Setkání

Chci se s Vámi zde o něco podělit a musím popravdě říci, že jsem na chvíli sám váhal, kde mám tento text umístit. Nakonec jsem byl naveden zde právě do této rubriky modrobílý plamen Květu života. Vlastně zde patří a já děkuji za to že tohle jsem mohl prožít a být toho všeho součístí.

Je tomu více než rok kdy jsme tehdy ještě s Mílou napojovali dvě krásné bytosti na modrobílý plamen Květu života a následně jsem jim napojoval i jejich prostory na tutéž energie.

Některé poznámky z jejich emailů jsou někde v textech zaznamenány.

V době kdy jsem tyto bytosti ( Pavel a Magda) napojil, napsal Pavel mimo jiné, že by se rád setkal a pozval nás s Mílou, že pokud pojedeme někdy někde kolem abychom se zastavili.

Jak šel čas a s Mílou se naše cesty rozešly, požádal Pavel že mají s Magdou zájem o službu 30 dní pročištění se Shambhalou. Já jim samozřejmě vyhověl a opět zde vzešla nabídka setkání. Protože dnes jsme si vzdálenostně blíže napsal jsem Pavlovi, že pokud někdy pojednou kolem jistě je rádi zde s Radkou přivítáme.

Jak šel čas tak se najednou v poště objevil email, že mají cestu kolem a že by se rádi zastavili pokud nabídka na setkání ještě platí.

A tak se stalo že jsme se jednoho dne zde setkali a strávili spolu všichni jedno nádherné sobotní odpoledne.

Bylo to vlastně poprvé, kdy jsem měl možnost a osobně jsem se setkal s někým kdo mi byl fyzicky do té doby neznámý a napojoval jsem jej na modrobílý plamen Květu života.

Byl jsem „zvědavý“ na mnoho věcí a tak jako já nebo Radka jsme měli docela dost otázek tak se ptal na celou řadu věcí také Pavel a Magda.

Krátká návštěva a venkovní posezení se nakonec protáhlo na dlouhé celé hodiny a přesto byl ten čas takto strávený velmi krátkým a měli bychom jistě ještě dlouho o čem povídat.

Rozloučili jsme se s vírou že až to bude možné jistě se znovu setkáme.

Včera večer jsem usedl k počítač abych se věnoval projektu „30 dní se Shambhalou“ a těm bytostem, které se přihlásili a souhlasili s zapojením ve smyslu že napíšou vždy prožitky. Zabírá mi to docela mnoho času, ale nelituji toho, protože zde vzniká nádherné společné dílo a mnohé další příchozí může jen obohatit.

Věnuji tomu skutečně mnoho času a mám zde připravenou pro tyto účastníky rozšířenou nabídku. O tom ale až v dalších dnech. Do té doby ještě musím pár informací zveřejnit, které mi přišly a vypořádat se s nimi.

Jak jsem tak seděl u počítače tak mi najednou přišel email a psal mi (nám) právě Pavel . Ozval se tak pár týdnů po našem setkání, aby mi něco napsal.

V krátkém článečku ale velmi výstižném pro mne vlastně popisuje mimo jiné co jemu dalo napojení na modrobílý plamen Květu života a jak mu toto pozměnilo život.

V samotném článku přímo nezmiňuje názvy jako modrobílý plamen a podobně nicméně o tom všem píše a sděluje své postřehy a změny v životě.

Mám souhlas tento článeček zveřejnit a rád takto nyní učiním.

Zveřejním i jeho email, který byl jako doprovodné psaní pro tento jeho zmíněný text, protože si myslím že to vše do sebe krásně zapadá a věřím, že se na mne za tento můj počin zlobit  nebude.

Nejste v mém těle a neprožíváte můj život tak jako neprožívám já ten váš a tak co co vám řeknou všechna tato slova je jen o vás samotných.

Mi to dalo mnohé a protože náhody nejsou pak ani totožní náhoda že ona písmenka přišla na můj stůl právě v těchto dnech, kdy řeším mnohé co a jak dále. jak se zachovat a proč.

Vnímám mimo jiné ona všechna písmenka jako jakousi podporu z hora ve chvíli kdy jsem se skutečně již rozhodl, že založím onu novou rubriku „Moji andělé“ a postavím se tak všemu tomu co zde Míla započala veřejně šířit a tím poškozovat nejen právě mimo jiné ony energie modrobílého plamene Květu života ale mnoho jiných věcí.

Sdělení od Pavla neberu tedy jako náhodu a tak jako vy i já si musím sám poskládat a sbírat všechny ty střípky které jsou kolem mne, protože jen ty vytváří ten obraz našeho života našeho Já. je ony poskládány střípky rozhodují jak se bude náš život dále odvíjet a vyvíjet.

V rubrice kterou jsem dnes založil „ Moji andělé“ vás postupně seznámím s fakty a vy každý sám se následně podle stupně svého vývoje můžete rozhodnout kdo zde co šíří a proč. Vždy naslouchejte svému srdci a vnímejte své pocity. Nezapomeňte že rozum je tak dokonalý že nám je schopen vytvořit onu fikci jako že to jde od srdce a přitom je to opět jen rozum kdo převzal kontrolu nad naším srdcem.

Není to vůbec jednoduché se v tom někdy orientovat a přitom když to jednou pochopíme jednoduché to nakonec je.

Každý občas můžeme spadnout a to i hodně hluboce, přesto každý se opět může vyhrabat. No následky za své činy si nakonec ponese vždy každý sám.

A nyní co Pavel napsal.

29. 5. 2016, 21:41:24

Zdravím Kájo a Radko,

 

po nějakých těch odcupitavších dnech od naší návštěvy u vás mě dnes napadlo napsat článeček, který přikládám v příloze. Možná není až tak úplně o zážitcích v souvislosti s napojením, to ale jen zdánlivě. Pokud budeš chtít, uveřejni ho na svých stránkách, pokud uznáš, že ne, přečtěte si ho třeba jen sami.

 

Musím moc ještě jednou poděkovat za to, že jsme se s vámi oběma mohli potkat a povídat si. Magda se mi po návratu přiznala, že konečně chápe a rozumí tomu o čem jde řeč, byť se o tom všem bavíme dnes a denně. Jak moc je důležité si vše tak nějak osahat, že? A Radce bych chtěl zvlášť poděkovat za článek, který je na stránkách a za naši debatu na toto téma u vás. Dávám si pozor na ona slovní spojení a musím říct, že od té doby je mé vyjadřování jemnější a čistší. Nádhera.

 

Ještě trochu novinek. Máme přírůstek do rodiny. Ne ne, čápi za to ještě nemohou, ale máme doma dvouměsíční štěně vlčáka. Prostě chlupaté mimino (občas už s ostrými zoubky). Je to miláček a je tak trochu urychlený. Není se co divit, je s námi a navíc v napojeném bytě!

A druhá novinka, koncem měsíce se chystáme vzít. A to je také jeden z důvodů proč píši. Rád bych tě Kájo poprosil o zasvěcení do Shambally 1024 nás obou. Rádi bychom na společnou cestu s jedním příjmení vykročili s oběmi energiemi. Pokud ti to jen trochu čas dovolí, prosím o tuto službu. Termín a čas je zcela na tobě, rádi se přizpůsobíme. Korunky posílám na účet.

 

Děkuji vám oběma že jste

s láskou

Pavel

Zaslaný článeček

Změna sebe sama

Díky dvěma úžasným lidem jsem se odhodlal k napsání několika řádků, které snad osloví ty, kteří hledají cestu a přejí si změnu. Moje osobní zkušenost tkví v tom, že touha po změně musí vycházet z člověka samotného. V dnešním světě je za „normálních“ okolností téměř nemožné se zastavit a věnovat se alespoň chvíli sám sobě a čím více se člověk tomuto vzorci přizpůsobuje, tím více ho dění okolo něho pohlcuje. Je to záměr, abychom byli ovladatelní a masově se podíleli na záměrech, které vyhovují jiným. A co já, vyhovuje to také mě? Dospěl jsem do bodu, kdy už toho všeho bylo moc, dostavili se deprese, zdravotní problémy a neporozumění si ve vztazích (a dodávám, že v mém případě je to lehčí forma toho, co může člověka hledajícího Lásku a víru potkat). A tehdy jsem se zastavil a začal přemýšlet, jak se sebou a svým životem naložit. Chci být součástí štvaného stáda a nechat si řídit život nebo je něco jiného, co oblaží mou dušičku, co mi přinese radost. Potřebuji všechny novodobé vymoženosti? Musím sledovat všechny katastrofy a násilí v podobě zpravodajských relací? Musím se hnát, abych se vyrovnal svému okolí? Odpověď: jasně, že NE! Toto mi přece nevyhovuje. Já chci úplně něco jiného, tak proč žít takhle.

V bodě, kdy se můj život začal skládat pouze z „MUSÍM“ jsem pocítil, že to není můj život. K mému životu kromě povinností přece patří i „CHCI“. A vůbec to není sobecké si přát něco pro sebe, udělat radost sám sobě. A to je velice důležité, protože mohu chtít dobře pro své blízké, pro spolupracovníky, pro ty, které mám rád, ale pokud nebudu chtít i sám pro sebe a já sám nebudu spokojen, nepodaří se mi to.

Zaměřil jsem se proto na sebe, rozmazloval jsem se, dovolil jsem si ten luxus v dnešní době, že jsem si vyrazil do přírody a neohlížel se, co tomu řeknou druzí, začal jsem si vybírat, jakou práci přijmu a s kým se na ní budu podílet. Zklidnil jsem myšlenky a nechal je volně plynout přesně tak, jako když padlý strom přehradí potok a já ten strom uvolnil z proudu. Voda se rozběhla klidněji a lehčeji nabírala na síle. Začal jsem si sám sebe vážit, začal jsem se milovat. A tuto změnu začalo vnímat i mé okolí, partnerka, lidé mi blízcí, kteří více než kdy jindy vyhledávali příležitost k setkání a i lidé naprosto cizí, kteří úplně samovolně zvedli hlavu, usmáli se, prohodili pár slov.

Hovořili jsme o tomto s Kájou a já se mu svěřil, že si myslím, že se svět přece jen mění k lepšímu. On mi na to povídá: „ a není to jen tím, že jak působíš na své okolí se v tvé blízkosti vyskytují lidé, které tam chceš mít?“ Ano, dnes s odstupem času musím říci ano, je to tak. A s odstupem času dodávám: pracuji na změně sama sebe a tato změna vyvolala reakci v mém okolí. A není to náhodou ta změna, která má nastat? Myslím, že ano! Změňme sebe a šiřme svoje světlo do okolí, které přitáhne hledající stejně, jako rozsvícená lampa noční hmyz. Buďme pro ty, kteří hledají změnu příkladem. Příkladem, že lze žít i bez stresu, s jinými hodnotami, s láskou a v harmonii s přírodou…….

Děkuji Kájovi a Radce za jejich příklad, beru si z něho to, co vyhovuje mě a chci být příkladem dalším lidičkám, kteří ať si vezmou z mého příkladu kolik uznají za vhodné…… a pozor: NIC TO NESTOJÍ. Tedy stojí, stojí Vás to čas, který věnujete sami sobě.

S radostí a láskou

Pavel