zemi a ze země a pravdou je že si na toto musíme přivyknout. nejze to však jinou cestou než vědomně s touto energií pracovat. Jseme to my, kdo se musí naučit ne s ní pracovat ale ji přijmout a ne vždy je to lehké a občas s tím opravdu někdo "komplikace". Vždy to však nakonec ukazuje jednu zásadní věca tou je, že jsme zclea od této pro nás velmi základní a důležité energie odpojeni.

Nebude se naše matka země léčit a nebude lehčí a nebude stoupat svou lehkostí výše. To jsme jen my kdo to musí pochopit a proto nám byla tato energie dána. Chodíme po této zemi drancujeme ji všemi možnými způsoby a vůbec nic jsme nepochopili nejsme na ni napojeni a tak pochopit ani nemůžeme. pokud se chceme povznést jako celek a být jednotou, pak musíme pozvedávat a nadlehčovat naší matku zemi a to nejde aniž bychom s ní nebyli spojeni.

Povznášející se ona energie pro nás stane v době, kdy se naučíme ji přijímat a ne odmítat. A to znamená že s ní musíme pracovat a to znamená že tomu musíme my sami něco dát a tím je náš čas. Jiná možnost není než s tím vědomě pracovat. Je to nádherná energie země je to nejlepší co nám bylo předáno a máme k tomu přístup a můžeme na tomto základě vědomě růst jen vše má svá pravidla a ne jinak je tomu právě zde.

Nikdy nikoho právě na toto nepřesvědčujte protože každý se musí rozhodnout jen a jen sám a musí k tomu dojít. Nestačí říci já s tím souhlasím, musí s tím pracovat a to vědomě a dobrovolně. Samozřejmě napojen jak je v samotné energií a popisu zmíněno bude každý kdo o toto sám požádá a nebo dá souhlas. To neznamená že jim však bude energie proudit a setkávám se s tím docela často že jsou mezi vámi ti, kteří se nechali napojit a nepracuji s tím. Nevyužívají ani v dané chvíli jakéhosi hromadného pročištění které pro vás dělám, abych vám tu cestu ulehčil a pomohl vám. Je to každého volba zda se nechá napojit a měl by vědět proč a jak bylo zmíněno výše klidně si to dnes můžete vyzkoušet sami zda je to pro vás vhodné se napojit.

Věřím, že vám toto delší povídání něco dalo a něčím vás každého jednoho z vás obohatí a ukáže třeba některé věci které můžete sami opět pozměnit.

Světlo o těchto energiích klidně můžete šířit dále, protože je vás více než dost, kteří jste jasnou ukázkou toho že  toto je cesta. To že o těchto energiích budete mluvit a šířit je neznamená že někoho o něčem přesvědčujete. K tomu jak se kdo má zachovat a proč je zde kolem energií modrobílého plamene dostatek informací.

 

S Láskou a v Lásce Kája

3.9.2015