formulář pro váš příspěvek naleznete vždy až dole na stránce 

pokud se vyjadřujete k nějakému konkrétnímu článku - prosím uvádějte do kolonky "titulek" jeho název. 

Prostor pro diskuzi 2022

Boje a války

Datum: 07.01.2022 | Vložil: Maruška

Milý Kájo,
Čtu tvé sdělení už poněkolikáté, a stále objevuji nové a nové myšlenky. Je to skvost, ostatně jako všechny tvoje články.
Před několika dny (to zde ještě tento článek nebyl) jsem si znovu četla kapitolu “Modrobílý plamen květu života” z roku 2015. Napadlo mě to poté, co jsem si někde jinde přečetla poměrně dlouhou stať o tom, co to vlastně byl Co-19, a jak působí: jednou větou - dlouhodobě vyvíjená nanočástice, naprogramovaná na negativní emoce lidských bytostí (strach, úzkost, vztek, obava, pocity viny, pocity oběti, zoufalství, bolest a mnohé další), které vyhledává, napadá, deformuje nebo ničí. Nešíří se kapénkami, ale frekvenční rezonancí (roušky, testy - dokonalý blaf). A v tu chvíli jsem si uvědomila, jak úžasný dar jsme čtyři roky dopředu dostali poznáním a možností napojení tuto úžasnou zemskou energii. Samozřejmě - Škoda, že se nepřipojilo více bytostí, ale aspoň někdo.
Myslím, že v celém tom panoptiku, ve kterém žijeme, a co nás čeká, máme nyní každý svou roli, úkol, zadání, o kterém “se ví”, že umíme. A je teď na každém, jakmrozezná, kde má být a co má dělat, jakmbude pilný a ve své “práci” poctivý. Jak moc bude každý sám chtít, aby “co nejlépe sloužil jako nástroj Lásky a léčení na tomto světě”.
Jen se nebát ničeho, zeptat se, dělat to, co je každému dáno a co je potřeba. Je možné, že dojde i na už skoro už zapomenutou lidskou vzájemnost a pomoc ve smyslu “já mám chleba, ty máš med, tak se podělíme”, “přinesl si dřevo - tak pojď k nám na guláš” ..., že zase začneme chápat, že není vše za peníze, a dojde i na změnu toho, jak se k sobě chováme.
Kájo, děkuji za tvá slova, a přeji všem čtenářům radost z poznání, které je nám dáno, a přijetí možnosti uplatnit jej ve svém životě.
Srděcně a ze srdce Maruška

Re: Boje a války

Datum: 07.01.2022 | Vložil: Kája

Milá Maruško – za tvé myšlenky a slova ti samozřejmě ze srdce děkuji. Nacházíme se v zimním období a to je určitá část roku, kdy mám více času se věnovat v jakési písemné podobě své cestě a jsem za to vděčný. Mimo jiné je to také ona část roku, kdy si zde s Radkou plánujeme co dále vyhodnocujeme věci kolem, plánujeme a sníme svůj sen. Bez toho aniž bychom věděli co chceme a bez toho, aniž bychom svému snu nevěnovali každodenní pozornost se nic nezmění. Kuřátku se narodí za 21 dní člověk za 9 měsíců a slon se narodí za dva roky. Vesmír je dokonalý a neztratí se v něm zcela nic z toho co jsme zaseli. Dříve či později podle toho jak se o semínka staráme se setkáme s výsledky naší práce. Pokud se tedy podíváme zpět do doby minulé a současné, můžeme jednoznačně zhodnotit to co jsme sázeli co jsme podporovali a čemu jsme věnovali pozornost. Jsem přesvědčen, že mnohým se dnešní dění nelíbí, ale o tom to je, tohle jsme zaseli v minulosti a nyní přichází doba sklizně. Tak jednoduché to je. Vesmír má svůj vlastní koloběh a je nám v podstatě neznámý to co však zcela jasně víme, je že takto to funguje a my to nezměníme, my se můžeme vesmíru jen podřídit. Bohužel to přes všechna varování neděláme. Nacházíme se v dané době v docela složité situaci protože přichází období sklizně. Nebudeme sklizet zcela nic nač bychom mohli být pyšní. Budeme procházet obdobím zmaru, zoufalství, krve a slz. Tohle vše nelze změnit ať bychom třeba chtěli. Tohle musíme být schopni přijat. To co změnit můžeme byť sami se toho mnozí nedožijeme v tomto fyzickém těle je sít zcela něco jiného a na otázku co že to je, bude odpověď velmi, velmi jednoduchá. Musíme sít cokoliv naprosto cokoliv co pochází a bude pocházet ze srdce. Bohužel zde si mnozí mohou myslet že sejí a žijí ze srdce a přitom si neuvědomují že sejí a žijí z hlavy.
S Láskou a v Lásce Kája

Duchovní válka

Datum: 06.01.2022 | Vložil: Pavel

Zdravím všechny, kteří čtou a souzní a samozřejmě i vás dva.
Nepřeji si víc, než aby se z naší domoviny šířilo Světlo a Láska tak jak píšeš. Byť množina tupých hlav je už i v nasich končinách hodně veliká a denně se rozrůstající teď v podobě SUV matek, které smykaji své ratolesti do očkovacích center aby své potomky ochránily a .......potažmo mohli vyjet do Rakous na lyže. Ze strachu a pro výhody. Ale ještě snad nejsme tak zotročení jako Němci či Rakušaci a je tedy stále ještě možné, že zde přece jen bude vědomí k tomu, aby odsud bylo Světlo a Láska šířeno.
Ano, bude nás to bolet, ale nenecháme se zotročit. A pokud bychom padli v boji, tak věřím, že by oběť nebyla zbytečná. Ať nás vede srdce a srdce ať je symbolem. Heslo Pětatřicátníků bylo: My zvítězíme! ❤

Re: Duchovní válka

Datum: 07.01.2022 | Vložil: Kája

Světlo a Láska se z našich domovů může šířit a bude šířit jen na základě našeho vlastního cítění a rozhodnutí. Bohužel až příliš dlouho jsme věnovali pozornost a tím svou energií do coronaviru se vším co k tomu patřilo a stále patří. Je potřeba si uvědomit že čemu věnuji pozornost to jen posiluji a není síla, která by tuhle vytvořenou energií vymazala. Tohle jsme následně vytvořili a to musíme sklidit. To co můžeme udělat je vědomě ze srdce začít sít jiné nové věci a teprve ve chvíli kdy této energie bude vysláno více se může zhmotnit a zhmotní se. Tahle současná hra skončí až lidé přestanou tuhle hru hrát. Pokud budeme snít a žít svůj sen ze srdce není síla, která by to změnila a stane se tak. Bohužel naprostá většina dnešní generace řekněme do 35 let žije v omylu a klamu. Jako společnost jsme dovolili aby tak byli vychováni. Materialismus a neúcta ke všemu kolem. Řady naší polulace budou muset hodně, hodně prořídnout, abychom mohli dát šanci změnám, bez kterých to nepůjde. Jsme krůček před samotným vrcholem odkud následuje jen volný pád. Bude bolestný a přijdeme na této cestě o mnoho a mnohé, ale jen tak a jen pak může nastat změna.Čeká nás období potu, bolesti smutku, zmaru, bezmoci, trápení všeho druhu slz, krve a smrti. Tím si musíme projít a teprve na konci toho je naděje v lepší zítřek, život z Lásky a ze Srdce.
S Láskou a v Lásce Kája

Přidat nový příspěvek