Napojením, pomáhám nejen sobě

 
Přicházím zde v tuhle chvíli jen na krátko. Venku se nám počasí trochu pozměnilo a slunečno vystřídal déšť a jakási chlad. Nicméně není špatné a hezké počasí, každé má své kouzlo jako vše a jak víme, nic se neděje náhodou a tak ani toto počasí není o náhodě. Přivedlo mne to však ke čtení a taktem se dostal k velmi zajímavým a hlubokým tématům. Ne těm povrchním, na která jsme si jaksi navykli v tomto řekněme duchovním světě, nýbrž opravdu hlubokým, nad kterými se musí člověk pozastavit a docela hluboce bloumat, aby pochopil a přijal, co je mu sdělováno.
To jsem však už v samém úvodu malinko odbočil co jsem vám zde dnes přišel sdělit, nebo lépe řečeno oč jsem se s vámi přišel podělit. K tomu mne však právě přivedlo mé dnešní čtení, kdy jsem se hluboce, položil do povídání nebo spíše do čtení o tom jak to je, bylo a bude s naší zemí. Nikdy mne v podstatě nenapadlo, že ona sama je v podstatě jako živý tvor. Má svá ústa, stejně tak jako své místo vyprazdňování, má své ledviny, stejně jako jícen, játra, močový měchýř a vše co najdeme u člověka. Ne vůbec zde nemluvím o povrchu země, naopak opět je to vše jako u nás tam uvnitř hluboce pod kůži, pod povrchem země, která je její kůží.
Nádherné čtení jen, abychom se k podobným věcem dostali a konečně se začali opravdu probouzet a měnit sebe sama a tím také vše okolo nás , tak to musíme nejprve opustit tu povrchnost, ve které žijeme a přestat hltat a vyhledávat všechny ty takzvané duchovní stránky, které jsou nám předkládány jako lízátko pro děti. Jsou slaďoučké vypadají dobře, hezky se čtou, jen užitek z nich není.
A opět bych mohl použít onu větu, že ne všechno je světlo co se za něj vydává. Bohužel takových článků se rodí v našem virtuálním světě čím dále tím více.
I to jsem však odbočil a jistě se k tomuto vrátím. Nicméně na jiném místě. Zde jsem se chtěl podělit s vámi o jednu či dvě podstatné informace, které doposud nebyly zveřejněny k energii modrobílého plamene květu života. A k tomu mne právě přivedl ten dnešní den, všechny ty informace o tom jak funguje vnitřek země, jak to vše vzniklo a podobně.
Bylo to ještě v době, kdy jsme pracovali s Mílu společně. Na něčem jsme tehdy pracovali a jako většinu času se bavili o věcech mezi nebem a zemí, když ji přišla doplňující informace k energiím modrobílého plamene květu života. O ano, už si vzpomínám, pracovali jsme na očištění a napojení jednoho domu a napojovali jsme jej také na samotný květ života a jeho modrobílý plamen.
Přišlo ji sdělení, že v podstatě každý, kdo je napojen na modrobílý plamen květu života pomáhá nejen sobě sama, nýbrž i těm kolem sebe a také zemi samotné.
Venku když prší a my jsme napojení a zmokneme, tak každá kapka vody, která po nás stéká, nebo stéká po samotném obalu květu života sebou pak nese onu energií modrobílého plamene květu života. Ta pokud spadne na zem nebo na někoho vlastně dále takto předává onu naší energií,  kterou jsme díky tomu, že jsme se nechali napojit obsahujeme a tím ji také šíříme. Každou naší koupelí ve vaně či ve sprše se tato energie dostává do vody. A kde pak končí asi víte a není potřeba o tom zde napsat knihu. Chci tím říci, že každý z nás, kdo je napojen je nositelem a šiřitelem této energie. Ne jinak je tomu venku, když je vítr. I ten z nás odnáší různý prach a jiné částice všeho druhu, které na nás třeba jen na chvíli ulpěly a i tyto toto vše od nás přebírají a rozšiřují dále.
Osobně jsem byl tou informací samozřejmě velmi potěšen, že nám toto takto přišlo a na chvíli jsme to rozebírali a samozřejmě, že je to jasné a pochopitelné, že tomu tak je, jen to možná bylo až tak jasné, že jsme to do té chvíle nezveřejnili a neupozornili na toto. Přicházím s tím až dnes v době, kdy se vše kolem tak trochu uklidnilo a já se mohu věnovat, pokud je mi dovoleno zde stránkám, myšlenkám a informacím.
A jakou to má souvislost se zemí a s tím že je jako bytost. Jednoduchou. Je stejně nemocná jako my všichni nebo naprostá většina z nás a je potřeba s tím něco dělat. A dělat s tím můžeme něco, pokud budeme dělat něco se sebou samými.
Více jak osmdesát procent lidí u nás umírá v podstatě na selhání oběhového systému. Je to neskutečné a závratné číslo a pokud, bychom si položili otázku jak je toto vůbec možné, najdeme jednoduchou odpověď. Nejsme napojeni na zdroj, jsme od něj odříznuti a toto jsme si samozřejmě způsobili po mnoha staletí sami a situace se dále jen a jen zhoršuje.
Nemusíme, umírat na zbytečnosti na které dneska umíráme je to však  bohužel naše volba. Lékaři neléčí nemoc, neléčí příčinu a tak nás ani nemohou vyléčit. To co nám podávají jsou jen další chemikálie, které nikdy neviděli světlo, nebo slunce. Podávají nám  jiné otravné látky všeho druhu, které nás zaplavují a tak nakonec musí náš oběhový systém selhat. Léky se dneska prodávají jako housky v krámě. Najdeme je v akčních letácích najdeme je v každé čtvrté reklamě v televizi a tak bych mohl pokračovat. Soudný člověk si musí pak položit otázku, zda je toto opravdu cesta. Máme zde dnes alergie všeho druhu a není to nic jiného než novodobá civilizační „nemoc“ a bude se dále šířit a bude to mnohem horší pokud se sami nepostavíme, neuvědomíme si jak se věci opravdu mají a nebudeme bloumat, hluboce bloumat nad tím vším. Jen to musíme změnit prve sebe, abychom toto vše mohli, protože vše stejně jako ony alergie všeho druhu jsou jen a jen v nás samotných a žádný doktor nám v tom dlouhodobě nepomůže, jsou naší nemocí dneska naše myšlenky.
Cukrovka jedna z dalších nejčastějších příčin úmrtí v podstatě však jde opět jen o selhání oběhového systému. A ve výčtu bychom mohli pokračovat.
Nicméně já  vám zde přišel dnes sdělit takto jen onu informaci jak je to s těmi co se nechali napojit, protože tuto informaci jsme vám doposud nepředali.
Samozřejmě dnes, kdy umíme takto na modrobílý plamen napojit i váš dům platí totéž pro tyto prostory, že se vše šíří dále a každý kdo vás navštíví toto ať si to uvědomuje či nikoliv, protože i vnímání máme potlačeno to přesto pociťuje.
Stále chodí mnoho děkovných dopisů a vašich prožitků o napojení se. Byl bych rád, pokud by jste našli odvahu, nebo jak to říci raději napsat něco málo veřejně protože tím můžete k tomu druhému vyslat tu malou jiskřičku světla, kterou hledá a potřebuje.
Samozřejmě, že za každé podobné psaní děkuji a nejen mne potěší, nýbrž mi každé jedno z nich pak ukazuje, že toto vše je pravdou a že to funguje. Přesto více by jste možná udělali pro svého bližního, pokud by jste se veřejně podělili.
Mějte se kouzelně .
S Láskou a v Lásce Kája